moonwalker

Kullanıcı avatarı
By Yasef_tkt
Uygulama yapmayi dusunuyormusunuz acaba eskiden vardi daha rahatdi mobilden girince sitede sikintilar oluyo surekli basa atiyo :!:
Kullanıcı avatarı
By smile
Yasef_tkt yazdı: 10 May 2019, 07:22 Uygulama yapmayi dusunuyormusunuz acaba eskiden vardi daha rahatdi mobilden girince sitede sikintilar oluyo surekli basa atiyo :!:
Tapatalk uygulamasını indrebilirsin kayıf oluğ forumu bulup kullanabilirsin uygulama gibi rahattır
Kullanıcı avatarı
By Yasef_tkt
smile yazdı:
Yasef_tkt yazdı: 10 May 2019, 07:22 Uygulama yapmayi dusunuyormusunuz acaba eskiden vardi daha rahatdi mobilden girince sitede sikintilar oluyo surekli basa atiyo :!:
Tapatalk uygulamasını indrebilirsin kayıf oluğ forumu bulup kullanabilirsin uygulama gibi rahattır
Tesekkur ederim suan kullanmaga basladim baya guzel uygulama

SLA-L22 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By Laberian girl
Forum da müzik uygulaması çok güzel olmuş ama cook ağırlaştırıyo herşeyi belgeseller donuyo tekrar kaldırır mısın?
Kullanıcı avatarı
By ozgur
Laberian girl yazdı: 16 Mar 2020, 05:03 Forum da müzik uygulaması çok güzel olmuş ama cook ağırlaştırıyo herşeyi belgeseller donuyo tekrar kaldırır mısın?
Çok haklısınız fakat bir türlü fırsat bulamamıştım, bugün bir başka yazılımla halletmeye çalıştım.
Artık sadece hazırda bekliyor siz isterseniz çalışmaya başlayacak.Öte yandan tasarımı aceleye geldi şimdilik böyle kalsın bakalım.
İlginiz için teşekkürler.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!