moonwalker

Michael Jackson'ın suçsuzluguna dair destek,öneri ve kanitlar...
Yakın zamanda Jim Clemente denilen bir adamın sosyal medyada sürekli Mj'i suçladığını gördüm. Youtube da video çekiyor. Podcast'lere katılıyor. Michael Jackson'ı bir pedofili olarak göstermeye yemin etmiş, belli ki. Onu araştırdıkça ne kadar yalancı bir insan olduğunu gördüm. Sizlere de anlatmak istedim:

Resim

Jim Clemente , eski bir New York Eyalet savcısı ve eski bir FBI profil uzmanıdır. Bu işleri bıraktıktan sonra medyada çalışıyor. Örneğin suç programlarında yazar ve yapımcı olarak veya podcast sunucusu olarak. 2005'teki Michael Jackson davasında marjinal bir rolü vardı: Savcılık onu “pedofil profili” hakkında ifade vermeye çağırmayı planladı ama sonunda yapmadılar. Clemente'e göre bunun nedeni kanser olması ve tanıklık edememesiydi. Ancak iddia makamı onun yerine sözde “pedofil profili”nden bahsedecek olan kimseyi aramadı.

Clemente'in şovmenlere karşı doğuştan gelen önyargısı, medya röportajlarından açıktır (bu, Clemente'nin kendisinin bir çocuk cinsel istismarından kurtulmuş olmasıyla açıklanabilir), ancak bu onunla ilgili en büyük sorun değil . En büyük sorun, Michael Jackson davası da dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, "uzman olduğu" davalar hakkında sık sık bir şeyler uydurup bariz yalanlar söylemesidir.
Clemente genellikle ne zaman iddiaları sorgulansa ya da kendisinden delil istense, “Ben savcıydım, FBI ile çalıştım, ehliyetim var, yani ben otomatik olarak haklıyım, sen otomatik olarak haksızsın” kartını öne sürüyor.
Kimlik bilgileri ve FBI ile bir geçmiş, gerçek dışı iddiaları doğru kılmaz.
Clemente özellikle 2019'dan sonra çokça podcaste katılıyor. Mj hakkında sahte iddialarına devam ediyor:
Clemente iddia 1: Gavin Arvizo, 2005'te Michael Jackson'ın cinsel organını doğru bir şekilde tanımladı. Jordan Chandler'ın 1993'teki tanımını destekleyen bir tanım verdi.
---Bu apaçık bir yalandır. Gavin Arvizo, Michael Jackson'ın cinsel organını asla tarif etmedi. İddia makamı böyle bir kanıtın var olduğunu bile iddia etmedi. 2003-2005 davası sırasında soyarak arama yapıldığına dair bir kayıt da yok.
Bu durum ona sorulunca; Clemente, kendisinden başka kimsenin görmediği gizemli kanıtlara gönderme yaparak her zamanki kaçışına gitti.
Clemente 2 numaralı iddia: Jordan Chandler, 2005 davası sırasında FBI ile birlikte çalıştı ve Arvizo davasında Michael hüküm giymesse Jackson'a karşı federal bir davaya katılmaya istekliydi. Dava, yasa dışı faaliyet amacıyla bir reşit olmayanın eyaletler arası nakli ile ilgili olacaktı. Zamanaşımı süreleri, daha geçmelerine fırsat vermeden yeni bitmişti.
----Peki bu şey neyle ilgili? Bunun özündeki küçük gerçek, 1993'te Los Angeles Polis Departmanı'nın Jackson'ı Mann Yasası adı verilen federal bir yasa uyarınca soruşturmayı tasarlamış olmasıdır. Mann Yasası, fuhuş veya yasa dışı cinsel eylemler amacıyla herhangi birinin eyalet sınırlarının ötesine taşınmasına karşı bir yasadır. Chandler davasında, fikir muhtemelen Jordan'ın Jackson ile birkaç kez seyahat etmesi gerçeğinden geldi. Jordan'ın annesi June Chandler'ın da her zaman onlarla seyahat ettiğini unutmayın . Ayrıca, bu seyahatler sırasında veya başka bir zamanda Jordan ve Jackson arasında cinsel eylemler olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur.

