moonwalker

Captain EO yazdı: 17 Oca 2019, 22:14
unusexnobis yazdı: 17 Oca 2019, 22:11 Türkçe Altyazılı bulamadım ben heryerde ingilizcesi var. Siz altyazılı izlediniz galiba. Hangi siteden izlediğinizi yazabilir misiniz? (:
Altyazıyi biz yazdık,çeviri forumumuza ait.Tapatalktan giriyorsaniz goremezsiniz.Chromeden girin ve ayarlardan veri tasarrufunu kapatin.Alt yazilari görebilirsiniz.
Teşekkür ederim (:
unusexnobis yazdı: 17 Oca 2019, 22:22
unusexnobis yazdı: 17 Oca 2019, 22:11 Türkçe Altyazılı bulamadım ben heryerde ingilizcesi var. Siz altyazılı izlediniz galiba. Hangi siteden izlediğinizi yazabilir misiniz? (:
Altyazıyi biz yazdık,çeviri forumumuza ait.Tapatalktan giriyorsaniz goremezsiniz.Chromeden girin ve ayarlardan veri tasarrufunu kapatin.Alt yazilari görebilirsiniz.
Teşekkür ederim (:
Reca ederim efendim,her zaman😉
bu sayede kopyalanması zor oluyor bildiğiniz bir ekran kaydedici var mı? :lol:
MJHamit yazdı: 18 Oca 2019, 12:30
bu sayede kopyalanması zor oluyor bildiğiniz bir ekran kaydedici var mı? :lol:
Başka bir arzunuz?
Siteye yeni üye oldum. Filmi de yeni izledim.gözyaşlarıma hakim olamadım.emeğinize sağlık.o kadar içim acıdı ki anlatamam. Ve onun için Allah’a dua ediyorum.rahmetiyle muamele etsin inşallah.çok büyük bir dram ,inanılmaz bir yalnızlık.ve ibret alınası bir hayat.allah rahmet eylesin.inşallah dualarımız sana ulaşıyordurMJ.🙏🙏😭😭
Tarih yazdı:Siteye yeni üye oldum. Filmi de yeni izledim.gözyaşlarıma hakim olamadım.emeğinize sağlık.o kadar içim acıdı ki anlatamam. Ve onun için Allah’a dua ediyorum.rahmetiyle muamele etsin inşallah.çok büyük bir dram ,inanılmaz bir yalnızlık.ve ibret alınası bir hayat.allah rahmet eylesin.inşallah dualarımız sana ulaşıyordurMJ.ResimResimResimResim
Tuğbiş'im senmisin?

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!