moonwalker

Kullanıcı avatarı
By captain EO
Hiç şüphe yok ki, Michael Jackson inançları kuvvetli bir insandi.Sık sık Tanrı, İsa ve İncil'den bahsetti. Neredeyse her röportajda. İnsanlara, İsa'nın kendisinin isteyeceği şekilde bahsettiği şekilde insanlara nasıl yardım ettiği konusunda Tanrı'yı ​​sevindirmek için hayatını sürdürdü. Hatta bazı şarkı sözlerinde Kutsal Yazılar'a ve inancına atıfta bulundu.

Burada, Michael'ın size yaşadığı inancı, yaşamı boyunca yaşadığı birçok denemede ve sıkıntıda onu devam ettiren inancını ve daha fazla hakikati aramaya devam etmesini sağlayan meraklı, merak uyandırıcı doğasını anlatmasına izin vereceğim. .

Michael, İnanç Üzerine Konuşuyor:

“... Ama insanlara yardım etmeyi ve sevmeyi asla bırakmayacağım 

İsa'nın söylediği gibi. "

Tanrı Kontrol Altında ve Hepimiz Tanrı'nın Elinde

“... Bak, gerekçesiyle kontrole sahip değiliz, sallayabiliyorlar. Denizleri kontrol edemiyoruz, tsunamilere sahip olabilirler. Gökyüzü üzerinde kontrole sahip değiliz, fırtınalar var. Hepsi Tanrı'nın elinde. Bence bu insanı göz önünde bulundurmalı. ”

Michael Jackson, 2007 Ebony Magazine röportajında

İnanç ve Tanrıya Sevgi:

Tanrıya inanıyorum ..... Tanrı'dan güç alıyorum. Yehova'ya, Tanrı'ya çok inanıyorum ..... Tanrıya inanıyorum ve Tanrı'yı ​​seviyorum. "

Yaratıcılık Üzerine Tanrı'nın Eseri Olmak:

“Hiç kimse yaratıcı sürecin ne olduğunu tam olarak söyleyemez. Çünkü elbette onunla hiçbir ilgim yok. Uzayda yaratılmış. Benim değil Tanrı'nın eseridir.”

Abanoz / Jet 2007 röportajı

"Orada olacak mısın?"(Will you be there) Yazdım. evimde, Kalifornia'da.Bu yüzden yazdığım şarkılar için kredi almak zor, çünkü her zaman yukarıdan yapıldığını hissediyorum. Müziğin içinden aktığı enstrüman olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Ben sadece içinden kaynak geliyorum. Bunun için kredi alamam çünkü bu Tanrınin işi. Beni sadece haberci olarak kullanıyor .

Abanoz / Jet 2002 röportajı

Tanrı ve Çocuklar, Çocuk Olmak ve İsa'yı Taklit Etmek:

“Çocukları gördüğümde, Tanrı'nın yüzünü görüyorum. Bu yüzden onları çok seviyorum.

“Bence çocukları yarattığında Tanrı kendisini aştı.”

“İsa'yı çocuklar gibi, çocukları sevmek, çocuklar kadar saf olmak ve kendinizi masum yapmak, dünyayı merak ve tüm büyülü nitelikleriyle görmek için söyleyerek taklit etmeye çalışıyorum. hepsi bu."

Michael Jackson

Oprah Winfrey, 1993 röportajı.

“İncil'in dediği gibi. Bir çocuk hepsinin lideri olmalı ve bu tür masumiyetlerin önderliğinde olmalı. İsa,“ çocukları getirsin ”demedi mi? Çocuklar gibi olun, çocukça değil, çocuksu gibi. Bu tür masumiyet. "

