moonwalker

Bu haber,dün haber kaynağına düşmüş olmasına rağmen şu an fırsat bulup paylaşıyorum sizlerle.Posta gazetesinin haberine göre,Michael'ın betonu mezar soyguncularindan korunmak amacıyla betonla kaplandi.Bu kararı ailesi vermiş.Ne düşünüyorsunuz, merak ediyorum?
Michael Jackson’ın mezarına beton döktüler

Dün 10’uncu ölüm yıl dönümü olan pop müzik ikonu Michael Jackson’ın mezarı ile ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı

Michael Jackson, 2009 yılında ABD’nin Los Angeles kentindeki villasında 50 yaşındayken kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetmişti.
Vefatının 10. yıl dönümünde ilginç bir detay ortaya çıktı.
Ailesinin, ölümünün ardından Michael Jackson’ın bedeni için aşırı kaygı duyduğu açıklandı.

Bu nedenle pop efsanesinin altın kaplama tabutunun üzerine beton döküldüğü ortaya çıktı. 

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captain EO yazdı: 26 Haz 2019, 21:48 Bu haber,dün haber kaynağına düşmüş olmasına rağmen şu an fırsat bulup paylaşıyorum sizlerle.Posta gazetesinin haberine göre,Michael'ın betonu mezar soyguncularindan korunmak amacıyla betonla kaplandi.Bu kararı ailesi vermiş.Ne düşünüyorsunuz, merak ediyorum?
Michael Jackson’ın mezarına beton döktüler

Dün 10’uncu ölüm yıl dönümü olan pop müzik ikonu Michael Jackson’ın mezarı ile ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı

Michael Jackson, 2009 yılında ABD’nin Los Angeles kentindeki villasında 50 yaşındayken kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetmişti.
Vefatının 10. yıl dönümünde ilginç bir detay ortaya çıktı.
Ailesinin, ölümünün ardından Michael Jackson’ın bedeni için aşırı kaygı duyduğu açıklandı.

Bu nedenle pop efsanesinin altın kaplama tabutunun üzerine beton döküldüğü ortaya çıktı. 

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence olsa olsa mezar bölgesi düzenlenmiştir.
Bilirsiniz anıt mezar tarzı bir şeyler yaptırılıyor vs vs.
Ama yine basın olayı çözmüş tabii "altın kaplamalı tabutu içinde bedeni için kaygı duyan Michael"
Ölümünden 10 yıl sonra üstelik!
Magazin basın emekçilerinin her birini saygıyla anıyorum.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!