moonwalker

Arkadaşlar Merhabalar ben Ahmet Aluç, aklıma gelen bir fikri sizlerle de paylaşmak istedim, malumunuz kara günün 10. Yıl dönümü yaklaşıyor. Benim de aklıma şöyle bir fikir geldi, Michael Jackson'ın istanbul taksimde madame tussauds balmumu müzesinde heykeli var, eğer 25 haziranda İstanbul'da olup müsait olanlar varsa toplu bi şekilde ziyarete gidebiliriz, tabii başka fikirleriniz varsa onu da değerlendirebiliriz, önerilerinizi bekliyorum

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_invincible yazdı:Arkadaşlar Merhabalar ben Ahmet Aluç, aklıma gelen bir fikri sizlerle de paylaşmak istedim, malumunuz kara günün 10. Yıl dönümü yaklaşıyor. Benim de aklıma şöyle bir fikir geldi, Michael Jackson'ın istanbul taksimde madame tussauds balmumu müzesinde heykeli var, eğer 25 haziranda İstanbul'da olup müsait olanlar varsa toplu bi şekilde ziyarete gidebiliriz, tabii başka fikirleriniz varsa onu da değerlendirebiliriz, önerilerinizi bekliyorum Resim

VSP355s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok acil bir işim çıkmazsa gelebilirim.Ama söz vermiyorum gençlerResim

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

Deni logo harika görünüyor ellerine sağlık yaaAnneciğinede bayıldimIlayda şipşirin bir kızZeynel hiç umduğum gibi değilmişTurgay cok dost,çok içtendi...Hilalll iyi ki aramıza katıldın,bayıldım sanaAhmet,zaten kardeşim onun hakkinda yorum yapmayayım

10.yılda bizleri kırmayıp geldiğiniz için çoook teşekkür ediyorum.Tüm duyguların harmanlandığı harika bir anma etkinliği yaşadım sayenizde...Iyi ki varsınız

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mjzeynel yazdı:Keşke gözlüğü çıkarsaymışım hissi :/
@Captain EO Umduğumuz gibi değil derken ne anlamda anlamadım sormayı da unuttum :D
Bu bir ilifattı Zeynel.Emin olabilirsinResim

Kıskandım Neden bütün güzel şeyleri İstanbulda yapıyorlar Michael 1993 te geldiği zamanda İstanbula gelmişti Ama iyi ki gitmişsiniz Hepiniz için çok güzel bir anı oldu

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Queen yazdı: 26 Haz 2019, 00:51 Kıskandım Resim Neden bütün güzel şeyleri İstanbulda yapıyorlar Resim Michael 1993 te geldiği zamanda İstanbula gelmiştiResim Ama iyi ki gitmişsiniz Resim Hepiniz için çok güzel bir anı olduResim

Bak sana daha kötüsünü söyleyeyim. İstanbul'da yaşayıp iş için şehir dışında olmak!
Bence @Captain EO kasıtlı yapıyor.
Her biriniz çok güzelsiniz.
Tamam saçma belki ama kıskandım.
:D :D :D
ozgur yazdı:
Queen yazdı: 26 Haz 2019, 00:51 Kıskandım Resim Neden bütün güzel şeyleri İstanbulda yapıyorlar Resim Michael 1993 te geldiği zamanda İstanbula gelmiştiResim Ama iyi ki gitmişsiniz Resim Hepiniz için çok güzel bir anı olduResim

Bak sana daha kötüsünü söyleyeyim. İstanbul'da yaşayıp iş için şehir dışında olmak!
Bence @Captain EO kasıtlı yapıyor.
Her biriniz çok güzelsiniz.
Tamam saçma belki ama kıskandım.
:D :D :D
ResimResimResimEvet,Özgür gelmesin diye yapıyorum hep bunlarıResimResimResimEtkinliği Ahmet organize etmişti,kabak yine bana patladı...Vay arkdaş yaaResimResimResim

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!