moonwalker

Kullanıcı avatarı
By ozgur
Lisa Marie - Oprah Röportajı

Lisa Marie Presley Oprah'a konuk oldu ;
"Spot ışıkları altında büyümüş olmasına rağmen Lisa Marie gözönünde olmamayı tercih eden
biri. "Böyle şeyler yapmak doğamda yok "diyor. Ama yine de dünyanın en ünlü adamlarından
birine, Michael Jackson'a aşık olmaktan kurtulamadı.

"O inanılmaz, dinamik biriydi" diyor. " Kendini sizinle paylaşmaya hazır ve kendisi gibi
olduğunda, O'nun sarhoş edici bir şeyi vardı- başka hiçbirşeyden bu kadar sarhoş olduğumu
hatırlmıyorum... Benim ilacım gibiydi.İnsanlar Lisa Marie ve Michael Jackson'ı yeterince
anlayamadılar. İlişkileri boyunca Michael'ın albüm tanıtımı için pek çok kez birlikte
görüntülendiler. 1994'de MTV Ödül gecesinde çiftin sahnedeki o meşhur öpüşmesi de
bunlardan biriydi.

"Bunu sevmediğimi biliyordu" diyor Lisa Marie. "Orda olmaktan çok rahatsızdım. Ve
sahneden indiğimizde o kadar sıkmıştım ki, eli mosmordu. Ama onun eşi olarak böyle şeyler
yapmam gerekiyordu.""
Lisa Marie, evli oldukları zaman ilişkilerini etkileyen kırıcı şeyler yaptığını da söyledi.

Bunlardan birisi Lisa'nın eski eşi ve iki büyük çocuğunun babası Danny Keough ile ilgiliydi.
Lisa Marie, hala Danny'nin kendisinin hayatında olmasının Michael'i rahatsız ettiğini söyledi.
" Tatile çıkacaktık ve Danny de gelecekti ve Michael buna kızdı" dedi. "ve sonra 2 hafta
boyunca ortadan kayboldu, O'nu bulamadım" dedi. Bu ortadan kaybolmalara ek olarak,
Michael kendini savunmasız hissettiğinde Lisa'dan uzaklaşırmış Lisa şimdi bunun bir
savunma mekanızması olduğunu anlıyormuş. "O benimle devam etmek için gerçekten çok
zorladı" diyor Lisa. " Bunu başka hiçbir kadın ile asla yapmazdı.. Bunu o zaman takdir
etmemiştim, keşke etseydim."
Evliliklerindeki anlaşmazlıklara, zorluklara ve strese rağmen, şimdi Lisa Marie, Michael'in
onu gerçekten sevdiğini bildiğini söylüyor.

Oprah: O'nun seni sevdiğini farketmen için ölmesi mi gerekiyordu?

Lisa marie: Sanırım öyle, üzgünüm.

Oprah: Ölümünden sonra, O'nun seni sevdiğini ilk hissedişin ya da sevgisine ilk inanışın mı
bu?

Lisa Marie: Genel anlamda evet. Biz birlikteyken gerçekten aşıktık ve sonra zor dönemlerimiz
oldu. Ve yürüyüp gitme kararı vermek zorunda kaldım, çünkü gelen ilaç ve doktorları gördüm
ve bunlar beni korkuttu. Bu beni babam ile yaşadığım geçmişime götürdü. Böylece bitti. Ama
boşandıktan sonra 4 sene boyunca hala birlikteydik.

Oprah: Gerçekten mi?

Lisa Marie: Tekar birleşme ve ayrılma süreci... Bir noktada bırakmak zorundaydım.

Oprah: Onu terkettinde bile hala O'nu seviyordun öyleyse?

Lisa Marie: Çok fazla. Ben bir tavır almaya çalışıyordum ve dedim ki: "Gel benimle. Bunu
yapma!"
1994'de evlendikleri günden beri, Lisa marie Michael'in bir bebek sahibi istediğini söylüyor.

"Ben de istedim, ama sadece emin olmak istedim" diyor. "Geleceğe bakıyordum ve "O'nunla
bir velayet davasında savaşmak asla istemem" diye düşünüyordum. Zaman geçtikçe Lisa'nın
bu tereddütü bir tartışmanın kaynağı oldu. Sonra, boşanmalarının üstünden 2 ay geçtikten
sonra, Ekim 1996'da Debbie Rowe'un Michael'in çocuğuna hamile olduğu açıklandı. Bunu
Lisa bir "misilleme" olarak adlandırdı.

"Debbie ordaydı ve her zaman Michael'a çocuk yapabileceğini söylüyordu." dyor Lisa Marie.
"O da bana 'Debbie yapacağını söylüyor.' dedi. Bunun nasılüstesinden geleceğini biliyordu,
'Eğer sen yapmazsan, bu kadın yapacak..' dedi.

Oprah,"Yani "kullanılabilir" demek istiyorsun" dedi

"Evet" dedi Lisa Marie. "Tam olarak bunu demek istedim".
Şüphelere rağmen, Lisa Maire bu evliliğin her anlamda normal, açık ve yakın olduğunu
söylüyor. Örneğin Michael geceleri uyuyamadığında, Lisa da O'nunla konuşmak için uyanık
kalırmış. Lisa, Michael için orda bulunmaktan gerçekten çok hoşlandığını söylüyor.

"O'nunla ilgilenmeye bayılırdım!" diyor. "Hayatımda birşeylerin iyi gittiği en yükseklerde
olduğum dönemlerden biriydi, O ve ben birleşmiştik. Hayatımın en derin, içe işleyen
dönemiydi.

Karı ve koca olduktan 2 yıldan az bir zaman sonra, bu evlilik bitti.

Lisa Marie: Bir karar vermek zorundaydı. Vampirler ve ilaçlar mı, yoksa ben mi? Ve O, beni
bıraktı!

Oprah: Vampirler?

Lisa Marie: Demek istediğim, bazı insanlar..

Oprah: Kanını emen dalkavuklar?

Lisa Marie: Dalkavuklar,evet.

Oprah: O'nun etrafında gördün onları hep, öyle mi?

Lisa Marie: Oh, evet.

Bu, Lisa Marie'nin babası Elvis'in hayatı boyunca yüzleştiği birşeydi. Lisa:"Babam ve
Michael, istedikleri herşeyi etraflarında yaratma lüksüne sahiptiler. Onlara göre kendilerini
ayarlayabilen insanlarla çevriliydiler. Eğer bu insanlar dediklerini yapmazlarsa kovulurlardı!"
dedi.

Çeviri ; MyLifeMJ
www.mjturkfan.com
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!