Martin Bashir'deki Michael Jackson

“.... Çocuklar için bir şeyler yapmayı seviyorum ve İsa'yı taklit etmeye çalışıyorum. Ve hayır, ben İsa olduğumu söylemiyorum, öyle demiyorum .... Aslında İsa'yı taklit etmeye çalışıyorum çocuklar gibi olmak, çocukları sevmek, çocuklar kadar saf olmak ve kendinizi masum yapmak ve dünyayı merak gözüyle ve hepsinin tüm büyülü kalitesiyle görmek olduğunu, ve bunu sevdiğimi söyledi. Yüzlerce hastaliktan dolayı kafasinda saç olmayan çocuğa sahip olacağım, hepsinin kanseri var ve etrafta koşuşturuyorlar ve kendilerinin tadını çıkarıyorlar ve bu beni onlar için yapabildiğim için mutlu gözyaşlarımı ağlatıyor. Beni içeride çok memnun ediyor. "

“İnsanlara yardım etmeyi ve sevmeyi İsa'nın söylediği şekilde sevmekten asla vazgeçmeyeceğim” . Sevmeye devam et. Hep sev. Çocukları hatırla. Çocukları taklit edin. "Çocukça değil, çocuksu."

2003 Ed Bradley ile 60 Dakika TV röportajı

Hayvanlara Sevgisi ve Tanrı'nın Yaratılışı:

“Tanrı hayvanları yarattı. Ve seviyorlar; güzeller. Güzeller. Antropolog Jane Goodall'un yaptığı ya da bu doğa bilimcilerinin yaptığı gibi hissediyorum. Hayvanlara olan ilgimi tuhaf ya da garip bulmuyorum.”

1999 TV Rehberi Dergisi

Sevginin, Sevecen, İman ve Duanın Gücü:

“Sadece küçük bir sevgi ve küçük bir şefkatle, çocukların tamamen döndüğünü gördüm. Vücutlarinda artık hiçbir kanser bulamıyorsunuz. Bunu birçok kez yaptım. Diyelim ki ben İsa Mesih mi oldum? Sevginin, değer vermenin ve inancın ve duanın gücüne biraz daha dikkat etmeliyiz ”

Martin Bashir'deki Michael Jackson

Değerleri:

“Sevecen. İncil'i okuyarak, Tanrı'yı, İsa'yı, sevgiyi öğrenmeyi.” Çocukları getir ”,“ Çocukları taklit et ”,“ Çocuklar gibi ol ”ve“ Başkalarına iyi bak ”. Yaşlı insanlara saygı göstermek ve buna benzer değerlerle büyüdük. Bunlar çok önemli değerler ve ailem ve ben bu değerlerle büyüdük ve bugün içimizde güçlü bir şekilde devam ediyorlar. ” 

2005 Geraldo Rivera TV Röportajı ile Geniş

Merhametli doğasının kaynağı:

“Bunun gerçekten annemden ve Tanrı'dan geldiğini düşünüyorum. Bizim yetiştirme şeklimiz. Annemin bize gençlik için sağladığı değerler. O her zaman Kutsal Kitap'ta bize öğretti - biz her zaman ibadet etmeye giderdik.Her hafta, ve bunu yaptığımız için çok mutluyum çünkü bu değerler çok önemli. Onlarsız da yapabilir miydim bilmiyorum. ”

Kendini nasıl görüyor:

"Nazik ve cömert olmaya ve insanlara vermeye ve Tanrı'nın yapmamı istediğini düşündüğüm şeyi yapmaya çalışıyorum. Bazen dua edip söyleyeceğim" sonra nereye gitmemi istiyorsun, Tanrı? Buradan ne yapmamı istiyorsun? "Her zaman bu şekilde çok manevi oldum. Bu yeni bir şey değil."

Tanrı'nın Seçimini Amacı:

“Tanrı'nın belirli şeyleri yapmak için insanları seçtiğine inanıyorum, Michelangelo ya da Leonardo da Vinci ya da Mozart ya da Muhammed Ali ya da Martin Luther King seçildi. Ve bu işi yapmak onların görevi. Yüzeyi çizdim ama asıl amacım burada olmaktı. 

