moonwalker

Arkadaşlar, malum Michael Jackson'ın doğum günü yaklaşıyor...
Michael Jackson'ı doğum gününde, krala yakışır bir şekilde anmamız lazım. Ölüm yıldönümünde, TEMA'ya çiçek bağışında bulunduk. Doğum gününde de, LÖSEV'e oyuncak bağışında bulunalım diyorum ben.

Proje, anlattığım şekilde olacak:
* Yaşadığınız şehirde LÖSEV varsa,
LÖSEV'e gidip en az 3 adet oyuncak bağışında bulunun.
Karşılığında sertifika veriyorlar. Sertifikanızı fotoğraflayıp, bize gönderin.
Ayrıca, paylaştığınız oyuncakları da fotoğraflayıp, gönderebilirsiniz.

* Alternatif: Yaşadığınız şehirde LÖSEV yoksa,
Yolda, binlerce çocuk var. En az 3 tane oyuncağınızı paylaşın.
Ama tabii ki fotoğraflarını çekin ki, hangi oyuncaklarınızı paylaştığınız bilelim.

Özel teşekkür: Sayın adminimiz Arzu hanım, bu etkinliğim için beni destekledi, ve proje desturunu verdi, kendisine çok teşekkür ederim. Sayın adminimiz Özgür bey, edit işini üstleneceğini söyledi. Kendisine çok teşekkür ederim :)

* Son katılım tarihi: 25 Ağustos
Bu tarihten önce lütfen bağışlarınızı tamamlayın arkadaşlar. Çünkü videolar, fotoğraflar editlenecek.

Sevgiler...
Ben varım kendi sitelerinde oyunca bağışı var arkadaşlar oradan da yapılabilir ben oradan yapacağım ama sertfika verilmiyor galiba yine birşeyler yapılır fikir için teşekkürler
smile yazdı: 26 Tem 2019, 11:04 Ben varım kendi sitelerinde oyunca bağışı var arkadaşlar oradan da yapılabilir ben oradan yapacağım ama sertfika verilmiyor galiba yine birşeyler yapılır fikir için teşekkürler
Sitesinden yaparsanız, verilmiyor.
Sitesinden yapacaksanız, göndereceğiniz oyuncakları fotoğraflayın.
Lösev'i aradım ben, yetkili kişilerle görüştüm, LÖSEV'in aktif merkezlerine getirirseniz isminiz ve imzanız alınıyor sertifika veriliyor dediler.
Lakin MICHAEL JACKSON adına verilmez, çünkü kişisel bilgileriniz alınıyor orada, sizin adınıza verilir.
EvrimOfficial yazdı: 26 Tem 2019, 13:22
Lösev'i aradım ben, yetkili kişilerle görüştüm, LÖSEV'in aktif merkezlerine getirirseniz isminiz ve imzanız alınıyor sertifika veriliyor dediler.
Lakin MICHAEL JACKSON adına verilmez, çünkü kişisel bilgileriniz alınıyor orada, sizin adınıza verilir.
Bu şekilde bilgilendirmeler, yönlendirmeler çok işe yarıyor.
Teşekkürler Evrim Bey.
Şunu da eklemek isterim ki, sertifika vs aslında işin görsel kısmı (bence).
Bağış yapmış olmanız bile yeterli, ki amacımız da zaten bu tür etkinliklerle farkındalığımızı ortaya koymak.
EvrimOfficial yazdı: 26 Tem 2019, 13:22
smile yazdı: 26 Tem 2019, 11:04 Ben varım kendi sitelerinde oyunca bağışı var arkadaşlar oradan da yapılabilir ben oradan yapacağım ama sertfika verilmiyor galiba yine birşeyler yapılır fikir için teşekkürler
Teşekkür ederim alerjik ve bir kaç talihsiz kaza geçirdim disari çıkmam yasak bu yuzden oradan yapacağım farkındalığıniz için teşekkürler Evrim abi
Ben bağışımı yaptım kuzenim ile 2 oyuncak bağışı yaptık ama kuzenimin hesabından yaptığım için ekran görüntüsünü alamadım ona diyemedim ama başka bir planım daha var örgü öğrenmeye başladım yıl başına kadar bir kaç atkı örüp Lösevi ziyaret edip çocuklara hediye etmek
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!