moonwalker

Kullanıcı avatarı
By Offthewall
Captain EO yazdı: 02 Tem 2019, 18:44
Offthewall yazdı:
Captain EO yazdı: 02 Tem 2019, 18:24 Bak sana kendi fotoğraflarımı atayım.Biri 2000lerde diğeri şu anki.Eminim dersin ki "Arzu Hoca da kesin estetik bağimlisi".Ki hiç bir yerimde gram estetik yok.Ben kendi adıma konusuyorum.Gayet objektifim şu an.Michael tanri değil,insan.Ben bunun farkindayimResimBen moonwalkta yazilani yani Mj'in kendi söylediği şeyleri söylüyorum. 90'lardan sonra burun estetiği olmuştur,bilmiyorum.Ama kusura bakmayin da sizin dediginiz gibi "estetik bağımlısı "olduğunu düşünmüyorum. Michael,mukemmeliyetci bir insandı. Gorünusunden de asla memnun değildi ki dünyanin en guzel guluslu insanı olmasına rağmen.Siz,ameliyatla kimyasal desteği(botoks vb...)kariştırıyorsunuz bence.
Burnunu 2 kereden fazla yaptırmıştır. Çeneye gamze ekletmek, dudak inceltmek, botoks, Kaş kaldırma bunların hepsi estetik ameliyatı olarak geçer. Tamam çok güzel gülümsemesi var ben kötü demiyorum. Ama arada dağlar kadar fark var, zaman faktörü derken zaten botokstan suratında kırışık yoktu sadece yüzü zayıflamış o kadar. Siz kendiniz söylüyorsunuz mükemmelliyetçiydi diye. Hiçbişeyden asla tatmin olmadığı ve kendini beğenmediği için zaten sürekli estetik yaptırdı. Bağımlı oldugu ortada ve bu kötü bişey değil. Ama kabul edelim yok sadece burnunda var yok 2 taneydi. Böyle bişey yok ki.
Evet sizin dedikleriniz estetik kapsamına giriyor.Ama sorun şu Michael çene gamzesi dışında soylediginiz hiç bir ameliyatı yaptırmadı.Burada şunu diyebilirsiniz :Ajda Pekkan estetik bağımlısı. Çünkü o bile bilmiyordur kaç estetiği olduğunu.Ben size diyorum ki,çene gamzesiyle bereber 90'lara kadar sadece 3 estetik oldu.Ayrica yine söylüyorum. Bir insanın dış görünüşünden memnuniyetsiz olması ve bunu neticesinde ruhen hastalanması yerine estetik yaptırıp hayatına mutlu şekilde devam etmesini yeğlerim.Ben estetiğe karşı değilim ki.Karsı olduğum konu Michael'ı sürekli bir şeylere bağımlı şeklinde sunanlar.
Botoks, dudak inceltme, Kaş kaldırması yok mu yani? Bunlar estetik değil mi kimyasal destek yaptırdım mı diyo yaptıranlar? Belki daha fazla biz sayısını bilmiyoruz. Zaten büyük değişimi 90’lardan sonra. Bende estetiğe karşı değilim. O yüzden söylüyorum yani adam suç mu işlemiş? Ha ben kendine yazık etmiş olarak görürüm siz başka şekilde olabilir saygı duyarım o sizin bakış açınız. Mesela adamın uyuşturucu bagımlılığı yoktu. Otopsi raporunda kanında ilaçlar bulundu o kadar. Ama estetik olayı ortada açık zaten. Bunu kendi ailesi bile söylüyor. Tekrar söylüyorum kötü birşey de değil.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Offthewall yazdı:
Offthewall yazdı: Burnunu 2 kereden fazla yaptırmıştır. Çeneye gamze ekletmek, dudak inceltmek, botoks, Kaş kaldırma bunların hepsi estetik ameliyatı olarak geçer. Tamam çok güzel gülümsemesi var ben kötü demiyorum. Ama arada dağlar kadar fark var, zaman faktörü derken zaten botokstan suratında kırışık yoktu sadece yüzü zayıflamış o kadar. Siz kendiniz söylüyorsunuz mükemmelliyetçiydi diye. Hiçbişeyden asla tatmin olmadığı ve kendini beğenmediği için zaten sürekli estetik yaptırdı. Bağımlı oldugu ortada ve bu kötü bişey değil. Ama kabul edelim yok sadece burnunda var yok 2 taneydi. Böyle bişey yok ki.
Evet sizin dedikleriniz estetik kapsamına giriyor.Ama sorun şu Michael çene gamzesi dışında soylediginiz hiç bir ameliyatı yaptırmadı.Burada şunu diyebilirsiniz :Ajda Pekkan estetik bağımlısı. Çünkü o bile bilmiyordur kaç estetiği olduğunu.Ben size diyorum ki,çene gamzesiyle bereber 90'lara kadar sadece 3 estetik oldu.Ayrica yine söylüyorum. Bir insanın dış görünüşünden memnuniyetsiz olması ve bunu neticesinde ruhen hastalanması yerine estetik yaptırıp hayatına mutlu şekilde devam etmesini yeğlerim.Ben estetiğe karşı değilim ki.Karsı olduğum konu Michael'ı sürekli bir şeylere bağımlı şeklinde sunanlar.