Sanatıma adandım. Tüm sanatın nihai amacı olarak maddi ve manevi, insan ve ilahi arasındaki birliğin olduğuna inanıyorum. Ve bunun sanatın varlığının ve yaptığım şeyin nedeni olduğuna inanıyorum. Ve içinden müzik akan bir enstrüman olduğum için kendimi şanslı hissediyorum .... İçimde yaşadığımız bu dünyanın gerçekten büyük, kocaman, anıtsal bir senfonik orkestra olduğunu hissediyorum. İlkel biçiminde tüm yaratılışın ses olduğuna ve sadece rastgele bir ses olmadığına, onun müziğine inanıyorum. Kürelerin müziğini, ifadesini duydun mu? Bu çok gerçek bir ifade, "Rab Tanrı insanı yeryüzünün tozundan yaptı ve burun deliklerine nefes verdi, yaşamın nefesi ve insan canlı bir ruh haline geldi." Bana yaşamın o nefesi yaşamın müziği ve yaratılışın her elyafına nüfuz ediyor. 

Dangerous albümünün parçalarından birinde, “Kanımın içine giren, yaşlanan hayat şarkıları gelgit ve sel ritmini arttırdı” derim. Bu çok değişmez bir ifadedir, çünkü aynı yeni mucize aralıkları ve DNA'mın mimarisini ortaya çıkaran biyolojik ritimler de yıldızların hareketini yönetiyor. Aynı müzik, mevsimlerin ritmini, kalp atışlarımızın nabzını, kuşların göçünü, okyanus gelgitlerinin akışı ve akışını, büyüme, evrim ve dağılma döngülerini yönetir. Müzik, ritmi. Ve benim hayattaki amacım, dünyaya alacağım için şanslı olduğumu vermekti: ilahi birliğin vecdini müziğim ve dansım aracılığıyla. Bunun gibi, amacım, bunun için buradayım. "

Abanoz / Jet 2002 röportajı

“Tanrı'nın bana verdiği yeteneği ortaya çıkarmaktan başka ne yapabilirim? Tüm yapmak istediğim buydu. Eğlence sevgisini ve armağanı paylaşmak için. Tek yapmak istediğim bu. Kimseye zarar vermek istemiyorum  .”

Michael Jackson

2002 Steve Harvey ile radyo röportajı

“Ben sadece dürüst olmak ve iyi olmak, insanları mutlu etmek ve onlara en büyük kaçış duygusunu vermek isteyen bir insanım, Tanrı'nın bana verdiği yetenek sayesinde. Kalbimin olduğu yer, tüm yapmak istediğim bu. paylaşıyorum ve veriyorum, insanların yüzlerine bir gülümseme koydum ve kalplerini mutlu hissettiriyorum. "

1999 Daily Mirror Dergisi

“Sanırım… vermek. Yapabileceğim en iyi şekilde, şarkı ve dansla ve müzikle. Demek istediğim, sanatımın taahhüdünü yapıyorum. Bütün sanatın maddi ve malzeme arasındaki birliğin nihai hedefi olduğuna inanıyorum. manevi, insan ve ilahi… Sanatın varoluşunun nedeni olduğuna inanıyorum ve dünyaya sadece müzik, sevgi ve uyum vermek için bir araç olarak seçildiğimi hissediyorum. yetişkinler ve gençler… Kalbimdeki tüm ırklardan insanları, gerçek bir şefkatle seviyorum. ”

1993 Oprah ile televizyon röportajı

“Çocuklar oldu. Onlar için tutunuyorum onlar olmasa başaramazdım. Gerçekten başaramazdım… Tanrı bana bir görev verdi, onlar için bir şeyler yapmak istiyorum ve onlar bana destek, inanç ve sabır, sabır, sabır verdiler. Aynaya baktığımda tekrar iyileşmiş hissediyorum. Vaftiz olmak gibi. Tanrı, "Michael, her şey yoluna girecek" diyor. Bir çocuğun gözlerine baktığımda "

Michael Jackson Bantları

Tanrı'nın Onay Gülenini Kazanan:

