moonwalker

Gerçekten muazzam bir filmdi. Bu güzel filmi hazırlayıp emeği geçen herkezin ellerine sağlık,
Sevdiğiniz ve hayran olduğunuz bir insanın bu şekilde acılar çekmesi ve bizim sadece pencereden bakıp izlememiz de çok acı, sanki izlerken ve filmin sonuna doğru öldüğüne inanmak dahi istemiyor beynim sanki bir rüya gibi geliyor. 2017 yapım bir film ardından gelen 2019 yapım Leaving Neverland adlı saçma bir belgesel ve bu belgesel üzerinden onun sayesinde pirim yapmaları da iğrenç, insanların hâla onun hakkında ağza alınmayacak laflar edip sadece ekranda gördüler ya da bir gazetede okudular diye gerçek sanmaları çok kırıcı ve acımasız umarım insanlar bakış açılarını biraz da olsun değiştirip olaya farklı bakmayı öğrenebilirler......
By Gönül
Captain EO yazdı: 26 Ara 2018, 21:06
Mjderya yazdı: 26 Ara 2018, 19:53
Captain EO yazdı: Derya filmin başinda korumanin işe başlaması var.Michael Bahreyn'den dönüyor ve tanisiyorlar.Hastaneyi nerden çıkardın?Organizasyon dediğin kimler?Islamın meyvesi adlı bir örgütten Michael Amir.Nation of Islam yani.Bununla ilgili bir yazı yazacaktim dün vaktim olmadı,yarina insallah.
Filmin başında derken de ilk baş demek istemedim ilk attığın kısmı kast ettim.
Filmde korumalar sorgulanirken muray'i, micheal Jackson' a müdahale ederken görüp görmediğini soruyor görevli. Bu Korumada orada değildim diyormus.

İlk partan başlayarak izlemedim bu sefer kaldığım yerden devam ettim. O yüzden aklım filmden bağımsız olarak mahkemede konusan korumanın soylediklerine gitmis

GM8 go cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet,orda değilimdi diyor part 1 de.Ve orada değil zaten.Murray'ın mudahale edip etmediğini görmüyor dolayısıyla.
Sizler filmi nereden izlediniz ben de izlemek istiyorum rica etsem link koyar mısınız özellikle türkçe alt yazılı olursa çok mutlu olurum
Gönül yazdı: 28 Oca 2021, 06:49 Sizler filmi nereden izlediniz ben de izlemek istiyorum rica etsem link koyar mısınız özellikle türkçe alt yazılı olursa çok mutlu olurum
Formumuz biraz bakımsız kalmıştı.Ancak dönebildik kusura bakmayınız,
Buyurunuz;

https://drive.google.com/file/d/1e7uUHW ... p=drivesdk

Üstteki bağlantıyı tıklayarak izleyebilirsiniz, iyi seyirler:)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!