moonwalker

By michaeljacksonevreni
Beyonce’nin Michael'a ödül verirken çokça videosunu izlemişizdir.
Beyonce’nin en büyük idolünün Michael Jackson olduğunu biliyor muydunuz?
2006 Dünya Müzik Ödülleri'nde Michael'ı Thriller satışı için Guinness Dünya Rekoru ile onurlandırırken 'Michael olmasaydı, o zaman burada olmayacağım' demişti. VMA 2010'da bile Michael'ın müziğini çalarken Beyonce bundan normal bir ünlüden daha fazla keyif aldı.
Beyonce’nin ileride büyük bir sanatçı olacağını Michael da fark etmişti.
Late Show'da David Letterman ile yaptığı bir röportajda Diddy şöyle diyor: 2003 yılı ve “Crazy in Love” yeni çıkmıştı (hayatta olmak için ne güzel bir zaman). Jackson beklenmedik bir şekilde geldiğinde MTV Film Ödülleri için bir partiye ev sahipliği yapıyordum.
Güvenlik, yanıma geldi ve dedi ki: Bay Michael Jackson sizi görmek için burada, oraya gidiyorum, Mike'ı buluyorum ve
'Mike, naber, burada ne yapıyorsun? Geldiğin için teşekkürler, dedim.
Ona bir kabin ayarladım, sohbet etmeye başlıyoruz. Birlikte bir fotoğraf çektirdik. Çekim yapıldıktan hemen sonra kulağıma fısıldadı:
'Beyonce nerede? Partiye Beyonce'de selam vermek için geldi, onu buldu ve partide Beyonce ile dans etti :Gul2
Michael 11 Eylül saldırılarında zarar gören aileler için birçok ünlü sanatçıyı bir araya toplayarak What More Can I Give şarkısını söylemişti. Sanatçılar arasında Beyonce'de vardı.
Beyonce 2012 yılında resmi internet sayfasında şu sözleri paylaşmıştı.
Daha yeni başladığımda, ilk yapımcım bana Michael Jackson'ın “Who's Loving You”nun canlı performansını dinlettirdi. Bunu saatlerce arka arkaya izlememi isterdi.
Öğrenmemi istediği şey onun ruhuydu. Ruhunu duyabilirdin. Ve o aşkı tatmamış küçük bir çocuktu ama o bir gemiydi. Nedeni ne olursa olsun, bir yetişkinden daha fazla duygu uyandırabilirdi. O kadar saf ve o kadar saftı ki. Yaptığı sadece yağma olan bu küçük şeylerdi. Allah'ın verdiği bir şey.
Michael bana bazen tekniği unutmam gerektiğini, sahip olduğum şeyi unutmam gerektiğini öğretti. Kendini aptal hissediyorsan, bağırsaktan gitmelisin, bırak gitsin.
İleriki yıllarda Beyonce kendi ailesi ile Michael’ın ailesini benzetenlere cevaben röportajında şunları demişti: Ben üst sınıflarda büyüdüm. Özel okul. Babamın bir Jaguar'ı vardı. Biz Afrikalı-Amerikalıyız ve bir aile olarak birlikte çalışıyoruz, bu yüzden insanlar Jackson'lar gibi olduğumuzu varsayıyor. Ama kötü bir durumdan kurtulmak için beni kullanan bir ailem olmadı.
Burada Jackson ailesine baya laf atmış gibi :Saskın2

2016’da Beyonce ikinci kez Süperbowl gösterisinde şov yaptı. Şovunda giydiği ceket Michael Jackson'ın Super Bowl 27 performansında giydiği ceketle aynı özellikleri gösteriyordu. Beyonce benzer kıyafeti giydiğini doğruladı. "Bu Süper Bowl devre arası şovların 50. yıl dönümüydü, bu yüzden en sevdiğim sanatçıya sevgi verdim." İfadesini kullanmıştı. Formation şarkısında da Jackson 5 ‘tan bahsettiğini görmüşsünüzdür.
..
Like my baby hair, with baby hair and afros
I like my negro nose with Jackson Five nostrils
Earned all his money but they never take the country out me
I got hot sauce in my bag, swag
...
Peki Michael ile Beyonce arasında duygusal bir bağ var mıydı, dersek:
Fanların dediğine göre:
A: Michael'ın arabada Jay Z şarkısını dinlediği hakkında bir hikaye okumuştum ve Michael "Kadınımı çaldı" dedi. Beyonce'yi sevdiğini ve onunla çıkmak istediğini kastetmişti, ancak Jay Z onu önce aldı.
Bu konuda bize doğru bilgiyi tek Beyonce verebilir. :ters
By EvrimOfficial
Ben de aralarında bir şey olduğunu sanmıyorum.
Michael şayet öyle bir şey söylediyse, latife olarak söylemiştir. Sesine aşık olduğumuz birisi varsa, evlenirse, evlendiği kişiye kızardık ya... Öyle bir şey.
Beyonce ile ilgili parti anısını biliyordum. Bir yerde daha anlatmıştı Beyonce. Şimdi hangi röportajdı, ya da programdı, hatırlamıyorum. Ama bir yerde daha anlattığına eminim. Jimmy Fallon olabilir belki.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!