moonwalker

Kullanıcı avatarı
By smile
Merhaba Moonwalker lar tarihte bugün Michael Jackson ile karşınızdayız :D hayatı boyunca MJ in gün gün neler yaptığını hep beraber öğrenelip paylaşalım :) Birgün içerisinde fazladan anısı var onuda diğer yılla günlerine bırakalım ilerde ki yeni dostlarımız paylaşmak isterler belki :)

25 Aralık 1995
MJ İngiliz müzik kanalına “Pops of Top” programı Neverland Ranch izleyecileri, sunum yapanları ve hayranları için video kasetli bir Noel mesajı bıraktı.

Resim

Merhaba, Pops of Top. Merhaba, tüm sevginiz, desteğiniz ve sadakatiniz için teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum, güç ve ilham kaynağım oldunuz. Size çok mutlu bir Noel ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum. Sizi yakında görmek için sabırsızlanıyorum ve hepinizi çok seviyorum. Çok teşekkür ederim (konuşurken çok tatlı)
Kullanıcı avatarı
By captain EO
smile yazdı:Merhaba Moonwalker lar tarihte bugün Michael Jackson ile karşınızdayız :D hayatı boyunca MJ in gün gün neler yaptığını hep beraber öğrenelip paylaşalım :) Birgün içerisinde fazladan anısı var onuda diğer yılla günlerine bırakalım ilerde ki yeni dostlarımız paylaşmak isterler belki :)

25 Aralık 1995
MJ İngiliz müzik kanalına “Pops of Top” programı Neverland Ranch izleyecileri, sunum yapanları ve hayranları için video kasetli bir Noel mesajı bıraktı.

Resim

Merhaba, Pops of Top. Merhaba, tüm sevginiz, desteğiniz ve sadakatiniz için teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum, güç ve ilham kaynağım oldunuz. Size çok mutlu bir Noel ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum. Sizi yakında görmek için sabırsızlanıyorum ve hepinizi çok seviyorum. Çok teşekkür ederim (konuşurken çok tatlı)
MukemmelsinResim

Make that chance!You know it!

Kullanıcı avatarı
By smile
26 Aralık 1992
26 Aralık 1992 tarihinde yayınlanan “Birleşmiş Negro Koleji Fonu” na bağış talebi olan “UNCF” / Yıldızlar Geçidi sırasında Michael Jackson, eğitimde eşit haklara sahip olmanın ve “Michael Jackson Burs Programı” faydalarının önemini anlatıyor :

Siyah Kolejler ve Üniversiteler zamanımızın önde gelen kişiliklerinden bazılarını üretmektedir. İş ve hukuk, bilim ve teknoloji, politika ve din alanlarında liderdirler. 200'den fazla genç erkek ve kadının Michael Jackson alimleri programı aracılığıyla hayallerine daha da yaklaştığı kaliteli bir eğitim almalarına yardımcı olduğum için gurur duyuyorum. