moonwalker

Bazı insanlar, bizzat Michael Jackson'ın arkadaşıymış da, sürekli esrar partilerine katılıyormuş gibi, 'Michael bağımlıydı' demiş... :mrgreen:

Arkadaşlar, hangi bayrağa hizmet ettiğiniz belli değil, (mecazi anlamda) Michael Jackson'ı kötülemek amaçlı burada olamazsınız. Burası bir Michael Jackson fan sayfası! Anti sayfaları da var, sizleri oraya alalım!!
Captain EO yazdı: 01 Tem 2019, 21:37
şerife_jackson yazdı:
Captain EO yazdı: 01 Tem 2019, 18:35 Ağri kesici bağımlığı ilaçla problemi olduğu anlamina gelmiyor bu 1.Bor çok sanatçının uyusturucu problemi olur yada olmaz ama o Michael Jackson'du!Bu da 2.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
agrı kesici bir ilaç bağımlılık da bir problem Michaelın uyuşturucu problemi var ya da yok ama o Michael yani normal bi insan herkzin hassas noktası vardır demek istedigim oydu
Yazdıklarindan anlam çıkarmami bekleme kusura bakma!Sen ne demek istediğini anlatamıyorsun hatta yazamıyorsun bence.Çok üzgünüm cidden:(
ben de ne dediğimi anlamadım:((
EvrimOfficial yazdı: 02 Tem 2019, 15:01 Bazı insanlar, bizzat Michael Jackson'ın arkadaşıymış da, sürekli esrar partilerine katılıyormuş gibi, 'Michael bağımlıydı' demiş... :mrgreen:

Arkadaşlar, hangi bayrağa hizmet ettiğiniz belli değil, (mecazi anlamda) Michael Jackson'ı kötülemek amaçlı burada olamazsınız. Burası bir Michael Jackson fan sayfası! Anti sayfaları da var, sizleri oraya alalım!!
Michael'ı kötülemek istesem neden bir fan sayfasına geleyim ki. hiçbir antiye karşı Michael'ın hatalarını söylemem ama burası bir fan sayfası ve ben de açılan bir konuya kendi fikrimi yazıyorum. herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil ki bu bir fikir bile değil facts
şerife_jackson yazdı:
EvrimOfficial yazdı: 02 Tem 2019, 15:01 Bazı insanlar, bizzat Michael Jackson'ın arkadaşıymış da, sürekli esrar partilerine katılıyormuş gibi, 'Michael bağımlıydı' demiş... :mrgreen:

Michael'ı kötülemek istesem neden bir fan sayfasına geleyim ki. hiçbir antiye karşı Michael'ın hatalarını söylemem ama burası bir fan sayfası ve ben de açılan bir konuya kendi fikrimi yazıyorum. herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil ki bu bir fikir bile değil facts
Sen Mj'in otopsi raporunu gördün mü?
Captain EO yazdı: 05 Tem 2019, 18:34
şerife_jackson yazdı:

gördüm ancak bunun konuyla nalakası var
şerife_jackson yazdı:
Captain EO yazdı: 05 Tem 2019, 18:34
şerife_jackson yazdı:
gördüm ancak bunun konuyla nalakası var
Ilk önce Türkçemizi güzel kullanalım lütfen.Konuyla ne alakası mı var?Arkadaşım,sen demedin mi Mj uyuşturucu kullanıyordu bu da onun sonunu getirdi diye?Uyuşturucu kullansaydı,otopsi raporunda çıkardı değil mi?
Kullanıcı avatarı
By TST
Michael Jackson hiçbir zaman uyuşturucu bağımlısı olmadı. Sadece ağrı kesici haplara bir alışkınlığı vardı. Zaten öldürülürken bu zayıf noktası kullanıldı ki insanlar anlamasın cinayet olduğunu...
Davalarla uğraştığı zaman uyku sorunu yaşamaktan bir takım ilaçlara başladığı için bunlar kolay seyler değil ve bir insanın alkol yada uyuşturucu kullanmasının sebepleri önemlidir.Dünyada daha büyük günahlar vardır.Onu eleştirenlerin Michael kadar dünyaya faydası olmamıstır.300 milyon doların üzerinde bağıs ve sağladığı sevgi tarihte hiç kötü olmayan en iyi star örneğidir.
İnsanlar kapasitelerine göre yorum yapar konserlerinde sevgi mesajını ve barışı bu kadar iyi ıaleyen sanatçı yoktur o müzik tarihinin en iyisidir gerisi hikayedir.
En son ozgur tarafından 02 Nis 2020, 18:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi. Sebep: imla hataları
https://youtu.be/J6Iqlwo1xFo Gülnur'un bu videosunda bahsettiği üzere La Toya ile MJ'in eski menejeri Ron Weisner MJ'i ilaç bağımlılığından kurtarmak için onu rehabilitasyona götürmeyi bile düşünmüşler. Yani bu gerçek. İnkâr edilemez bence. Ama şu saçma sapan uyuşturucu tabloidleri tabii ki de gerçek değil. Bağımlı olmayı bırak uyuşturucuya dokunmamıştır bile. Artık benim bunun hakkında konuşmama pek de gerek yok. Sadece başta söylediğim olayı da eklemek istedim bilmeyenler varsa diye. Bir de bir şey soracağım, Michael'ın elinde sigara ile bir fotoğrafı vardı çoğunuz biliyorsunuzdur. (Bilmeyenler için hiç de fotoğraf çekimi gibi değildi ki, fotoğraf çekiminde sigara kullanmak çok saçma olur.) Michael (sigara, uyuşturucu vb.) zararlı alışkanlıkları olmadığını hep söyler ama o fotoğraf yıllardır kafamı kurcalıyor. Bilgisi olan var mı cnm ailem??
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!