moonwalker

Forum kuralları: Arkadaşlar bu bölümde altyazılı videolar aynı formatta olmasını istiyorum.
O yüzden burada sadece yorum yapın yeni başlık açmayın.
Teşekkürler.
(Altyazıları göremeyenler ise;
Ana sayfa>Hoşgeldiniz>Forumla ilgili soru, istek ve öneriler
konusuna yorum şikayet yazabilir)
Kullanıcı avatarı
By ozgur
@innjou Arkadaşımızın değerli katkılarıyla...
innjou yazdı: 21 Şub 2020, 16:25 Geçen senenin Ağustos ayında Fransız bir hayran tarafından yapılmış, Michael'ın sanatını ve ilham aldığı sanatçıları anlatan bir belgesel var. Michael hakkında izlediğim en iyi belgesel diyebilirim ve tüm hayranlar için de Michael'ın sanatını daha iyi anlamak adına muhteşem bir kaynak olduğunu düşünüyorum.

https://drive.google.com/file/d/1e2Q6A6 ... sp=sharing
Kullanıcı avatarı
By Tarih
Çok teşekkürler emeği geçen herkese👌👌izlemek çok güzeldi.kendine yazdığı mektupta hedeflerine ulaşmış olmasını görmek çok güzel.kendisininde hep belirttiği gibi ona allahtan gelen bir yetenek var ve o bunu en üst seviyeye taşımış Harika bir kalbi olan muhteşem bir insan❤️
Çeviri muhteşem olmuş. Belgesel de bir efsaneydi. Hayran yapımı olmasından belli sevgi ile yapılmış. MJ hakkında yapılmış en geniş çaplı belgesellerden biri olmalı. Trump'ın heykelinin boğulduğu kısımda da gülmekten öldüm. MJ'in birçok filmden ilham aldığını biliyordum ama izleme fırsatım olmamıştı. Birçok yerinde ağzım açık kaldı. Bu arada MJ'in Bad ve Beat It'i esinlendiği filmin/filmlerin adı nedir? Kaçırdım ve bulamıyorum :/ Paylaşım için de çok sağ olun<3
Kullanıcı avatarı
By ozgur
Efsta_5826 yazdı: 02 May 2020, 18:27 Çeviri muhteşem olmuş. Belgesel de bir efsaneydi. Hayran yapımı olmasından belli sevgi ile yapılmış. MJ hakkında yapılmış en geniş çaplı belgesellerden biri olmalı. Trump'ın heykelinin boğulduğu kısımda da gülmekten öldüm. MJ'in birçok filmden ilham aldığını biliyordum ama izleme fırsatım olmamıştı. Birçok yerinde ağzım açık kaldı. Bu arada MJ'in Bad ve Beat It'i esinlendiği filmin/filmlerin adı nedir? Kaçırdım ve bulamıyorum :/ Paylaşım için de çok sağ olun<3
West Side Story (Batı Yakası Hikâyesi) 1961 tarihli müzikal.
Resim
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!