Botoks, dudak inceltme, Kaş kaldırması yok mu yani? Bunlar estetik değil mi kimyasal destek yaptırdım mı diyo yaptıranlar? Belki daha fazla biz sayısını bilmiyoruz. Zaten büyük değişimi 90’lardan sonra. Bende estetiğe karşı değilim. O yüzden söylüyorum yani adam suç mu işlemiş? Ha ben kendine yazık etmiş olarak görürüm siz başka şekilde olabilir saygı duyarım o sizin bakış açınız. Mesela adamın uyuşturucu bagımlılığı yoktu. Otopsi raporunda kanında ilaçlar bulundu o kadar. Ama estetik olayı ortada açık zaten. Bunu kendi ailesi bile söylüyor. Tekrar söylüyorum kötü birşey de değil.
Valla estetik ameliyatlarla çok ilgili bir insan değilim,bilmiyorum ne dediklerini.Tekrar söylüyorum 90lardan sonra buyuk değişim falan yok.Olsa olsa 1 burun ameliyatı daha vardır.Ama bağımlılık şeklinde nitelendirmemiz için belli bir kriter değil bence bu sayı. Ailesi söylüyor demissiniz.Ben Jackson ailesinde Michael dışında hiç bir Jackson'a güvenmiyorum. Siz sabaha kadar bana Michael 100 estetik oldu diyin ben buna tıbbi kanitlar görmeden asla inanmam.Ki 100 ameliyatinda zaten tibbi kaniti ex bir hastadır.Neyse...Siz,öyle inanın.Ben böyle inanmaya devam edeyim.Eski forumda bu konuyla alakalı harika bir video vardı.Keske o videoyu bulabilsem.Belki ikna olurdunuz.
Kullanıcı avatarı
By Offthewall
Captain EO yazdı: 02 Tem 2019, 19:02
Offthewall yazdı:
Captain EO yazdı: 02 Tem 2019, 18:44 Evet sizin dedikleriniz estetik kapsamına giriyor.Ama sorun şu Michael çene gamzesi dışında soylediginiz hiç bir ameliyatı yaptırmadı.Burada şunu diyebilirsiniz :Ajda Pekkan estetik bağımlısı. Çünkü o bile bilmiyordur kaç estetiği olduğunu.Ben size diyorum ki,çene gamzesiyle bereber 90'lara kadar sadece 3 estetik oldu.Ayrica yine söylüyorum. Bir insanın dış görünüşünden memnuniyetsiz olması ve bunu neticesinde ruhen hastalanması yerine estetik yaptırıp hayatına mutlu şekilde devam etmesini yeğlerim.Ben estetiğe karşı değilim ki.Karsı olduğum konu Michael'ı sürekli bir şeylere bağımlı şeklinde sunanlar.
Valla estetik ameliyatlarla çok ilgili bir insan değilim,bilmiyorum ne dediklerini.Tekrar söylüyorum 90lardan sonra buyuk değişim falan yok.Olsa olsa 1 burun ameliyatı daha vardır.Ama bağımlılık şeklinde nitelendirmemiz için belli bir kriter değil bence bu sayı. Ailesi söylüyor demissiniz.Ben Jackson ailesinde Michael dışında hiç bir Jackson'a güvenmiyorum. Siz sabaha kadar bana Michael 100 estetik oldu diyin ben buna tıbbi kanitlar görmeden asla inanmam.Ki 100 ameliyatinda zaten tibbi kaniti ex bir hastadır.Neyse...Siz,öyle inanın.Ben böyle inanmaya devam edeyim.Eski forumda bu konuyla alakalı harika bir video vardı.Keske o videoyu bulabilsem.Belki ikna olurdunuz.
Ben de estetiklerle ilgili değilim ve medyada Michael Jackson’ın estetikleri 100’ü geçti diye bir haber görüp de aaa hakikaten öyleymiş diye inanmadım. Görüneni söylüyorum. Dediğim gibi şimdi sokağa çıksam sorsam arada daglar kadar fark olduğunu herkes söyler. Benim profil fotoğrafımdaki haliyle bi 10 yıl sonraki hali bile çok farklı. Bağımlı olarak değerlendirmek için ailesinin hatta estetisyenin açıklamalarından tutun, Jackson’ın yıllar içindeki değişimine bakmak yeterli. Bu sadece Vitiligo ile gelen değişim değil. Siz estetikleri diye başlık açmışsınız ve altına estetik sayısı 3’tür yazmışsınız. Bu doğru değil işte. Ve bunu kabul edememeyi anlayamıyorum. Suç değil yadırganacak bişey değil. Bu forumu okuyanlar en baştaki 3’tür yazısını görünce de inanacak değiller. Kimisi hiç yapmadı der kimisi benim gibi bagımlı olmuş der. Sayısını bilmediğimiz birçok estetiği vardı desek bile yeterliydi yani.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Valla isteyen inansın istemeyen inanmasın.Ben bildigim gerçekleri savunuyorum.Disarı cikip insanlara sormaya kalkarsaniz,Michael jackson ten rengini açtıran,çocuklara ilgi duyan sapığın teki!Biz forum olarak bildigimiz şeyleri insanlara sunuyoruz.Sayisini bizim bile bilmediğimiz kadar estetik olduyla estetik bagimlisiydi arasinda çok fark göremiyorum. Kabul etmekte zorlanmiyorum,estetigi suç veya günah olarakta görmüyorum.Dileyen diledigini yapar.O mutuysa benlik bir sıkıntı yok.7 estetik olsada 107 estetik olsada benim Mj sevgim hep aynı...Bende en ufak bir şey değişmez.
