moonwalker

Oprah Winfrey , Robson ve Safechuck'un isimli iftiracıların iddialarına destek verdi 😡😡 Programına Robson ve Safechuck isimli yalancıları davet ederek onlarla bir söyleşi yapan Winfrey, erkeklerin iddialarını güvenilir bulduğunu açıkça belirtti.(Sözde)Belgeselin yönetmeni Dan Reed, belgeselin tek taraflı olduğu ve Jackson 'ın savunucularına yer verilmediği için gelen eleştirilere ise ' Bu belgesel Jackson ile ilgili , Wade ve James' e olanlar hakkında'diye cevap verdi. Oprah ise taciz edildiğini söyleyen paragöz iftiracılara hak verdi. Ayrıca ' Çocuğunuz ile birlikte olmak isteyen insanlara dikkat edin' diye ekledi😡😡 https://variety.com/2019/film/news/leav ... 203151870/ (Arkadaşlar bu haberi yabancı bir siteden aldım ve google translate ile çevirdim eğer yanlışlarım olduysa çok özür diliyorum.)
Michael için ve yaptığı tüm güzel şeyler için bu fotoğrafları yüklemek istedim. Onu rahat bırakın artık. O bu dünyaya gelebilecek en iyi kalpli, en temiz insandır. ResimResimResimResimResimResimResimResim

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Queen yazdı: 03 Mar 2019, 08:14 Oprah Winfrey , Robson ve Safechuck 'un iddialarına destek verdi 😡😡 Programına Robson ve Safechuck isimli yalancıları davet ederek onlarla bir söyleşi yapan Winfrey, erkeklerin iddialarını güvenilir bulduğunu açıkça belirtti.(Sözde)Belgeselin yönetmeni Dan Reed, belgeselin tek taraflı olduğu ve Jackson 'ın savunucularına yer verilmediği için gelen eleştirilere ise ' Bu belgesel Jackson ile ilgili değil, Wade ve James' e olanlar hakkında'diye cevap verdi. Oprah ise taciz edildiğini söyleyen paragöz iftiracılara hak verdi. Ayrıca ' Çocuğunuz ile birlikte olmak isteyen insanlara dikkat edin' diye ekledi😡😡 https://variety.com/2019/film/news/leav ... 203151870/ (Arkadaşlar bu haberi yabancı bir siteden aldım ve google translate ile çevirdim eğer yanlışlarım olduysa çok özür diliyorum.)
Yukarıda birkaç yazım yanlışı yapmışım onları düzelttim.
Oprah da çocukken tacize uğradığı için bu konuyla yıllardır çok ilgiliydi. Michael öldükten sonra bir röportajda ona karşı sempati beslediğini ama bu iddiaların kafasını karıştırdığını söylüyordu. O odada ne olduğunu asla bilemeyeceğiz falan diyodu. Kendisi artık bu belgeselle kesin inanmıştır bu sahtekarlara. MJ hala popüler ama bunun gibiler mirasını ve adını lekelemeye devam ediyolar yazık gerçekten de.
Corey Feldmen diye bi oyuncu var. Geçenlerde bu belgesel çıktığı zamanlar tv programına konu olmuştu. 90 ‘lı yıllarda Santa Barbara polis departmanına gitmiş hollywood’daki tüm sapkın pedofil ünlülerin listesini vermiş, kendisi de çocukken tacize uğradığı için pedofil psikolojisini bildiğini söylemişti. Ama oradaki herkesin diğer ünlülerin suçlarını görmezden gelip sadece Michael Jackson’ın üzerinde duracaklarını söylediklerini Michael’ın masum olduğunu buna rağmen onunla çok uğraştıklarını söyledi. Öldüğünde bi gazete de şimdi Michael’ ın öldügüne en çok Amerikan derin devleti üzülecek. Artık gündemlerini spekülasyonları ile meşgul edecek Michael Jackson yok diyodu.Yani bu durum öyle bi pozisyonda ki FBI yıllarca araştırdı hiçbirşey bulamadı. Mahkemede de suçsuz bulundu. Ama insanlar şüphe edebiliyolar masum olduğuna inanan çok fazla insan vardır veya bu konuyu umursamayan ama inanmayan da azımsanamayacak kadar. Bu yalancıların suratlarında meymenet bile yok belli yalan söyledikleri. O kadar saçma iddiaları var ki Allah ıslah etsin ne diyelim.
"Michael Jackson masumdur" haber değeri yok
"Michael Jackson suçludur" haber değeri var.
Etik ve ahlaktan yoksun dünyamızın en büyük sorunlarından birisi bu sanırım.
Yarın her şey değiştiğinde yine yüzleri kızarmadan çıkıp hiçbir şey olmamış gibi kaldıkları yerden güzellemeler yapmaya devam ederler.Çünkü ahlakları çürümüş insanlar bunlar.

