moonwalker

Kullanıcı avatarı
By Queen
Captain EO yazdı:Queen sana katiliyorum.Yeri geldiginde annesinin bile onu anlamadığını düşünüyorum.Birisini anlamak demek heleki bu insan sizin evladinizsa sirf ailenin finans kaynagi diye her seyine he he demek değildir.Önemli olan çocuğu,o ruh haline getiren olumsuzluklari düzetmek ya da aza indirgemektir.Biraz daha pozitiflestirmektir.

Ustteki yaziyi paylasma nedenim estetik ve kimyasal olaylarını ayirt etmemiz içindi.Simdi bir insan dudagina yağ enjekte ettiriyorsa bu estetik ameliyat olmuyor demek içindi.Gunümuzde bunu yaptirmayan kalmadi sanat camiasinda zaten.Evet Moonwalk eskiden yazilan bir kitapti ve 90 lardan sonra belki o kitaptaki yazilanlar gercekligini kaybetti( estetik konusunda)En fazla 1 veya 2 ameliyat olduğunu dusunuyorum sonrasinda.Onlarinda zorunluluklardan kaynaklandigini sanıyorum.

THE WAY YOU MAKE ME FEEL
Evet bende kesinlikle söylediğiniz her şeye katılıyorum. 80 li yıllardan sonra da fazla estetik olduğunu düşünmüyorum. Bence zaten yaşlanma faktörü çok önemli bir değişim sebebi. Normalde hiç estetik yaptırmayan insanların bile yaşlanınca yüz şekillleri değişebiliyor. Bütün farklılıkları estetiğe bağlamamak lazım.