“8 kez dünyayı dolaştım. Konserlerim kadar çok hastane ve yetimhane ziyaret ettim. Ama elbette, bu kapsamda değil (basın tarafından). Bu yüzden bunu yapmam, kapsama için yapmam. çünkü kalbimden. Şehirde dağları görmemiş, atlı karıncaya binmemiş, at veya lama evcil hayvanı olmayan, hiç görmemiş, o kadar çok çocuk var ki kapılarımı açıp mutluluktan, çocuklarda çığlık patlaması görebiliyorum ve sürekli koşuyorlar, "Teşekkür ederim, Tanrı" diyorum. Tanrı'nın onay gülüşünü kazandığımı hissediyorum çünkü bir şeyler yapıyorum. Bu, diğer insanlara neşe ve mutluluk getiriyor. "

Annesi ve Ona Yerleştirdiği İman:

"Annem çocuk felsefesinin bir lanet olmadığını, Tanrı'nın ona verdiği bir sınav olduğunu biliyordu.

zafer kazandım ve bana her zaman sahip olacağım O'nun sevgisini aşıttı.

Bana şarkı söyleme ve dans etme yeteneğimin Tanrı'nın eseri olduğunu öğretti.

güzel bir gün batımı ya da çocukların oynaması için kar bırakan bir fırtına gibi.

Prova yapmak ve seyahat etmek için harcadığımız her zamana rağmen, annem zaman bulurdu

Beni Yehova'nın Şahitlerinin İbadet Salonuna götürmek için, genellikle

Rebbie ve LaToya ile giderdik.

Yıllar sonra, Gary'i terk ettikten sonra "Ed Sullivan Show" da konser verdik.

Amerika’nın Beatles’ı ilk gördüğünde canlandırdığı canlı pazar gecesi gösterisi,

Elvis, Sinsi ve Aile Taşı. Gösteriden sonra, Bay Sullivan

iltifat ve her birimize teşekkür etti; ama bana soylemk istediği bir seyler var gibiydi. Sahnede dolaşıyordum.

Pepsi reklamında Bay Sullivan ile karşılaştım. O memnun görünüyordu

beni gördü ve elimi sıktı ama gitmeme izin vermeden önce özel bir mesajı vardı.

Müziğin ve tarihin en iyi insanlarini bazılarının kaybedildiği yıl 1970'ti.

hayatlarını uyuşturucu ve alkol alarak bitiren ünlüler... Ed Sullivan bunları bana hatirlatmak istemiş olabilir.

Bana, "yeteneğinin nereden geldiğini asla unutma, yeteneğin bir lutuf olduğunu" söyledi.

Tanrı'dan hediye. "

Annemi ve ilk yıllarımızı düşündüğümde

Paranın ve halkın beğenisinin çok ötesine geçen ödüller olduğunu söyleyebilirim

ve ödüller. "

Michael Jackson "Ay Yürüyüşü"

Odaya Yürümek için Tanrıyı Bırakın:

“Bir pist üzerinde çalışırdık ve sonra evinde buluşuruz (Quoncy Jones), üzerinde çalıştığımız şeyi calisirdik ve“ Koklamasina seninle konuşmasına izin ver ”derdi. Ben giderdim, 'Tamam.''Şarkı bir şeye ihtiyaç duyarsa, size söyleyecektir. Seninle konuşmasına izin ver' derdi.Bunu yapmayı öğrendim, harika bir yazar olmanın anahtarı yazmak değil, sadece yoldan çekilin, Tanrı'nın odada yürümesi için oda bırakın. dizlerimin üstüne çök ve teşekkür et. Teşekkürler, Yehova! "

Michael, Quincy Jones ile çalışmaktan ve Tanrı'nın yaratıcılığının ardında olduğunu, Ebony dergisinin 2007 röportajından konuştu.