Kullanıcı avatarı
By cinderellafulya
Estetikleri çok fazla yoktu sadece 2 burun estetiği ve çenesine yaptırdığı gamzesi vardı. Gerçek kaynak arıyorsanız kendi yazdığı kitabı Moonwalk kitabında kendisi belirtmiştir.En doğru kaynak kendi yazdığı kitaptır.
Kullanıcı avatarı
By cinderellafulya
Offthewall yazdı: 02 Tem 2019, 18:55
Offthewall yazdı: Burnunu 2 kereden fazla yaptırmıştır. Çeneye gamze ekletmek, dudak inceltmek, botoks, Kaş kaldırma bunların hepsi estetik ameliyatı olarak geçer. Tamam çok güzel gülümsemesi var ben kötü demiyorum. Ama arada dağlar kadar fark var, zaman faktörü derken zaten botokstan suratında kırışık yoktu sadece yüzü zayıflamış o kadar. Siz kendiniz söylüyorsunuz mükemmelliyetçiydi diye. Hiçbişeyden asla tatmin olmadığı ve kendini beğenmediği için zaten sürekli estetik yaptırdı. Bağımlı oldugu ortada ve bu kötü bişey değil. Ama kabul edelim yok sadece burnunda var yok 2 taneydi. Böyle bişey yok ki.
Offthewall : Arkadaşım sağdan soldan duyduğun şeylere inanacağına kendisinin yazdığı kitabı oku en doğru bilgiye ulaşırsın. Malesef insanlarımız kendi kafasındakileri uydurup söylüyor. Şunun farkında değiller günaha giriyorlar.
Kullanıcı avatarı
By Offthewall
cinderellafulya yazdı: 02 Tem 2019, 19:54
Captain EO yazdı: 02 Tem 2019, 18:44 Evet sizin dedikleriniz estetik kapsamına giriyor.Ama sorun şu Michael çene gamzesi dışında soylediginiz hiç bir ameliyatı yaptırmadı.Burada şunu diyebilirsiniz :Ajda Pekkan estetik bağımlısı. Çünkü o bile bilmiyordur kaç estetiği olduğunu.Ben size diyorum ki,çene gamzesiyle bereber 90'lara kadar sadece 3 estetik oldu.Ayrica yine söylüyorum. Bir insanın dış görünüşünden memnuniyetsiz olması ve bunu neticesinde ruhen hastalanması yerine estetik yaptırıp hayatına mutlu şekilde devam etmesini yeğlerim.Ben estetiğe karşı değilim ki.Karsı olduğum konu Michael'ı sürekli bir şeylere bağımlı şeklinde sunanlar.
Offthewall : Arkadaşım sağdan soldan duyduğun şeylere inanacağına kendisinin yazdığı kitabı oku en doğru bilgiye ulaşırsın. Malesef insanlarımız kendi kafasındakileri uydurup söylüyor. Şunun farkında değiller günaha giriyorlar.
Arkadaşım sağdan soldan duymak ne alaka ? Benim gözüm yok mu? Adamın kitabı çıkış tarihi 1987. Orda dediği doğrudur eyvallah. Yani bu tarihten sonra hiç mi estetik yaptırmadı? Çok daha fazlasını yaptırdı. Annesi bile yalan mı söyleyecek Allah aşkına kör müsünüz ama yaaa?
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Offthewall yazdı:
Arkadaşım sağdan soldan duymak ne alaka ? Benim gözüm yok mu? Adamın kitabı çıkış tarihi 1987. Orda dediği doğrudur eyvallah. Yani bu tarihten sonra hiç mi estetik yaptırmadı? Çok daha fazlasını yaptırdı. Annesi bile yalan mı söyleyecek Allah aşkına kör müsünüz ama yaaa?
Kör müsünüz ne demek?Lütfen!Ben körüm.8 numara miyobum belki.Bu tarz konuşmalar yakışmıyor rica ediyorum!
Kullanıcı avatarı
By Offthewall
Captain EO yazdı: 02 Tem 2019, 20:11
Offthewall yazdı:
Kör müsünüz ne demek?Lütfen!Ben körüm.8 numara miyobum belki.Bu tarz konuşmalar yakışmıyor rica ediyorum!
Çok pardon Arzu hanım ama sanki Jackson’a hakaret etmişim gibi bu ne tepkidir ben anlayamadım gerçekten.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Konuyu kilitliyorum arkadaşlar!Seviyeli tartişmadigimiz sürece de açmayacagim!
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!