moonwalker

Queen yazdı: 06 Mar 2019, 19:54 Arkadaşlar şu an sinirden elim ayağım titriyor. Videoyu siz izleyip karar verirsiniz zaten. Lütfen imza kampanyası falan başlatalım. Ağzı olan konuşuyor 😡😡😡
Bu adam da tek taraflı belgeseli izlemiş gaza gelmiş bi de efsaneyi bitiren belgesel demiş ne kadar aptalca. O belgeselin üzerine iyice çalışmışlar belli ki,insanlar iğrensin inansınlar diye o betimlemeler falan saçmalık resmen. Bi de diyo ki hikayeleri benzer şeyler zaten anlaşıp yapmışlar yani bunu ne sanıyolar. Bu kadar çocuk boşuna iddia da bulunmazmış ya kardeşim bu adama birileri yıllardır kasıtlı olarak dünyanın en salakça iftiralarını attı atmaya da devam ediyorlar. Biri gelir der beni taciz etti öteki der benimle yıllarca gizli aşk yaşadı kitap yazar diğeri gelir yok oksijen çadırında yaşıyodu der bu insanlar hasta gerçekten.Bu kadar göz önünde olan birisi nasıl böyle şeylere yeltenebilir. Bu aptal medya MJ den ne istiyor daha anlamadım. Hollywood da onca pislik şeyler dönerken neden hep bu adama yüklenildi. Oprah denilen kadın MJ’den ne istiyor. Kaç yıl olmuş öleli davası kapandı geçti gitti hala imaj zedeleme çalısması. Bu iki gerizekalı bi gün pişman olup da yalanlarını itiraf etseler bile kimse gelip haber yapmaz veya umursamaz bile.
Bi de diyo ki hayatı boyunca yüzlerce çocukla aynı odada yatmış falan. Bu iki salağı da hergün taciz etmiş bi de yıllarca. E bu adam ne ara o kadar albüm turne bilmem nelerle uğraştı Tamam etrafında sürekli çocuklar vardı bu dışarıdan herkese tuhaf gelebilir ama onun suçlu olduğu anlamına gelmez. Kendisi ben peter pan im çocukluğumu yaşayamadım acıtasyonları yapmadı bile ondan şöyle böyle demedi zaten.Valla bu hasta insanların iftiralarına yıllarca nasıl dayanmış o Diana Sawyer ile olan röportajda o iğrenc sorulara nasıl o kadar sakin cevaplar vermiş şaşırtıcı. Ben olsam çıldırırdım herhalde. İyiki ölmüş de kurtulmuş bu pisliklerden.
Yok hayranıymış da eskiden şimdi nasıl biri olduğu ortaya çıkmışmış. O adam bu dünyada en zirveyi de gördü en dibi de. Herseyi yaşadı çok sevildi çok tartışıldı ama bu kadar iğrenç şeyleri hak etmedi. Babası olcak herif yüzünden bazı sıkıntılar yaşadı millet daha da üstüne gitti.Hepimiz gibi insandı hataları da olmuştur artık burada değil Allah’a gereken hesabını verir. Neden bugün bile hakkında saat başı haber yapılıyo ve insanları buna inandırmaya çalışıyorlar. Hepsinin kasıtlı olduğunu anlamıyorlar mı. Ben Eminim ki eğer bu adama birileri düşmanlık yapmasaydı ve Mj gerçekten de kötü biri olsaydı herseyiyle üstünü kapatırlardı. Bugün o Beyonce’ ler Timberlake’ ler Bruno Mars bilmem neler bu adam sayesinde ekmek yiyo bu endüstriden. Tabii bu aptal medya ve bu gazeticeler de.
Yok Radyo kanalları artık MJ çalmayacakmış yok heykeli yıkılacakmış efsanesi sönmüşmüş. İki tane kıytırık radyoda şarkısı çalınsa ne çalınmasa ne. YouTube da izlenme abone sayıları arttı Spotify de takipçi sayısı artmaya devam ediyo. İnternet varken kim radyo dinliyo ki. Şişirdikleri Elvis veya beatles gibi değil bu adam. 50 yıl sonra bile insanlar bu adamın sahne performansı veya herhangi bir klibini gördüklerinde vay be diyecekler. Bunlar gibi insanların lafıyla mı söncekmiş efsanesi. Sanki MJ’ in de çok umrunda o yaşayacağını yaşadı zaten artık rahat bıraksınlar.
Çok haklısınız @ozgur Aslında ben Cüneyt Özdemir in Michael 'ı kesin bir dille suçlamasına ve yapılan yorumlarda Michael' a küfür edilmesine çok sinirlendim. Ama sonra kasten yapmadığı gerçekten Michael 'ın suçlu olduğuna inandığı için bu videoyu yaptığını anladım. Tabi bu durumda en doğru olan Cüneyt Beye ulaşıp doğruları anlatmak. O bence Cem Yılmaz gibi yapmayacak ve suçsuz olduğunu anlayıp özür dileyecek diye düşünüyorum. Çünkü gelen tepkilerden sonra videonun adını değiştirmiş demek ki kafasında Michael 'ın masumiyeti konusunda bir soru işareti oluştu. Sinirli davranığım için de herkesten çok özür dilerim.
Önceki mesajlarımı sinirle yazmıştım ama sakinleşince çok yanlış yaptığımı anladım. Ne demiş Barış Manço: ' İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil tatlı dildir.' Bu şekilde açıklarsak belki o da haksız olduğunu anlar ve özür diler. Ayrıca onun kişisel hesaplarına da mesajlar atacağım bence ciddiye alacak. Tekrar herkesten çok özür dilerim ResimResimResim Resim

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şaşırdık mı hayır medya ve onu yansıtan insanlar satılıktır bu ülkede gerçeği yanıstacak gazeteci yok bu şahış kendince bir haltlar etmeye çalışmış ama tersine rezil etmiştir bir gazetecinin elinde kanıt olmalı sonuçta o konuyu iyice araştırmalı ama gel gör ki şahsımız onu tecavüz gibi ağır ithamları basit şeyler gibi iftira atıyor çoğu yorumda inanmıyor dediklerine
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!