İncil'e inanmak:

“'Din' terimini kullanmaktan kaçınıyorum, çünkü birçok insan 'benim dinim' diyor ve 'dinim' diyor. Neden 'benim' din olmalı? Sadece İncil'de hangi dinin yer aldığına inanıyoruz. Sadece inanıyorum .... Buna inanıyorum ve her gece dizlerimin üstüne çöküp Tanrı'ya şükrediyorum ve O'nun önderliğini yapmasını istiyorum. ”

1979 Abanoz Dergisi röportajı

1977 röportajından bir alıntı Michael Michael White ile yaptı. Michael o zaman 19 yaşındaydı.  Bu  Kaya Lives (1990) yayınlanmış ve Q / Omnibus Basın Rock N' Roll Reader (1994)' de yayınlanmıştır. 

Ama dünyada da çok fazla çirkinlik var. Tanrı bunu yarattı mı?

Yok hayır! Bu insanlar yüzünden! Insanlar ve düşmüş melekler yüzündendir. Bütün bunların olacağını İncil'de söylüyor ve her şey gerçek oluyor.

Dünyayı Amerika'nın ayrıcalıklı güvenliğinden yargılamak kolaydır. Hindistan’a gitseydinizz ve orada çirkinliği görseydiniz ...

Bekleyemem! Ben görmek istediğim bu! 

Çok zengin ve çok fakir gördüm, ama ben çoğunlukla fakirlerle ilgileniyorum. Bütün dünyanın tıpkı buradaki gibi olduğunu düşünmek istemiyorum. Sahip olduğum şeyi takdir etmek ve başkalarına yardım etmek istiyorum.

Zenginlerin neye benzediğini biliyorum. O ülkeyi Hindistan'da çok çalıştım ve diğer ülkelere gittiğimde insanlar "Çirkin kısmını görmek ister misin?"  Görmek istediğim şey bu!

Ne arıyorsun?

[Güler] Gerçekten açlıktan ölmenin nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorum. Duymak ya da okumak istemiyorum. Görmek istiyorum.

Niye ?

Gördüğün zaman bambaşka bir şey! Okul kitaplarımda İngiltere ve Kraliçe hakkında okuduğum her şey yolundaydı, ama gözlerim dünyanın en büyük kitabı. İngiltere’de Kraliyet Komutanlığı’nın performansını yaptığımızda ... ... ve ondan sonra Kraliçenin gözlerine baktım, en güzel şeydi! Ve bu açlıktan gerçekten aynı şey! Gördüğünüzde, sadece biraz daha fazlasını alırsınız.

İncil okuyor:

“Her gün nerede olursam olalım, İncil'i incelemek için zaman ayırıyorum. İncil'in öğretileri hayatıma yeni bir boyut kattı.

Michael Jackson

1976 "Black Stars" Dergisi röportajı

Tanrı'nın Güzelliğini Anlamak:

"Nereye gidersen git, insan yapımı şeyler insan yapımıdır, ama dışarı çıkıp Tanrı'nın dünyanın güzelliğini görmelisin."

1979 JET Röportajı

“Çok dua ediyorum. Güzel bir gün batımı görüyorum ve“ Tanrım, bu güzel… Teşekkürler ”ya da bebek gülüşü veya kelebek kanatları ya da benzeri bir şey diyorum.”

1987 Abanoz / JET TV Röportajı

Alçakgönüllü kalmasına rağmen, hasretine rağmen: 

“İnsanların, diğerlerinden daha iyi olduklarını hissetmeleri gerektiğini asla hissetmedim, çünkü sadece maddi malların ve parasal servetlerin diğerlerinden daha az şanslı olduklarından daha büyük bir kesime sahip oldukları için..."

