moonwalker

Kullanıcı avatarı
By Efsta_5826
Merhaba! Belki sizin için saçma bir konu başlığı gibi gelmiş olabilir ama ben Paris'i pek iyi tanımıyorum ve bu konu hakkında kafamda soru işaretleri var. "Diğer Jackson'lar" katogorisine yeni bir başlık eklemiş olurum en azından :)
Paris hakkında başlık açılacak çok şey var ama şimdilik sorum şu,
Paris'in Instagram hesabını stolklayanlarınız varsa bu soru sizin aklınıza da gelmiştir ki Paris hakkında en çok aratılan 2. soru bu.
Paris'in hesabında Budizm'le (çakralar ve Budist tanrıları ile) alâkalı, İslâm'la (Allah'ın adı, Mevlânâ'nın sözleri), Yunan mitolojisi ile alâkalı ve gariptir ki evrim ve bilimle bile alâkalı paylaşımlar var. Bunlara karşın İncil'den bir söze rastlamadım.
Yani kızın araştıran ve sorgulayan bir yapısı var belli ama tek bir dine bağlı değil gibi geldi bana. Her düşünceye saygı duyuyor gibi.
Ama dinsiz de değil gibi, ayin gibi bir şeyler yaptığı fotoğrafları var.
Bu konu hakkında NET bir bilgisi olan yazabilir mi? Konuşalım.
By EvrimOfficial
Ne fark eder ki?
Neden bu tarz sorular, konuşuluyor; hiç anlamıyorum. Seviyor halkımız bu tür şeyleri konuşmayı. Din, kişinin kendi ile tanrı arasındadır. Ben Michael'ın dini, Paris'in dini, Ahmet'in dini, Ayşe'nin dini diye insanların dinini araştırmayı absürt ve amaçsız görüyorum.
Bize ne artısı var dinini öğrenmenin; ya da eksisi ne?
Kullanıcı avatarı
By Efsta_5826
EvrimOfficial yazdı: 08 Oca 2021, 23:54 Ne fark eder ki?
Neden bu tarz sorular, konuşuluyor; hiç anlamıyorum. Seviyor halkımız bu tür şeyleri konuşmayı. Din, kişinin kendi ile tanrı arasındadır. Ben Michael'ın dini, Paris'in dini, Ahmet'in dini, Ayşe'nin dini diye insanların dinini araştırmayı absürt ve amaçsız görüyorum.
Bize ne artısı var dinini öğrenmenin; ya da eksisi ne?
Sadece merak ediyorum. Daha önceden hiç görmediğim şeyler paylaşıyor.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!