moonwalker

Captain EO yazdı:
smile yazdı: 12 Oca 2019, 22:16 Özür dilerim ama ben inanmıyorum buna bunların hepsi para kazanan uğruna yaptıkları ses çıkarsak bile yine onların yararına önceki sene cem yılmaz için o kadar uykusuz kaldık fayda etmedi şahış onun üzerinden film çekmeye karar verdi tepki ne olursa olsun yspcağımız faydasız çünkü gerçek MJ fanları bilir diğerleri bilemez geçen sene diğer yabancı olsnlarr bile çoğu bize sırtını döndü inanmıyorum olacağına çünkü çark dönüyor ve merkez MJ onun üstünde dilediğin gibi kazan ilerde büyük işler yaprsak ve arkasında hep MJ in olduğunu söylediğimiz zaman insanlar inanır bizim çıksracağımız ses sadece fanlar arasında kalacak ama ilerde çok çalışarak belki insanları inandırabilirizResim

Will You Be There
Neye inanmıyorsun?Tribute mi?Insanların ön yargılarını yikmak için sokak ropartaji fikrine mi?Yoksa imza kampanyasina mi?Cem Yilmaz'a gecen sene verdiğimiz tepki sizlere göre faydasiz olabilir.Bence degildi.Cem ismindeki soytarinin gercek yüzünü herkes gördü. Filmi rekor mu kirdi?Hayir.Itibari zedelendi mi?Evet.Ben çok müsterihim bu konuda.Kendi adima protestomu yaptim.Gazete ve dergilerde bile yayinlandik geçen sene.Benim mesajlarimi siliyordu hatirlarsiniz gecen sene.Soytariya verdigimiz tepki yerine ulaştı bence.
Evet inanmıyorum imza kampanyası belki bunların hepsinin para üzerine kurulu olduğuna inanıyorum bizim davamızda Şahan gökbakar ve bir gazete yayınladı ama hemen unutuldu filmi gişe kırdı bizim yaptığmız tepki içinde MJ üzerinden film yapmaya karar verdi ne olursa olsun bunların hepsi onlara para için yaptıklarına inanıyorum

Will You Be There

İmza kampanyasında bugün veya yarın 50.000 imza hedefine ulaşılacağını tahmin ediyorum. Sonra yeni bir hedef koyarlar muhtemelen.Michael'ı atılan iftiralara karşı savunan herkese, bu kampanyayı başlatan ve imzalayan herkese saygı duyuyorum. Ama anlamadığım bir şey var. Michael Jackson Vevo'nun abone sayısı 11 milyon. Bu kişilerin en azından 1 milyonu şu ana kadar imzalamış olmalıydı diye düşünüyorum. Bence bu kampanya uluslararası olduğu halde çok yavaş ilerliyor. Eğer sadece Türkiye çapında olsa 46.000 imza çok iyi bir rakamdı ama dünya çapında bu rakam bence Michael Jackson gibi milyonlarca hayranı olan biri için çok düşük. Acaba imza kampanyası insanlara yeterince duyurulamadı mı ? Not :Bu arada bencede Michael'ı en güzel savunma yöntemi onu insanlara doğru anlatmak. Çünkü birçok insanın bu şekilde Michael hakkında soruları doğru cevaplandığı zaman düşüncelerini değiştirdiğini gördüm. Bu anlamda Taj Jackson Michael 'ın masum olduğunu kanıtları ile gösteren bir belgesel yapacakmış. Bu çok güzel ama keşke yeni iftiraların atılmasını beklemeden Michael Jackson'ı anlatan güzel belgeseller hazırlasalar çok daha iyi olurdu. Çeşitli belgeseller var ama bence yetersiz sayıda. Resim

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben genel olarak ne demek istediğini anladım ama tam olarak düzgün çeviremediğim için ve Google Translate ile çevirdiğim zamanda cümle biraz düşük oluyor gibi geldi. O yüzden türkçesini yazmıyorum. İngilizcesi iyi olan biri düzgün çevirisini yaparsa çok sevinirim 💕Resim
Queen yazdı:Taj Jackson 'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama. Resim

Queen yazdı:İmza kampanyasında bugün veya yarın 50.000 imza hedefine ulaşılacağını tahmin ediyorum. Sonra yeni bir hedef koyarlar muhtemelen.Michael'ı atılan iftiralara karşı savunan herkese, bu kampanyayı başlatan ve imzalayan herkese saygı duyuyorum. Ama anlamadığım bir şey var. Michael Jackson Vevo'nun abone sayısı 11 milyon. Bu kişilerin en azından 1 milyonu şu ana kadar imzalamış olmalıydı diye düşünüyorum. Bence bu kampanya uluslararası olduğu halde çok yavaş ilerliyor. Eğer sadece Türkiye çapında olsa 46.000 imza çok iyi bir rakamdı ama dünya çapında bu rakam bence Michael Jackson gibi milyonlarca hayranı olan biri için çok düşük. Acaba imza kampanyası insanlara yeterince duyurulamadı mı ? Not :Bu arada bencede Michael'ı en güzel savunma yöntemi onu insanlara doğru anlatmak. Çünkü birçok insanın bu şekilde Michael hakkında soruları doğru cevaplandığı zaman düşüncelerini değiştirdiğini gördüm. Bu anlamda Taj Jackson Michael 'ın masum olduğunu kanıtları ile gösteren bir belgesel yapacakmış. Bu çok güzel ama keşke yeni iftiraların atılmasını beklemeden Michael Jackson'ı anlatan güzel belgeseller hazırlasalar çok daha iyi olurdu. Çeşitli belgeseller var ama bence yetersiz sayıda. Resim

