moonwalker

By michaeljacksonevreni
Jennifer, Michael'ın üç dünya turunda gitarist olarak ona eşlik etti.
Resim

Jennıfer yakın zamanda bir podcast yayınına katıldı. Michael Jackson'la çalıştığı zamanı hatırladı:
Soru: Şarkıcıyla bağınız sadece müzik miydi?
J: Hepsi müzikti, gerçekten. Bad tour provaları sırasında onunla çok vakit geçirmek zorunda kaldık.Yola çıktığımızda maiyette 100 kişi vardı. Üç farklı otel tuttuk. Gösteriden önce tüm sanatçılar onunla bir araya gelir, bir tür grup duası yapardık.

Resim

Bilgi çoğunlukla Greg Phillinganes aracılığıyla gelirdi. Michael her gece provaları kaydeder. Geceleri izlerdi. Bu çok fazla. Biliyorsun, provayı bitirdiğimde müzik dinlemek istemiyorum. Çalmak istemiyorum.
Kayıtta değişmesini istediği bir şey olursa müzik direktörü Greg'i arardı. Greg ertesi gün sanatçılarla Michael'ın değiştirmesi gereken yerleri bizlere çalıştırırdı.
O an onunla çalmaktan mutlu olduğum birkaç şey vardı. Bir patlama yaşıyordum. Ve sürekli gülümsüyordum. Beat it solosunu çalarken. O bundan hoşlanmadı. Hırlamamı istedi. Çünkü bu dövüş hakkında kötü bir şarkı.
Soru: Michael Jackson hakkında bilmemiz gereken neyi paylaşmak konusunda rahat hissediyorsun?
J: Sadece son derece saygılı olduğu. Çoğu zaman gruplarına sadece bir delik olan büyük eylemler hakkında hikayeler duyarsınız. "Siz otobüste uyursunuz, ben de beş yıldızlı oteli alırım". Ya da başka şöhretli insanlar var. Sahnede insanlara bağırıyorlar. Hatta Prince. Biri hata yaptığında James Brown olayını çeker, seni bulurdu.
"Bu şarkıda bir hata yaptın, bu yüzden bana 500 dolar borçlusun gibi."
Michael hiç öyle değildi. Herkese karşı her zaman çok saygılıydı. Bizi takdir etti. Gerçekten harikaydı.
...
Ve biz de olduğumuzu hatırlıyorum.
Dangerous tour provalarıydı. Ve yeni bir şey üzerinde çalışıyorlardı. Seyircinin üzerine çıkacak büyük bir mekanik kolun olduğu yere kiraz toplayıcı diyorlar. Pelerin rüzgarda savrularak onların tepesinde olacaktı. Provasını yapıyorduk. Ve koluyla dışarıda, kol aniden onu fırlatıyor. Düşecek. Herkes bağırıyor: Aman tanrım, patronun başı dertte. Kolu geri getir.
Sonunda sahneye geri dönüyor. Mikrofana geçiyor.Diyor ki;
Biliyorsun, sert olmak istemem ama bunun düzeltilmesi gerekiyor.
Biliyor musun, beş yaşından beri şov dünyasının içinde olan biri "Kovuldun , Ah bu yanlış" diyebilirdi. Fakat 10 yıldır kendini kaybettiğini hiç görmedim. Sadece iyi bir gösteri yapmak istiyordu.

Resim
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!