moonwalker

Benim bildiğime göre eskiden jackson 5 dönemlerinde , Micheal 'ın abileri konserlerden öncemi ne falan bazı kadınları para karşılığında odalarına getiriiyorlarmış ......... Bu kadınlara birşey deniliyormuş ama unuttum . Micheal ' da onlara itafen bu şarkıyı yazmış
Captain EO yazdı: 04 Oca 2021, 09:25
Efsta_5826 yazdı: 31 Ara 2020, 00:27 Diana Ross deyince aklıma geldi, tabloid mi gerçek mi olduğundan bir türlü emin olamadığım bir haber hakkında size danışmak istiyorum. Haber Michael ve Diana'nın büyük bir aşk yaşadığı hakkında. İddiaya göre Michael 19-20'li yaşlarında iken (Off The Wall era) Diana ile beraber oluyorlar ve Diana yakınlarına "Michael eşcinsel değilmiş" diyor (Allah aşkına saçmalığa bakın, çocukluğundan beri tanıdığı ve anne/abla gibi olduğu biri hakkında böyle bir şey der mi insan? Zaten bilmez mi yönelimini, anlamaz mı? Ayrıca bu zaten iğrenç bi' cümle, Diana MJ'e böyle bir şey demez.) Michael aylarca Diana'nın evinde kalıyor ilişkileri ilerliyor. Katherine Jackson öğrenince sinir krizlerine giriyor ama yine de 2 kez nişanlanıp nişan atıyorlar (bak bak bak sen, MJ ki annesine hayran adam, annesine karşı çıkacak). Sonra Diana MJ'i Michael'ın kim olduğunu bilmediği (Who Is It'e gönderme) biriyle aldatıyor, bunun üzerine MJ "Dirty Diana", "Give In To Me" ve "Who Is It" şarkılarını yazıyor/çıkarıyor (kafamın karıştığı nokta da burası işte, şarkıları MJ'in yazdığı kesin ama şarkılar 1991 yılına ait yani daha öncesinde yazdıysa bile habere göre 1978-1982 yılları arasında oluyor her şey, 9 yıl sonra konuyu tekrar dillendirmek saçma olur ve o zaman çıktığı kadınlara haksızlık/ayıp olur diye düşünüyorum. Ama bir diğer açıdan baktığımızda da MJ'in kalp kırıklığı ve aldatılma yaşadığını anlıyoruz ve daha da ötesi şarkıda bahsedilen kadının adı Diana, başka kimse olamaz). Michael'ın hayatı boyunca en büyük aşkının Diana olduğu ve tüm ilişkilerini onun yüzünden mahvettiği, vasiyetinde çocuklarını annesine ondan sonra da Diana Ross'a bırakmasını çocuklarının annesinin her zaman o olmak isteyişine bağlıyorlar. Yani anlayacağınız haberler ve olaylar bana saçma geldi ama şarkıları dinleyince de inanası geliyor insanın, başka bir açıklaması olamaz diyor içinden. Konu hakkında net bir bilgiye sahip olan biri beni aydınlatsın LÜTFEEEEEEEEEEEENN !!!
Öncelikle Michael, Diana ile 19-20'li yaşlarda tanışmıyor ya da aynı evi paylaşmıyor. Jackson 5 döneminde Mottown müzik şirketine geçişle beraber, Diana kendi isteğiyle Michael'a biraz sanat, biraz entelektüel birikim katmak adına onu yetiştirmek istediğini söyleyip-annesinden de izin alarak evinde yatılı olarak ağırlıyor. Katherine karşı çıkıyor bu duruma ama önünde Joe var. Joe para için her t şeye ok diyen bir adam biliyorsun. Michael küçük yaşlarda Diana ile bir süre aynı evde yaşıyor. Michael'ın resme ve diğer sanat dallarına olan ilgisini ve yeteneğini Diana farkedip, onu geliştiriyor. Michael küçğk yaşlarda olduğundan ötürü Dianaya o yaşlarda hayranlık besliyor. Adı tam olarak bu. Lakin delikanlılık yaşlarına geldiğinde Dianabile geçirdiği zaman daha da artınca, bu hayranlık kimine göre platonik bir aşka, kimine göre karşılıklı bir aşka dönüşüyor. Diana Mji evine aldığında zaten Barry ile(Motown şirketinin sahibi) beraberdi. Fakat Moonwalk kitabında şu ifadeler yer alıyor. "Diana'nın evlendiğini duyduğum an yıkıldım, çok mutsuz oldum. Ağladım. Ondan nefret bile ettim" tarzında cümleler... Dirty Diana şarkısını ben her ne kadar kral hayır desede Diana Ross'a yazıldığını düşünüyorum.
Çoook teşekkürler. Kitabı en son 2 yıl önce okumuştum. Hatırlatınca aklıma geldi. Şu an aklımdaki soru işaretleri silindi diyebilirim.🙏
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!