moonwalker

Paris,Prince1 ve Prince 2'ye (Blanket yada Bigi) Michael Jackson'nin Çocuğu degil diyorlardı gerçi hala diyorlar...

Neyse...Aşagidaki fotoğrafları inceleyin.Michael'ın büyük babası Samuel ve Prince 1 arasındaki benzerliğe şaşıracaksınız Resim

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

Captain EO yazdı:Paris,Prince1 ve Prince 2'ye (Blanket yada Bigi) Michael Jackson'nin Çocuğu degil diyorlardı gerçi hala diyorlar...

Neyse...Aşagidaki fotoğrafları inceleyin.Michael'ın büyük babası Samuel ve Prince 1 arasındaki benzerliğe şaşıracaksınız Resim

THE WAY YOU MAKE ME FEEL
Valla ben paris ve prince de hala kararsızım. Mj in diğer kardeşlerin den de eşi beyaz olan var lakin çocukları hep siyah ve daha çok babalara benziyorlar..

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://youtu.be/8beP5B0hZR8 Bu konuda şüphesi olanlar bu videoyu izleyebilir. Michael 'ın çocuklarının beyaz olmasının sebebi onun anne ve baba tarafında beyaz insanların olması. Mesela dedesi Samuel Jackson beyaz ve neredeyse Prince 'in aynısı. Ayrıca Janet 'ın bebeği ve Taj Jackson 'ın bebeği de beyaz. Ailede başka beyaz çocuklarda var. Paris 'in gözleri Debbie ve Michael 'ın babasından geliyor. Onlar Michael 'ın öz çocukları.
Queen yazdı: 09 Haz 2019, 20:04 https://youtu.be/8beP5B0hZR8 Bu konuda şüphesi olanlar bu videoyu izleyebilir. Michael 'ın çocuklarının beyaz olmasının sebebi onun anne ve baba tarafında beyaz insanların olması. Mesela dedesi Samuel Jackson beyaz ve neredeyse Prince 'in aynısı. Ayrıca Janet 'ın bebeği ve Taj Jackson 'ın bebeği de beyaz. Ailede başka beyaz çocuklarda var. Paris 'in gözleri Debbie ve Michael 'ın babasından geliyor. Onlar Michael 'ın öz çocukları.
Şu Prince olan babasını geçtim Jacksonların hiçbirine benzemiyo. Futbolcu Messi’ye daha çok benziyo. Sevemedim bi türlü onu babasıyla alakası bile yok gibi. Paris de karışık melez gibi ama hiç değilse babasına sahip çıkan biri. Sadece o Blanket olan babasına benziyor.
@OffthewallDoğru yüz olarak Paris ve Prince Michael 'a pek benzemiyorlar. İlk bakışta onların Michael 'ın çocuğu olmasına herkes imkansız gözüyle bakıyor. Aslında sadece onlar değil sıradan insanlar arasında da anne babasına benzemeyen ya da sadece bir ebeveynine çok benzeyip, diğerine hiç benzemeyen pek çok çocuk bulabilirsin. Prince vitiligo hastası ve büyük dedesine çok benziyor. Paris 'i bazıları La Toya nın gençliğine benzetiyorlar. Blanket zaten çok benziyor.
michealjacskon yazdı: 09 Kas 2020, 21:27 öz çocukları olmasa nolur anlamadım,evlat edinmiştir
Aslında kısmen sana katılıyorum. İnsanın anne yada baba olması için illa biyolojik olması gerekmez. Katılmadığım nokta şu, Michael Jackson'ın çocuğu olmasa Prince, Paris ve Blanket bu ondan nefret edenleri ve saçma teorileri öne sürenleri(gay gibi) haklı çıkarır. Onu dünyanın gözünde yalancı durumuna sokar. Yani kısaca derler ki"Hey, Michael yıllarca sizlerin gözüne baka baka yalan söyledi. Aslında o, çocuk yapamaz. " :dagil
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!