Örneğin Michael'in ölümünden sonra Martin Bashir'in yaptığı açıklama;

"Sanırım hepimiz son haberlerden dolayı çok üzgünüz.İlk öğrendiğimde central park'da koşuyordum, hemen eve geldim, duş aldım ve ofisime geldim.Hepimiz heyecanla onun londra konserini bekliyorduk.Dünyanın her yerinden binlerce bilet alındı, böyle bir haber duymak çok üzücü. Dünyanın görebileceği en büyük müzisyen ve en büyük dansçı olduğunu unutmamak gerekir. Yaptığım belgeselin bir kısmında, onun küçük yaştaki insanlarla bazı uygunsuz ilişkiler içindeymiş gibi görülmesi tartışma yaratmıştı, işin doğrusu, o suçlu değildi.Ben asla onun bir hata yaptığını görmedim, sıradışı bir yaşamı olduğu söylenebilir ancak suç teşkil edebilecek hiçbir yanlışı yoktu.Sanırım dünya en büyük entertainer 'ını kaybetti."

Eeee adama onca azabı çektir, hayatını cehenneme çevir ondan sonra da "çok üzüldüm", eee bu kadar mı yani

Yarında Oprah çıkıp "üzgünüm" diyecek ve işini yapmanın haklı gururuyla(!) hayatına devam edecek.

Neyse daha fazla küfürsüz kendimi ifade edemeyeceğim. :evil: :evil: :evil:
ozgur yazdı:"Michael Jackson masumdur" haber değeri yok
"Michael Jackson suçludur" haber değeri var.
Etik ve ahlaktan yoksun dünyamızın en büyük sorunlarından birisi bu sanırım.
Yarın her şey değiştiğinde yine yüzleri kızarmadan çıkıp hiçbir şey olmamış gibi kaldıkları yerden güzellemeler yapmaya devam ederler.Çünkü ahlakları çürümüş insanlar bunlar.

Örneğin Michael'in ölümünden sonra Martin Bashir'in yaptığı açıklama;

"Sanırım hepimiz son haberlerden dolayı çok üzgünüz.İlk öğrendiğimde central park'da koşuyordum, hemen eve geldim, duş aldım ve ofisime geldim.Hepimiz heyecanla onun londra konserini bekliyorduk.Dünyanın her yerinden binlerce bilet alındı, böyle bir haber duymak çok üzücü. Dünyanın görebileceği en büyük müzisyen ve en büyük dansçı olduğunu unutmamak gerekir. Yaptığım belgeselin bir kısmında, onun küçük yaştaki insanlarla bazı uygunsuz ilişkiler içindeymiş gibi görülmesi tartışma yaratmıştı, işin doğrusu, o suçlu değildi.Ben asla onun bir hata yaptığını görmedim, sıradışı bir yaşamı olduğu söylenebilir ancak suç teşkil edebilecek hiçbir yanlışı yoktu.Sanırım dünya en büyük entertainer 'ını kaybetti."

Eeee adama onca azabı çektir, hayatını cehenneme çevir ondan sonra da "çok üzüldüm", eee bu kadar mı yani

Yarında Oprah çıkıp "üzgünüm" diyecek ve işini yapmanın haklı gururuyla(!) hayatına devam edecek.

Neyse daha fazla küfürsüz kendimi ifade edemeyeceğim. :evil: :evil: :evil:
O kadar çok haklısınız ki

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!