Bu sadece LAPD'nin hiçbir yere gitmeyen bir fikriydi ve ABD Savcısı bunu çabucak reddetti. Birini belirli bir yasaya göre soruşturma fikri, o kişinin o yasayı ihlal etmekten suçlu olduğu anlamına gelmez, özellikle de ABD Savcısı bile böyle bir soruşturmayı yürütmek için herhangi bir temel görmediğinde.
! Şimdi, Clemente bu hikayede olmayanı aldı ve tamamen farklı bir şeye dönüştürdü. Onun versiyonunda, 1993'te değil, 2005'te bulunuyoruz ve LAPD yerine, yetişkin bir erkek olarak böyle bir soruşturmadan geçmek isteyen Jordan Chandler.
FBI ajanları 28 Eylül 2004'te Jordan ile bir araya geldi ve Jordan onlara Jackson'a karşı tanıklık yapmak gibi bir ilgisinin olmadığını ve bunu yapmak için herhangi bir girişime yasal olarak karşı koyacağını söyledi. Jordan Chandler, Jackson'ı hapse göndermek istiyorsa, 2005'te bir ceza davasında başka bir kurbana yardım ederek ve tanıklık ederek göndermek isteyebilirdi.
1994 anlaşmasından sonra, Jackson'a temelde istediği zaman ceza davası açmak için dünyadaki tüm fırsatlara sahipti, büyüdükten sonra bile bölge savcısı olarak, Thomas Sneddon davadaki zamanaşımlarını özellikle umutla uzatmıştı. Jordan'ın fikrini değiştireceğini ve Jackson'a karşı bir ceza davası açacağını söyledi. Asla niyetlenmedi.
Şunu bir kenara bırakalım: Michael Jackson'ın Jordan Chandler ile cinsel bir ilişkisi olduğuna dair hiçbir kanıt yok, bu yüzden onunla (ve annesiyle – unutmayalım!) eyalet sınırlarını aşmasının “ahlaksız amaçlarla” hiçbir ilgisi yoktu.
Clemente 3. İddia: 2003 baskını sırasında Jackson'ın bilgisayarlarına ait dört adet bozuk sabit disk, bitişik bir odada bir bavulun içinde bulundu. Clemente'e göre bu odada bir sandalye ve vazelin vardı ve bu odanın Jackson'ın “pislik odası” olduğunu öne sürdü.
----2003 baskını sırasında Jackson'ın bilgisayarlarının tümüne el konuldu ve Jackson'ın FBI dosyaları arasında bunlarla ilgili ayrıntılı bir rapor var . Neverland'den, dördü Jackson'ın yatak odasından olmak üzere toplam 16 sabit diske el konuldu. Bu dördü üç farklı bilgisayardaydı (bir bilgisayarda iki sabit disk vardı). Hepsi bilgisayarların içindeydiler, tamamen sağlıklıydılar, herhangi bir bavulun içinde "bozulmuş" değillerdi.
FBI dosyalarından da görebileceğiniz gibi, FBI bu 16 sabit diskin hepsini titizlikle inceledi ve kesinlikle suçlayıcı hiçbir şey bulamadı . Hepsini incelediler. Hiçbirinin “bozulmuş” olduğu iddiası yok.
Bir kez daha: tüm sabit diskler sağlamdı, hiçbiri “bozulmamıştı”, hiçbiri bavulun içinde değildi, hepsi bilgisayarların içindeydi, çalışır durumdaydı.

Michael Jackson'dan nefret eden beyaz tabloid medya sık sık Jim Clemente ile röportaj yapıyor. Mahkeme belgelerini okumak yerine onun söylediklerini doğru kabul ediyor. Medya ve Jim Michael'ın birilerini gerçekten taciz etmiş olmasını çok istiyor. Üzgünüm, Michael Jackson, o adam değil.
Michael Jackson davaları hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler için:
https://themichaeljacksonallegations.com
çok iyi bir kaynak.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!