moonwalker

By EvrimOfficial
Benim gerek Türkiye'den gerek yurt dışından fanı olduğum bir kaç sanatçı daha var, ve fan sayfalarına da üyeyim. O fan sayfalarında - forum olarak düşünün - o sanatçının şarkılarının 7/ 24 döndüğü radyolar var... O radyoda, gerek sanatçıların albümlerindeki ''official'' şarkılar, gerekse kendisine fanlarının yada ünlü DJ'lerin yaptığı ''official'' yada ''unofficial'' remixler, editler vs. çalıyor.

MJ Radyo fikri nasıl olur diye düşündüm ben de forumun bir yerlerinde sürekli onun sesi çalar...
Hatta, şarkı aralarında, konserlerinden, ya da ne biliyim, röportalarından alıntı yapılan sesler kullanılabilir. :)
Ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
By captain EO
EvrimOfficial yazdı: 21 Mar 2019, 12:10 Benim gerek Türkiye'den gerek yurt dışından fanı olduğum bir kaç sanatçı daha var, ve fan sayfalarına da üyeyim. O fan sayfalarında - forum olarak düşünün - o sanatçının şarkılarının 7/ 24 döndüğü radyolar var... O radyoda, gerek sanatçıların albümlerindeki ''official'' şarkılar, gerekse kendisine fanlarının yada ünlü DJ'lerin yaptığı ''official'' yada ''unofficial'' remixler, editler vs. çalıyor.

MJ Radyo fikri nasıl olur diye düşündüm ben de forumun bir yerlerinde sürekli onun sesi çalar...
Hatta, şarkı aralarında, konserlerinden, ya da ne biliyim, röportalarından alıntı yapılan sesler kullanılabilir. :)
Ne dersiniz?
Çok iyi fikir ama forumda buna uygun alt yapı olmali saniyorum.Bizim forum buna uygun mu ya da buna benzer örnekler var mı incelemeliyiz değil mi @ozgur
Kullanıcı avatarı
By ozgur

Captain EO yazdı: Çok iyi fikir ama forumda buna uygun alt yapı olmali saniyorum.Bizim forum buna uygun mu ya da buna benzer örnekler var mı incelemeliyiz değil mi @ozgur
Güzel fikir ama uygulanabilirliği nedir, bilmiyorum
Araştırıp sonucu söylerim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By captain EO
Sizler istediniz big brother adminimiz @ozgur yaptı.Harika olmuş,forumumuza şıklık katmış.Eline,emeğine,yüreğine sağlık dost Özgür adminim☺
Kullanıcı avatarı
By ozgur
Captain EO yazdı: 17 Nis 2019, 13:38 Sizler istediniz big brother adminimiz @ozgur yaptı.Harika olmuş,forumumuza şıklık katmış.Eline,emeğine,yüreğine sağlık dost Özgür adminim☺
Bu radyo susmuyor
çoğ eğleniyorum şuan
:D :D :D :D :D
Kullanıcı avatarı
By captain EO
ozgur yazdı: 17 Nis 2019, 13:55
Captain EO yazdı: 17 Nis 2019, 13:38 Sizler istediniz big brother adminimiz @ozgur yaptı.Harika olmuş,forumumuza şıklık katmış.Eline,emeğine,yüreğine sağlık dost Özgür adminim☺
Bu radyo susmuyor
çoğ eğleniyorum şuan
O zaman sıradaki şarkı,Hale Jale Lale'ye gelsin:)
Kullanıcı avatarı
By ozgur
Mjzeynel yazdı: 17 Nis 2019, 15:25 @ozgur Abi MJRadyo için teşekkürler...
Sizide radyo sunucusu olarak görmek isteriz.. :D
Az sonra monitöre kafa atacağım bir türlü halledemedim. :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
Sürekli açık olması bazı zamanlarda sıkıntı oluşturacaktır.(Mesela gece veya topluluk içerisinde)
O yüzden ilk ses kısık olarak ayarlayacağım.Sayfa değişimlerinde yine ilk değere(sessiz'e) geçeceği için tavsiyem eğer radyoyu dinlemek istiyorsanız ayrı bir sekmede açın.Aksi takdirde mutlaka resim ikonundan radyoyu kapatmayı unutmayın, özellikle mobilde gereksiz data israfı olmasın.
Bu arada phpbb3.2'nin radyo eklentisi yok, uyarlamaya çalışınca da bu tür aksaklıklar oluyor.
Kusura bakmayın.
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
ozgur yazdı:
Captain EO yazdı: 17 Nis 2019, 13:38 Sizler istediniz big brother adminimiz @ozgur yaptı.Harika olmuş,forumumuza şıklık katmış.Eline,emeğine,yüreğine sağlık dost Özgür adminimResim
Bu radyo susmuyor
çoğ eğleniyorum şuan
Yaaa yaaaa Resim en kral admin bizde yaaa ya harika olmuş yaa susmuyor da Resim

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By EvrimOfficial
@ozgur bey, öncelikle önerimi ka'le alıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Elinize sağlık :)
Lakin, radyo olduğundan beri, benim server'da bir sorun var.
X tuşuna basıp, çıkınca, (başka sayfaya girip, tekrar girince değil) ve tekrar girince, sayfa beni otomatikman dışarı atıyor ve tekrar tekrar şifre ve kullanıcı adı girmek zorunda kalıyorum? Sebebi nedir? (Siz sormadan söyleyeyim: 'Beni hatırla', açık durumda)
Kullanıcı avatarı
By ozgur
EvrimOfficial yazdı:@ozgur bey, öncelikle önerimi ka'le alıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Elinize sağlık :)
Lakin, radyo olduğundan beri, benim server'da bir sorun var.
X tuşuna basıp, çıkınca, (başka sayfaya girip, tekrar girince değil) ve tekrar girince, sayfa beni otomatikman dışarı atıyor ve tekrar tekrar şifre ve kullanıcı adı girmek zorunda kalıyorum? Sebebi nedir? (Siz sormadan söyleyeyim: 'Beni hatırla', açık durumda)
Büyük ihtimalle forum yazılımının çerez kullanmasıyla alakalı bir durumdur.
Ctrl ile F5 tuşlarına birlikte basıp sayfanın yenilenmesini sağlayın.
Tahmin ediyorum işe yarayacaktır.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!