Michael Jackson

1976 "Black Stars" Dergisi röportajı

Zirvede kaldığı için Felsefesi:

Bence alçakgönüllük ve kendinize inanmak ve dünya için yüreğinizde gerçek aşka sahip olmak ve gerçekten şarkı sözleri, müzik ve dans sevgisi ile insanlara yardım etmeye çalışmak, çünkü insanları gerçekten çok seviyorum. "

1996 Ian "Molly" Meldrum ile televizyon röportajı

Yıkılma ve Sahnede Ağlama Üzerine:

“Her zaman gerçek ve o anı alıyorum ve ağlamamak için dua ediyorum ve genelde, bilirsin, yapıyorum, çünkü küçük bebekler ve çocuklarken her şey bize gebe kalmaktan geri döndü, şimdi tüm adülasyonları ve ünlülüğü görüyoruz. ve bu sadece Tanrı’nın bir eseridir ve her şey benden çok hızlı geçiyor, biliyor musunuz? Bu bir nimettir. Sadece yıkıldım ve o anda ağlıyorum, ama izleyiciye göstermemeye çalışıyorum ama yapamıyorum , biliyor musun?

Michael Jackson, 2002'de 30. Yıldönümü Özelinde kardeşleriyle birlikte sahnede duygusallık kazanmasıyla ilgili radyo röportajında ​​Steve Harvey ile konuşuyor. 

İncil Öykülerinde İlham Verici Buluyor

“Dağdaki Vaazları Seviyorum. Havarilerin en çok kim olduğu hakkında tartışırken, Havariler kendi aralarında tartışırken, İsa'nın da“ Kendini bu küçük çocuk gibi alçak gönüllü görüyorsan, çocuk gibi ... ”der. Söylemek için mükemmel bir şey.

Adem ve Havva:

Yanlış bir şey yapamayacağınız mükemmel bir varlık yaratıyorsanız neden test? Ve neden bu kadar öfkeyi hakaret edip onlara saldırıp onları uzaklaştırıp onları bir yılanla özendirin?… Ben burada Tanrı'yı ​​yargılamaya ya da O'nu herhangi bir şekilde eleştirmeye çalışmıyorum. Ama bazen bize belli dersleri öğretmenin bir sembolizm olduğunu düşünüyorum.

Adalet ve Aşağılayıcı Karma

“... Adaletin önemli olduğunu düşünüyorum çünkü dünyada birçok adaletsizlik var ve adaletsizlikten nefret ediyorum.” Adaletsizlikten bıktım ”Scream adlı son albümümdeki şarkılardan birinin açılışını. Bu söylediğim ilk satır. Janet'in söylediği bir satır var: "Aman Tanrım, bu akşam televizyonda gördüklerime inanamadım. Bütün haksızlıktan bıktım" çünkü insanların bunu bilmesini istedim. Karmaya inanmam, bence bu bir saçmalık, çünkü çok kötü niyetli, kötü insanlar dünyanın tepesindeler ve insanlar onları seviyorlar, ne kadar kötüler olursa olsun… Özür dilerim, saçmalık Karma bir insanın yarattığı diğer tüm teoriler gibi bir teoridir.

Yaratılış Üzerine Büyük Patlama Üzerine

Michael ve Bing Bang Teorisi:

Michael'ın cevabı: "Hayır, ve eğer öyle yaparlarsa öfkelenirim ve onlara bunun bir demet saçmalık olmasının nedenlerini söylerdim. Bu doodoo. Bu, başka bir insanın evren hakkındaki teorisi gibi bir teoridir. Benim bilmediğim Big Bang ve bazı insanlar Yaratılış'a inanıyor, Adem ve Havva ile olan bu hikaye, bu evrenin bir kaza olmadığını söylüyor. Bu evrenin bir Büyük Patlama tarafından yaratıldığını ya da bir kaza olduğunu söylemek, 'Tamam, bir araba motoru almanı istiyorum ve her parçayı parçalara ayıracağız ve onu banyo küvetine koyacağız ve onu sallamanı istiyorum.' Bu küveti 100 yıl boyunca sallayabilirsiniz ve asla mükemmel bir motor haline gelmez… Bir araya gelip bir motor yapmak için bütün parçalar, Big Bang teorisini söylemek gibi. ve büyük bir patlama oldu ve çocuklarımız, ağaçlarımız, bitkilerimiz, soluduğumuz hava ve oksijenimiz var. Birinin bunu yaratması gerekiyordu, bir tasarının bunu yaratması gerekiyordu. Kirpiklerimizden ağızlarımıza sindirim sistemimize. Katılmıyor musun?

