moonwalker

Sayın adminlerim, @Captain EO hanım, ve @ozgur bey, çok şey istediğimin farkındayım ama :D Ben forumda, Michael jacksonla ilgili köşe yazıları da yazmak istiyorum, tamamen Michael Jackson'la ilgili olduğu için, konu dışına çıkılmayacağına dair her türlü temenniyi veririm.
Ancak, forumun içinde böyle bir alt topiğin oluşturulmasını rica edecektim sizden. Çünkü bu yazacağım köşe yazıları bir biriyle alakalı değil, ve başka arkadaşlar da köşe yazısı oluşturabilsin isterim :)
Şimdiden çok teşekkürler, ve saygılar.
EvrimOfficial yazdı:Sayın adminlerim, @Captain EO hanım, ve @ozgur bey, çok şey istediğimin farkındayım ama :D Ben forumda, Michael jacksonla ilgili köşe yazıları da yazmak istiyorum, tamamen Michael Jackson'la ilgili olduğu için, konu dışına çıkılmayacağına dair her türlü temenniyi veririm.
Ancak, forumun içinde böyle bir alt topiğin oluşturulmasını rica edecektim sizden. Çünkü bu yazacağım köşe yazıları bir biriyle alakalı değil, ve başka arkadaşlar da köşe yazısı oluşturabilsin isterim :)
Rica ederiz burası hepimizin forumu:)Köse yazisi derken bir örnek atarmisiniz bana ki bende ona gore konu açayım Resim

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

EvrimOfficial yazdı:Sayın adminlerim, @Captain EO hanım, ve @ozgur bey, çok şey istediğimin farkındayım ama :D Ben forumda, Michael jacksonla ilgili köşe yazıları da yazmak istiyorum, tamamen Michael Jackson'la ilgili olduğu için, konu dışına çıkılmayacağına dair her türlü temenniyi veririm.
Forum Günlüğumüz başliği var ya oraya günce diye bir başlık atip sağ ust köşeye tarih atip her gun paylasim yapabilirsiniz

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

EvrimOfficial yazdı: 18 May 2019, 16:25 Sayın adminlerim, Captain EO hanım, ve ozgur bey, çok şey istediğimin farkındayım ama :D Ben forumda, Michael jacksonla ilgili köşe yazıları da yazmak istiyorum, tamamen Michael Jackson'la ilgili olduğu için, konu dışına çıkılmayacağına dair her türlü temenniyi veririm.
Maalesef buna benzer bir eklenti bulamadım.
Bir tane vardı ama çok eski bir eklenti, mevcut forum yazılım versiyona uyumluluğu yok.
@Captain EO 'nun da dediği gibi bu tür paylaşımları forumdan yapmak zorundayız.
İlginiz için teşekkürler.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!