Malesef bende bu kadar imzanın çok ama çok az oldğunu düşünüyorum şuan mj kanalı bile 12 milyonu geçmiş durumdayken ki - bence yeteri kadar önem verilmiyor sadece kliplerin olduğu mj in sadece kliplerdenmiş gibi gösteren çeşitlilik açısından yetersiz bir kanal eğer o kanalda konserler belgeseller ve tüm şarkılar olsa rahat 20 milyon olmuştuk- ben en az 500 bin imza olur diyordum malesef olmuyor çoğu kişinin haberi bile yok

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bad_Mj yazdı:
Queen yazdı:İmza kampanyasında bugün veya yarın 50.000 imza hedefine ulaşılacağını tahmin ediyorum. Sonra yeni bir hedef koyarlar muhtemelen.Michael'ı atılan iftiralara karşı savunan herkese, bu kampanyayı başlatan ve imzalayan herkese saygı duyuyorum. Ama anlamadığım bir şey var. Michael Jackson Vevo'nun abone sayısı 11 milyon. Bu kişilerin en azından 1 milyonu şu ana kadar imzalamış olmalıydı diye düşünüyorum. Bence bu kampanya uluslararası olduğu halde çok yavaş ilerliyor. Eğer sadece Türkiye çapında olsa 46.000 imza çok iyi bir rakamdı ama dünya çapında bu rakam bence Michael Jackson gibi milyonlarca hayranı olan biri için çok düşük. Acaba imza kampanyası insanlara yeterince duyurulamadı mı ? Not :Bu arada bencede Michael'ı en güzel savunma yöntemi onu insanlara doğru anlatmak. Çünkü birçok insanın bu şekilde Michael hakkında soruları doğru cevaplandığı zaman düşüncelerini değiştirdiğini gördüm. Bu anlamda Taj Jackson Michael 'ın masum olduğunu kanıtları ile gösteren bir belgesel yapacakmış. Bu çok güzel ama keşke yeni iftiraların atılmasını beklemeden Michael Jackson'ı anlatan güzel belgeseller hazırlasalar çok daha iyi olurdu. Çeşitli belgeseller var ama bence yetersiz sayıda. Resim

Malesef bende bu kadar imzanın çok ama çok az oldğunu düşünüyorum şuan mj kanalı bile 12 milyonu geçmiş durumdayken ki - bence yeteri kadar önem verilmiyor sadece kliplerin olduğu mj in sadece kliplerdenmiş gibi gösteren çeşitlilik açısından yetersiz bir kanal eğer o kanalda konserler belgeseller ve tüm şarkılar olsa rahat 20 milyon olmuştuk- ben en az 500 bin imza olur diyordum malesef olmuyor çoğu kişinin haberi bile yok

Söylediğin her şeye katılıyorum ve bunun için gerçekten çok üzgünüm

Kaç gündür niye ilerlemiyor anlamadım. İmza sayılarını mı güncellemiyorlar acaba? Önceden ilerliyordu ama son 3-4 gündür hep aynı yerde sayıyor .Jackson ailesi şu kampanyanın reklamını yapsa keşke. Sadece Jermaine Jackson ve Taj Jackson açıklama yaptı. Bildiğim kadarıyla başka kimse Michael 'ın suçsuzluğu ile ilgili bir şey söylemiyor. Ya da söylüyorlar benim haberim yok. Gerçekten anlayamıyorum.Reklam için para harcamalarına bile gerek yok. Paris ve Prince, Michael 'ın masumiyeti ile ilgili açıklamalar yapıp takipçilerini imza kampanyasına davet etseler şu an 50.000 i çoktan geçmiş olurduk. Tabi onları eleştirmek benim haddim değil ama bazen Michael 'ın ailesini gerçekten anlamıyorum Resim

Queen yazdı:Kaç gündür niye ilerlemiyor anlamadım. İmza sayılarını mı güncellemiyorlar acaba? Önceden ilerliyordu ama son 3-4 gündür hep aynı yerde sayıyor .Jackson ailesi şu kampanyanın reklamını yapsa keşke. Sadece Jermaine Jackson ve Taj Jackson açıklama yaptı. Bildiğim kadarıyla başka kimse Michael 'ın suçsuzluğu ile ilgili bir şey söylemiyor. Ya da söylüyorlar benim haberim yok. Gerçekten anlayamıyorum.Reklam için para harcamalarına bile gerek yok. Paris ve Prince, Michael 'ın masumiyeti ile ilgili açıklamalar yapıp takipçilerini imza kampanyasına davet etseler şu an 50.000 i çoktan geçmiş olurduk. Tabi onları eleştirmek benim haddim değil ama bazen Michael 'ın ailesini gerçekten anlamıyorum Resim

Cidden mj ye sahip çıkılmıyor hiç bir şekilde..

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!