moonwalker

Forum kuralları: Arkadaşlar bu bölümde altyazılı videolar aynı formatta olmasını istiyorum.
O yüzden burada sadece yorum yapın yeni başlık açmayın.
Teşekkürler.
(Altyazıları göremeyenler ise;
Ana sayfa>Hoşgeldiniz>Forumla ilgili soru, istek ve öneriler
konusuna yorum şikayet yazabilir)
Bu olaydan bahseden herkese cevap vere vere tükendim. Artık WhatsApp’tan bu videoyu yolluyorum.
Yalnız bugünkü rüyamı anlatmadan edemeyeceğim. Zaten Michael Jackson’ın masumiyetinden hiç şüphem yoktu ama bu rüyadan sonra daha çok emin oldum. Çünkü bir insanın rüyasına ölü gelirse gerçekten gelirmiş. İnanırım böyle şeylere. Çünkü rüyalarım hep çıkar. Rüyamda Michael Jackson bir konser veriyordu. Ben de seyirci olarak izliyordum. Sıra cennette bestelediğini ve benim de dinlemem için rüyamda söylediğini düşündüğüm hiç duyulmamış bir şarkısına geldi. Şarkıda heartbreak dediğini ve mid tempo bir R&B şarkısı olduğunu hatırlıyorum sadece. Ama çok güzeldi. Heartbreaker ya da Heartbreak Hotel değildi. Hiç bilinmeyen bir şarkısı. Rüyamda bilinçaltımdan öyle güzel bir beste yapabileceğimi sanmam. Bence o şarkıyı gerçekten cennette Michael’ın ruhu yaptı. Hayal kırıklığını ifade etmiş olabilir. Kalbinin kırıldığını söylüyordu şarkıda... Herkes beyaz giyinmişti. Çoğu genç ve çocuklardan oluşan kalabalık bir koro eşlik ediyordu ona... Dans da ediyordu. Kızların çoğu zenciydi. Erkeklerin hepsi de MJ taklitçileriydi ama beyaz da vardı, zenci de... Hepsi Michael’ın farklı bir dönemine benziyordu. Ama zenci olup da beyaz halindeki imajını yapan da vardı. Beyaz masumiyeti temsil eder. Michael mutlu olmuştu onlarla... Ama saf bir şekilde... Ben bu rüyayı “MJ yine masumiyeyini kanıtlayacak” diye tabir ediyorum. Siz ne diyorsunuz?
TST yazdı: 14 Mar 2019, 06:07 Bu olaydan bahseden herkese cevap vere vere tükendim. Artık WhatsApp’tan bu videoyu yolluyorum.
Yalnız bugünkü rüyamı anlatmadan edemeyeceğim. Zaten Michael Jackson’ın masumiyetinden hiç şüphem yoktu ama bu rüyadan sonra daha çok emin oldum. Çünkü bir insanın rüyasına ölü gelirse gerçekten gelirmiş. İnanırım böyle şeylere. Çünkü rüyalarım hep çıkar. Rüyamda Michael Jackson bir konser veriyordu. Ben de seyirci olarak izliyordum. Sıra cennette bestelediğini ve benim de dinlemem için rüyamda söylediğini düşündüğüm hiç duyulmamış bir şarkısına geldi. Şarkıda heartbreak dediğini ve mid tempo bir R&B şarkısı olduğunu hatırlıyorum sadece. Ama çok güzeldi. Heartbreaker ya da Heartbreak Hotel değildi. Hiç bilinmeyen bir şarkısı. Rüyamda bilinçaltımdan öyle güzel bir beste yapabileceğimi sanmam. Bence o şarkıyı gerçekten cennette Michael’ın ruhu yaptı. Hayal kırıklığını ifade etmiş olabilir. Kalbinin kırıldığını söylüyordu şarkıda... Herkes beyaz giyinmişti. Çoğu genç ve çocuklardan oluşan kalabalık bir koro eşlik ediyordu ona... Dans da ediyordu. Kızların çoğu zenciydi. Erkeklerin hepsi de MJ taklitçileriydi ama beyaz da vardı, zenci de... Hepsi Michael’ın farklı bir dönemine benziyordu. Ama zenci olup da beyaz halindeki imajını yapan da vardı. Beyaz masumiyeti temsil eder. Michael mutlu olmuştu onlarla... Ama saf bir şekilde... Ben bu rüyayı “MJ yine masumiyeyini kanıtlayacak” diye tabir ediyorum. Siz ne diyorsunuz?
Bu rüya olaylarına hiç inanmam ama ne yalan söyleyeyim "etkilendim".
Öte yandan masumiyetin kanıtlanması nedense bana saçma geliyor.Suçsuzluk kanıtlanmaz ki suç kanıtlanır.Yani zaten suç işlememiş birine suçlu olduğunu düşünen varsa o kişi delillerle ispat etmeli.Zaten bir türlü anlatamadığımız da bu sanırım.
Michael'in suçsuz olduğuna inanıyoruz, umalım ki söylediğin gibi kalbi kırılmıyor dur, en azından biz varız, bizi de görüyordur her halde.
Ben de umutluyum, yakın gelecekte değil ama mutlu son bizi bekliyor.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!