moonwalker

Kullanıcı avatarı
By MJHamit
Merhaba forumda resim atılamıyor sizce sorun sadece bendemi yoksa sizdede olurmu?
Resim
Kullanıcı avatarı
By captain EO
En aşağıda sagda dosya eki var resimleri oradan yüklüyoruz.
Kullanıcı avatarı
By MJHamit
Captain EO yazdı: 09 Kas 2018, 17:22 En aşağıda sagda dosya eki var resimleri oradan yüklüyoruz.
Ne körmusüm be abla teşekkürler
By izel
Captain EO yazdı: 09 Kas 2018, 17:22 En aşağıda sagda dosya eki var resimleri oradan yüklüyoruz.
Ablacım yanlız benimkiler hata veriyor, aynı cihaz dolayısıyla aynı ekran boyu ve çözünürlükle çekilmiş olmalarına rağmen sadece biri hata vermedi ama dosya boyutu farklıydı, hata verdirmeyen 3mb idi
Kullanıcı avatarı
By ozgur
izel yazdı: 12 Kas 2018, 11:07 Ablacım yanlız benimkiler hata veriyor, aynı cihaz dolayısıyla aynı ekran boyu ve çözünürlükle çekilmiş olmalarına rağmen sadece biri hata vermedi ama dosya boyutu farklıydı, hata verdirmeyen 3mb idi
Bu tür durumlarda genelde problem dosya boyutları olabiliyor.
Çok özel resimler değilse mümkün olduğunca başka bir siteye yükleyerek burada link olarak kullanmak çok daha kolay ve formumuz için iyi olacaktır.
Kişisel tavsiyem bir kaç dk da üye olabileceğiniz : http://tinypic.com
Dosya boyutu sınırlarımız ise şimdilik şöyle;
Resim
Kullanıcı avatarı
By smile
Mjzeynel yazdı: 12 Nis 2019, 12:05 Yeni bir konu açmak istemedim ama Forumla ilgili bir önerim olucaktı sayın adminlerim @ozgur @Captain EO

Resim

Fotoğrafların altına şu tarz bilgiler yazıp sosyal medya hesaplarımızda paylaşsak nasıl olur sizce? Umarım beğenirsiniz :)
@smile bahsettiğim "takvim" şekli buydu profesörcüm umarım beğenirsiniz..
Beklediğimden daha çok iyi profesörüm harika bir iş çıkarmışsınız :)
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Mjzeynel yazdı: 12 Nis 2019, 12:05 Yeni bir konu açmak istemedim ama Forumla ilgili bir önerim olucaktı sayın adminlerim @ozgur @Captain EO

Resim

Fotoğrafların altına şu tarz bilgiler yazıp sosyal medya hesaplarımızda paylaşsak nasıl olur sizce? Umarım beğenirsiniz :)
@smile bahsettiğim "takvim" şekli buydu profesörcüm umarım beğenirsiniz..
Harika olur.Instagram hesabimiz var zaten.Dmden atiniz bunu mjizleye yayınlar arkadasimiz:)Facebookta da zeynelciğim sen paylaşırmisin bu bilgileri?
Kullanıcı avatarı
By Önder
Dosya kotası tam olarak ne demek yeni bir konu açıyorum fakat resim yüklediğim zaman böyle diyor saygılar...
Kullanıcı avatarı
By ozgur
Önder yazdı: 20 Oca 2021, 10:40 Dosya kotası tam olarak ne demek yeni bir konu açıyorum fakat resim yüklediğim zaman böyle diyor saygılar...
Haklısınız öyle bir sorun vardı.
Şimdi şunu deneyin
mesaj kutusu üzerindeki yeşil noktalı (i) ikonuna tıklayıp resimlerinizi yüklemeyi deneyin.

Resim
Kullanıcı avatarı
By Önder
ozgur yazdı: 28 Oca 2021, 12:16
Önder yazdı: 20 Oca 2021, 10:40 Dosya kotası tam olarak ne demek yeni bir konu açıyorum fakat resim yüklediğim zaman böyle diyor saygılar...
Haklısınız öyle bir sorun vardı.
Şimdi şunu deneyin
mesaj kutusu üzerindeki yeşil noktalı (i) ikonuna tıklayıp resimlerinizi yüklemeyi deneyin.

Resim
Teşekkür ederim :)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!