moonwalker

Arkadaşlar ağaç dikme kampanyasına katılan arkadaşlar buraya yazsın.
Resim sertifika eklemeleri zorunlu değil.
@Captain EO her seferinde bana söylüyor ben de unutuyorum, burada yazılı kalırsa bağış listemiz daha kolay güncellenir.

Gösterdiğiniz ilgi için her birinize tek tek teşekkür ederim.
ozgur yazdı: 14 Haz 2019, 17:49 Arkadaşlar ağaç dikme kampanyasına katılan arkadaşlar buraya yazsın.
@Captain EO her seferinde bana söylüyor ben de unutuyorum, burada yazılı kalırsa bağış listemiz daha kolay güncellenir.

ben etkinliğe katılmıştım ama adım henüz yazılı değil

Resim
ozgur yazdı: 14 Haz 2019, 17:49 Arkadaşlar ağaç dikme kampanyasına katılan arkadaşlar buraya yazsın.

Ben bağış yaptım
Lucky2016 yazdı: 15 Haz 2019, 12:02

Ben bağış yaptım
Bir parça ayrıntı verebilir misiniz?
En azından kaç adet olduğunu yazın lütfen.
ozgur yazdı:

Ben bağış yaptım
Izel 3
Lucky 3
Captain EO yazdı: 15 Haz 2019, 14:18
ozgur yazdı:

Ben bağış yaptım
Izel 3
Lucky 3
Harika gidiyoruz şimdiden 38 ağacımız oldu.
@izel ve @Lucky2016 güncellemelerini de ekledim.
Harikasınız.
Captain EO yazdı: 18 May 2019, 11:00 Herkese merhabalar...Malum kara gün yaklaşıyor. 25 Haziran 2019 günü Kralimizin aramizdan ayrilisinin 10. Yılı ....
Ben,bugünde tarifsiz duygularimin ve hüzünlerimin arkasina sığınıp oturup ağlamayı tercih etmiyorum.Michael Jackson sevgisini yeni nesillere yaymayı,ona duyulan hayranlığın aslında bir ideoloji,bir felsefe olduğu kanısında olan biri olarak,ona yaraşan bir hayran olma sıfatıyla şunu düşündüm:

Tema Vakfı.Org sitesine fidan bağışlamak ...Vakfin internet sitesine giriyoruz ve en az 3 fidan alabiliyoruz.Odemeyi ister kredi karti ister havale veya eft olarak yapiyoruz.Dikkat etmemiz gereken husus bağış yapacağimiz kisi ismi yerine kendi adimizi değil Michael Jackson ismini girmek.Bunun karşılığında bize sertifika isteyip istemedigimiz soruluyor.50 kuruş karşılığında email adresine gelecek sertifika aliyorsunuz veya 9 tl verip kurge evinize resmi sertifikayı getiriyor.Karar sizin.Gelelim mjizle.comun projesine;
Herseyi yaptiniz,sertifika bir sekilde sizde.Bu sertifikanin resmini bu konu basligi altinda paylasiyorsunuz arkadaşlar...Bizlerde guzel bir video hazirlayip tum dunyaya sunacagiz 25 Haziran'da.

Unutmayin herkes kralı kendi içinde evinde yaşatmaya kalkarsa onun adı sadece kendi içimizde sakli kalir.Bu forumun ve hepimizin amacı şu olmalı Michael Jackson bir efsanesir ve asla ismi unutulamaz.Kralin adi sadece iftira ve pos davalarla değil ona yakışan sekilde anılmalı.

Bu bağışi yapamayacak olan öğrenci arkadaşlarıma sesleniyorum...Dileyen tipki geçen seneki gibi,yediği her hangi bir meyvenin çekirdegini bile toprağa gömüp bana özelden video atabilir...

UMARIM KATILIM BUYUK OLUR.TUM DUNYA MICHAEL'IN TURK HAYRANLARININ ONU DOSDOĞRU ANLADIGI KANISINA VARIR.TABLOID BASININ ÇIRKIN IFTIRALARİ ILE DEĞIL MICHAEL JACKSON FELSEFESI ILE EFSANELIĞINE YARAŞIR BIR BIÇIMDE ANMAK VE ANLATMAK HER HAYRANIN VEFA BORCUDUR!Resim

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

Resim

Resim
smile yazdı: 25 Haz 2019, 08:41 Forumun görüntüsü bugüne özel çok güzel olmuş ellerine, yüreğine ince düşündüğün için çok teşekkürler @ozgur kapitan
Esas ben teşekkür ederim sizlerinde desteği ile oldu emeğinize yüreğinize sağlık
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!