moonwalker

Michael Jackson Yaşıyor mu?Öldü mü?

Evet,yaşıyor...
8
21%
Hayır,maalesef öldü...
31
79%
Çok isterdim, yaşasın; konserler versin, hatta Türkiye'de yine konserler versin, ki ben gideyim...
Lakin, maalesef bence öldü.
Ki, son yıllarında çok hastaydı...
Elvis hakkında da bu tarz yaşıyor, aslında şöhretten sıkıldı ve kaçtı, tarzı komplolar üretilmişti...
Lakin, dediğim gibi maalesef bence gerçek dışı.
By izel
EvrimOfficial yazdı: 08 Nis 2019, 23:09 Çok isterdim, yaşasın; konserler versin, hatta Türkiye'de yine konserler versin, ki ben gideyim...
Lakin, maalesef bence öldü.
Ki, son yıllarında çok hastaydı...
Elvis hakkında da bu tarz yaşıyor, aslında şöhretten sıkıldı ve kaçtı, tarzı komplolar üretilmişti...
Lakin, dediğim gibi maalesef bence gerçek dışı.
ona o kadar çektirdiler ki keşke bile diyemiyorum maalesef. o bu dünyaya fazla geldi.
Kullanıcı avatarı
By MJ_Kübra
Tabiki yaşamasını çok isterdim, lakin öldürüldü.
Beliveciler istedikleri kadar yaşıyor desinler, bu konu ile ilgili videolar hazırlasınlar fark etmez.
Zavallılar, yaşıyor ve gelecek diyorlar. 2023 yılında yada diğer yıllarda geleceğini söylüyorlar.
Kaçan ve kendisini öldü gösteren adam neden gelsin neden ben yaşıyorum desin. Neden 2025 yılında çok büyük konser versin.
Ne yazık ki, bu yazdıklarım gerçek dönecek diyorlar, hatta içlerinden birisi bana bekle ve gör dedi.
Ben kendilerine boşa hayel kuruyorsunuz , dedim. Ve hayal kurdukça bekledikçe daha çok üzüleceklerini yazdım kendilerine. Onlar bana bekle ve gör diyorlar.
İçlerinden bir tanesi Michael Jackson bizi çok özledi ve onu döndürmeye çalışıyoruz diye yazı yazdı.
4 yıl sonra gelecek dediler, 2018 yılında gelecek dediler. 2023 ile diğer yıllarda gelecek diyorlar.
Allah aşkına bekle bekle nereye kadar. Kaçmışsa, gelmez niye gelsin.
Kullanıcı avatarı
By MJ_Kübra
Believe`nin başındaki şahıs 100.000 takipçiye ulaştığında Michael ile ilgili çok gizli bir video paylaşacakmış. O videoyu paylaşırken büyük riske girecekmiş.
Bunların işi gücü insanları kandırmak. Sürekli aynı şeyleri temcit pilavı gibi döndürüp duruyorlar. Milletin sırtından para kazanıyorlar.
Bir tanesi de Los Angeles`te yaşıyor ve şuan Michael Jackson`ın kaldığı evleri biliyormuş. O evlerde kalıyormuş.
Birde, kendi instangram hesabını veriyor.
Bir tanesi de gerçek MJ`sın hayranı her türlü Michael Jackson`ı gözünden tanırmış.
Yani, onlar doğru onlar gerçek MJ`sın hayranı bizler değiliz. 30 yıla yakındır Michael hayranıyım ve tanıdığım kadarıyla Michael bu kadar basit planlar yapmaz. En başından kendisini ele verecek bir adam değil, bunları onlara anlatmaya çalıştığımda.
İşleri güçleri hala yalan. Hala hakaret ve küfür.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
MJ_Kübra yazdı: 18 Ara 2020, 11:29 Believe`nin başındaki şahıs 100.000 takipçiye ulaştığında Michael ile ilgili çok gizli bir video paylaşacakmış. O videoyu paylaşırken büyük riske girecekmiş.
Bunların işi gücü insanları kandırmak. Sürekli aynı şeyleri temcit pilavı gibi döndürüp duruyorlar. Milletin sırtından para kazanıyorlar.
Bir tanesi de Los Angeles`te yaşıyor ve şuan Michael Jackson`ın kaldığı evleri biliyormuş. O evlerde kalıyormuş.
Birde, kendi instangram hesabını veriyor.
Bir tanesi de gerçek MJ`sın hayranı her türlü Michael Jackson`ı gözünden tanırmış.
Yani, onlar doğru onlar gerçek MJ`sın hayranı bizler değiliz. 30 yıla yakındır Michael hayranıyım ve tanıdığım kadarıyla Michael bu kadar basit planlar yapmaz. En başından kendisini ele verecek bir adam değil, bunları onlara anlatmaya çalıştığımda.
İşleri güçleri hala yalan. Hala hakaret ve küfür.
Merakımı mazur görün lütfen. Kaç yaşındasınız?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!