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By captain EO
Abdurrahmanoz yazdı:Burun cene ve göz cevreleri diye biliyorum.
Sadece burun ve çene estetiğe giriyor.Göz çevresi estetik ameliyat kapsamında değil.
By EvrimOfficial
Çene yarığı mı? Komik...
Arkadaşlar, Michael'ın hiç bir zaman bu aptalca şeyleri yapmak için, zamanı olmadı ki...
Albümlerine, öyle Türk sanatçılar gibi, 10 ay süre vermiyordu... Albüm aralıklarına baksanıza...
Şarkılarla kim bilir kaç ay uğraşıyordu?
Konserler... İmza günleri... TV şovları... Reklamlar... Çocuklarına zaman ayıracak... Ve tabii arkadaşlarına, ailesine... Bu tür abuk subuk şeylere inanmayın.
Sadece 2 adet burun ameliyatı, küçültme ve form değiştirme ameliyatları, hepsi bu...
Kullanıcı avatarı
By Offthewall
EvrimOfficial yazdı: 02 Tem 2019, 15:05 Çene yarığı mı? Komik...
Arkadaşlar, Michael'ın hiç bir zaman bu aptalca şeyleri yapmak için, zamanı olmadı ki...
Albümlerine, öyle Türk sanatçılar gibi, 10 ay süre vermiyordu... Albüm aralıklarına baksanıza...
Konserler... İmza günleri... TV şovları... Reklamlar... Çocuklarına zaman ayıracak... Ve tabii arkadaşlarına, ailesine... Bu tür abuk subuk şeylere inanmayın.
Sadece 2 adet burun ameliyatı, küçültme ve form değiştirme ameliyatları, hepsi bu...
Ya arkadaşlar gerçekten objektif olun. Ne 2 ameliyatı. Çok fazla estetik ameliyat yaptırdı ve estetik bağımlısıydı. 80’lerden bu yana yüzündeki değişimlerde dağlar kadar fark var. (Hastalıkları söylemeyin onlar haricinde) Şimdi çıkıp sokaktan insanları çevirip sorsam 10 kişinden 9’u çok fazla fark var der. Siz belki sürekli izlediğiniz için normal geliyordur. Zamanı yoktu falan ne alaka yani? Suç mu işlemiş yani bu kadar kabul etmekte diretiyosunuz anlamıyorum. Olabilir yapmıştır ne var bunda kötü bişey mi? Adam geçmişten bu yana tıbbi dökümantasyonunu yayınlayacak değildi herhalde.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Offthewall yazdı:
Ya arkadaşlar gerçekten objektif olun. Ne 2 ameliyatı. Çok fazla estetik ameliyat yaptırdı ve estetik bağımlısıydı. 80’lerden bu yana yüzündeki değişimlerde dağlar kadar fark var. (Hastalıkları söylemeyin onlar haricinde) Şimdi çıkıp sokaktan insanları çevirip sorsam 10 kişinden 9’u çok fazla fark var der. Siz belki sürekli izlediğiniz için normal geliyordur. Zamanı yoktu falan ne alaka yani? Suç mu işlemiş yani bu kadar kabul etmekte diretiyosunuz anlamıyorum. Olabilir yapmıştır ne var bunda kötü bişey mi? Adam geçmişten bu yana tıbbi dökümantasyonunu yayınlayacak değildi herhalde.
Bak sana kendi fotoğraflarımı atayım.Biri 2000lerde diğeri şu anki.Eminim dersin ki "Arzu Hoca da kesin estetik bağimlisi".Ki hiç bir yerimde gram estetik yok.Ben kendi adıma konusuyorum.Gayet objektifim şu an.Michael tanri değil,insan.Ben bunun farkindayimResimBen moonwalkta yazilani yani Mj'in kendi söylediği şeyleri söylüyorum. 90'lardan sonra burun estetiği olmuştur,bilmiyorum.Ama kusura bakmayin da sizin dediginiz gibi "estetik bağımlısı "olduğunu düşünmüyorum. Michael,mukemmeliyetci bir insandı. Gorünusunden de asla memnun değildi ki dünyanin en guzel guluslu insanı olmasına rağmen.Siz,ameliyatla kimyasal desteği(botoks vb...)kariştırıyorsunuz bence.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Ayrıca,kilo kaybı ve zaman faktörünü unutmayalım.Insan vücudu üzerinde inanılmaz etkileri var.Yaşlanınca anlarsınız beni
Kullanıcı avatarı
By Offthewall
Captain EO yazdı: 02 Tem 2019, 18:24
Offthewall yazdı:
Bak sana kendi fotoğraflarımı atayım.Biri 2000lerde diğeri şu anki.Eminim dersin ki "Arzu Hoca da kesin estetik bağimlisi".Ki hiç bir yerimde gram estetik yok.Ben kendi adıma konusuyorum.Gayet objektifim şu an.Michael tanri değil,insan.Ben bunun farkindayimResimBen moonwalkta yazilani yani Mj'in kendi söylediği şeyleri söylüyorum. 90'lardan sonra burun estetiği olmuştur,bilmiyorum.Ama kusura bakmayin da sizin dediginiz gibi "estetik bağımlısı "olduğunu düşünmüyorum. Michael,mukemmeliyetci bir insandı. Gorünusunden de asla memnun değildi ki dünyanin en guzel guluslu insanı olmasına rağmen.Siz,ameliyatla kimyasal desteği(botoks vb...)kariştırıyorsunuz bence.
Burnunu 2 kereden fazla yaptırmıştır. Çeneye gamze ekletmek, dudak inceltmek, botoks, Kaş kaldırma bunların hepsi estetik ameliyatı olarak geçer. Tamam çok güzel gülümsemesi var ben kötü demiyorum. Ama arada dağlar kadar fark var, zaman faktörü derken zaten botokstan suratında kırışık yoktu sadece yüzü zayıflamış o kadar. Siz kendiniz söylüyorsunuz mükemmelliyetçiydi diye. Hiçbişeyden asla tatmin olmadığı ve kendini beğenmediği için zaten sürekli estetik yaptırdı. Bağımlı oldugu ortada ve bu kötü bişey değil. Ama kabul edelim yok sadece burnunda var yok 2 taneydi. Böyle bişey yok ki.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Offthewall yazdı:
Captain EO yazdı: 02 Tem 2019, 18:24
Offthewall yazdı: Ya arkadaşlar gerçekten objektif olun. Ne 2 ameliyatı. Çok fazla estetik ameliyat yaptırdı ve estetik bağımlısıydı. 80’lerden bu yana yüzündeki değişimlerde dağlar kadar fark var. (Hastalıkları söylemeyin onlar haricinde) Şimdi çıkıp sokaktan insanları çevirip sorsam 10 kişinden 9’u çok fazla fark var der. Siz belki sürekli izlediğiniz için normal geliyordur. Zamanı yoktu falan ne alaka yani? Suç mu işlemiş yani bu kadar kabul etmekte diretiyosunuz anlamıyorum. Olabilir yapmıştır ne var bunda kötü bişey mi? Adam geçmişten bu yana tıbbi dökümantasyonunu yayınlayacak değildi herhalde.
Burnunu 2 kereden fazla yaptırmıştır. Çeneye gamze ekletmek, dudak inceltmek, botoks, Kaş kaldırma bunların hepsi estetik ameliyatı olarak geçer. Tamam çok güzel gülümsemesi var ben kötü demiyorum. Ama arada dağlar kadar fark var, zaman faktörü derken zaten botokstan suratında kırışık yoktu sadece yüzü zayıflamış o kadar. Siz kendiniz söylüyorsunuz mükemmelliyetçiydi diye. Hiçbişeyden asla tatmin olmadığı ve kendini beğenmediği için zaten sürekli estetik yaptırdı. Bağımlı oldugu ortada ve bu kötü bişey değil. Ama kabul edelim yok sadece burnunda var yok 2 taneydi. Böyle bişey yok ki.
Evet sizin dedikleriniz estetik kapsamına giriyor.Ama sorun şu Michael çene gamzesi dışında soylediginiz hiç bir ameliyatı yaptırmadı.Burada şunu diyebilirsiniz :Ajda Pekkan estetik bağımlısı. Çünkü o bile bilmiyordur kaç estetiği olduğunu.Ben size diyorum ki,çene gamzesiyle bereber 90'lara kadar sadece 3 estetik oldu.Ayrica yine söylüyorum. Bir insanın dış görünüşünden memnuniyetsiz olması ve bunu neticesinde ruhen hastalanması yerine estetik yaptırıp hayatına mutlu şekilde devam etmesini yeğlerim.Ben estetiğe karşı değilim ki.Karsı olduğum konu Michael'ı sürekli bir şeylere bağımlı şeklinde sunanlar.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Bu arada botoksun estetik ameliyat olmadığını bizzat estetik cerrahlar söylüyor ben değil.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!