moonwalker

Ablamız tertemiz delirmiş :dagil :Dil2

Resim

Sizleri Kathleen Roberts ile tanıştıralım. Kendisi ruhlarla iletişim kurabildiğini iddia eden bir medyum. Üstelik şarkıcı Michael Jackson'ın ruhuyla konuştuğunu ve hatta evlendiğini iddia ediyor!
Pop Müziğin Kralı' olarak adlandırılan Michael Jackson'ın 2009 yılındaki ani ölümü sadece hayran kitlesi için değil tüm dünyada şok etkisi yaratmıştı hatırlarsanız. Ancak eskiden Michael hayranı olan Kathleen, şarkıcının ruhunun hala bizimle olduğunu söylüyor.

Kaynak
Kadının durumu hiç iyi değil, kendini Marilyn Monroe sanıyormuş. Michael Jackson`ın ruhuyla evlenmiş ve mutluymuş. Birde, Jackson ailesini aramış bu konuyla ilgili.
Kullanıcı avatarı
By ozgur
MJ_Kübra yazdı: 12 Eki 2023, 11:40 Kadının durumu hiç iyi değil, kendini Marilyn Monroe sanıyormuş. Michael Jackson`ın ruhuyla evlenmiş ve mutluymuş. Birde, Jackson ailesini aramış bu konuyla ilgili.
Forumda konu hortlatmak gibi anlaşılabilir ama bence formun asıl amacı, misyonu da bu olmalı.
Arşiv niteliğinde bilgiler olmalı forumda.Dolayısıyla @EvrimOfficial ve @MJ_Kübra ya teşekkürler.

Öte yandan konu hakkında; Kendi yöntemiyle mutluluğu bulanları artık kıskanır oldum.
Evlilik biraz sert bulduğum yöntem olsa da abla mutluysa gerçekten onun adına sevindim.
:acaba2
Ne arkadaşın bir psikiyatri servisinden yardım almasını tavsiye ederim neden çünkü arkadaş kafayı fena yemiş :Saskın
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!