moonwalker

Herkese merhabalar...Malum kara gün yaklaşıyor. 25 Haziran 2019 günü Kralimizin aramizdan ayrilisinin 10. Yılı ....
Ben,bugünde tarifsiz duygularimin ve hüzünlerimin arkasina sığınıp oturup ağlamayı tercih etmiyorum.Michael Jackson sevgisini yeni nesillere yaymayı,ona duyulan hayranlığın aslında bir ideoloji,bir felsefe olduğu kanısında olan biri olarak,ona yaraşan bir hayran olma sıfatıyla şunu düşündüm:

Tema Vakfı.Org sitesine fidan bağışlamak ...Vakfin internet sitesine giriyoruz ve en az 3 fidan alabiliyoruz.Odemeyi ister kredi karti ister havale veya eft olarak yapiyoruz.Dikkat etmemiz gereken husus bağış yapacağimiz kisi ismi yerine kendi adimizi değil Michael Jackson ismini girmek.Bunun karşılığında bize sertifika isteyip istemedigimiz soruluyor.50 kuruş karşılığında email adresine gelecek sertifika aliyorsunuz veya 9 tl verip kurge evinize resmi sertifikayı getiriyor.Karar sizin.Gelelim mjizle.comun projesine;
Herseyi yaptiniz,sertifika bir sekilde sizde.Bu sertifikanin resmini bu konu basligi altinda paylasiyorsunuz arkadaşlar...Bizlerde guzel bir video hazirlayip tum dunyaya sunacagiz 25 Haziran'da.

Unutmayin herkes kralı kendi içinde evinde yaşatmaya kalkarsa onun adı sadece kendi içimizde sakli kalir.Bu forumun ve hepimizin amacı şu olmalı Michael Jackson bir efsanesir ve asla ismi unutulamaz.Kralin adi sadece iftira ve pos davalarla değil ona yakışan sekilde anılmalı.

Bu bağışi yapamayacak olan öğrenci arkadaşlarıma sesleniyorum...Dileyen tipki geçen seneki gibi,yediği her hangi bir meyvenin çekirdegini bile toprağa gömüp bana özelden video atabilir...

UMARIM KATILIM BUYUK OLUR.TUM DUNYA MICHAEL'IN TURK HAYRANLARININ ONU DOSDOĞRU ANLADIGI KANISINA VARIR.TABLOID BASININ ÇIRKIN IFTIRALARİ ILE DEĞIL MICHAEL JACKSON FELSEFESI ILE EFSANELIĞINE YARAŞIR BIR BIÇIMDE ANMAK VE ANLATMAK HER HAYRANIN VEFA BORCUDUR!Resim

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

Olaya sadece Michael Jackson olarak bakmamak lazım. Herkesin görevi bu... Ramazan ayındayız. Bir nevi fitre ve zekat da vermiş oluyorsunuz. Doğayı korumamız gerektiğini Michael Jackson, “We Are The World”, “Heal The World”, “Earth Song” gibi şarkılarıyla vurgulamıştı zaten. Hem onun da ruhuna değecek. O da hayranlarının bunu yapmasını isterdi.
Resim
Bir şey sormak istiyorum. Bağış yapma işlemlerinde Sertifikanın 2 seçenek var. 1. Kendi adıma almak istiyorum. 2. başkasına hediye etmek istiyorum. Michael için yapmamız gerektiği için hangisini işaretlememiz lazım?
shabimir yazdı:Bir şey sormak istiyorum. Bağış yapma işlemlerinde Sertifikanın 2 seçenek var. 1. Kendi adıma almak istiyorum. 2. başkasına hediye etmek istiyorum. Michael için yapmamız gerektiği için hangisini işaretlememiz lazım?
Kendi adima almak istiyorumu isaretleyin ama adinizi Michael Jackson olarak girin.Sertifikayi aldiginizda litfen buraya resim atın:)Teşekkürler.

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

Henüz bağış yapamadığım için buraya yazmaya utanıyordum doğrusu.
Nihayet bu gün yaptım başlanğıcı, başlangıç diyorum çünkü @Captain EO ile ortak kararımız bu etkinliği bitirmeyelim yönünde oldu.Yani 25 Haziran vesilesiyle başlamış olacağız ama sonlandır mayacağız.
Belki fark etmişsinizdir forum altında bir liste var, o daima kalacak.Bağış yapanlar buradan bilgilendirirse listeye ekleyeceğiz.
Bu arada çok önemli bir konuyu da açıklayayım.Bakın arkadaşlar benim çoook uzun yıllar boyunca öğrencilik,evlilik,fakirlik vs gibi sebeplerle bu tür kampanyalara katılamadığım olmuştu.Hep kendimi kötü hissetmiştim.Sakın siz de aynı hataya düşmeyin, asla üzülmeyin.Demem o ki zamanı geliyor.Hiç merak etmeyin.

Sevgiler.

Resim
ozgur yazdı:Henüz bağış yapamadığım için buraya yazmaya utanıyordum doğrusu.
Nihayet bu gün yaptım başlanğıcı, başlanğıç diyorum çünkü @Captain EO ile ortak kararımız bu etkinliği bitirmeyelim yönünde oldu.Yani 25 Haziran vesilesiyle başlamış olacağız ama sonlandır mayacağız.
Belki fark etmişsinizdir forum altında bir liste var, o daima kalacak.Bağış yapanlar buradan bilgilendirirse listeye ekleyeceğiz.
Bu arada çok önemli bir konuyu da açıklayayım.Bakın arkadaşlar benim çoook uzun yıllar boyunca öğrencilik,evlilik,fakirlik vs gibi sebeplerle bu tür kampanyalara katılamadığım olmuştu.Hep kendimi kötü hissetmiştim.Sakın siz de aynı hataya düşmeyin, asla üzülmeyin.Demem o ki zamanı geliyor.Hiç merak etmeyin.

Sevgiler.

Resim
Owwww harikaa..Güzel ulkemin her metrekaresinde Michael adina fidanlar olacak deseneResimNasıl mutlu oldumResimBenim ki Çanakkale'deydi.Ama böylesi daha anlamlı olmuş...Kesene bereket abimResimResim

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

tebrik ediyorum arkadaşlar güzel bir etkinlik

ancak anlamadığım konu şu, neden 10. yıla özel olarak MJEstate veya sony mj ile alakalı herhangi bir anma programı veya yayınlanmamış herhangi bir materyal yayınlama olayına girmiyorlar
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!