“Kapıdan kapıya girdiğimde (Yehova'nın Şahitleri Kilisesi'ne tanıklık ettiğimde) ve insanlar“ Bizler en samimiyiz ”derdi (ne düşünürdüm)? bir süreliğine en saf olan bir erkek kardeşim vardı ama sanırım şu an olmadı. Tito, katı bir Yehova'nın Şahidi olarak yetiştirildikten sonra bile en büyüğüydü. , onların gözlerine, bedenlerimize bakın, her şey yolunda nasıl işler, bu kendi başına olamaz, hadi, hiçbir şekilde olmaz O zaman neden burada olduğumuz ve neden yok etmemize izin verildiği ile ilgili sorularım var. birbirimize ... Çünkü biz kendi yok eden tek tür biziz… Bu adaletsizliğin nasıl gerçekleştiğini anlamıyorum.

Adalet ve Zulüm:

“.... Kötülüğün insanların yüreğinde olduğunu düşünüyorum… Şeytanın insanın kendisi olduğunu düşünüyorum.”

"Altın Kuralı takip edin. Komşularınıza karşı nazik olun, kendinizi sevdiğiniz kadar çok sevin, başkalarına yapın ...."

“Sinirleniyorum, evet. Ama biliyorum ki bu dünyanın yolu. Bu, dünya gösterimin teması: Nazik olun, dünyayı iyileştirin. Sevelim.Ben vaaz vermeden yapıyorum bunları. Müzik ve dansla yapıyorum."

“Dünyada iyi insanlar olduğuna inanıyorum ve bir Tanrı olduğuna inanıyorum. Tanrı'nın yargıladığına inanmıyorum. O'nun yukarıda olduğunu sanmıyorum”

Spiritual Şarkı Sözleri

"Ve gebe kaldığımız rüya neşeli bir yüz ortaya çıkaracak ... ve bir zamanlar inandığımız dünya tekrar nezaketle parlayacak. Öyleyse neden hayatı boğmaya devam ediyoruz, bu Dünya'yı yaralıyorum, ruhunu çarmıha gerdik. , bu dünya cennet gibi. Biz Tanrı'nın parlaması olabiliriz ... Dünyayı iyileştir. "

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

Kullanıcı avatarı
By Queen
Captain EO yazdı:Hiç şüphe yok ki, Michael Jackson inançları kuvvetli bir insandi.Sık sık Tanrı, İsa ve İncil'den bahsetti. Neredeyse her röportajda. İnsanlara, İsa'nın kendisinin isteyeceği şekilde bahsettiği şekilde insanlara nasıl yardım ettiği konusunda Tanrı'yı ​​sevindirmek için hayatını sürdürdü. Hatta bazı şarkı sözlerinde Kutsal Yazılar'a ve inancına atıfta bulundu.

Burada, Michael'ın size yaşadığı inancı, yaşamı boyunca yaşadığı birçok denemede ve sıkıntıda onu devam ettiren inancını ve daha fazla hakikati aramaya devam etmesini sağlayan meraklı, merak uyandırıcı doğasını anlatmasına izin vereceğim. .

...................................................
..............................
............
"Ve gebe kaldığımız rüya neşeli bir yüz ortaya çıkaracak ... ve bir zamanlar inandığımız dünya tekrar nezaketle parlayacak. Öyleyse neden hayatı boğmaya devam ediyoruz, bu Dünya'yı yaralıyorum, ruhunu çarmıha gerdik. , bu dünya cennet gibi. Biz Tanrı'nın parlaması olabiliriz ... Dünyayı iyileştir. "

THE WAY YOU MAKE ME FEEL
İnanılmaz güzel bir konu olmuş. Elinize Sağlık. Okurken çok zevk aldım.

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!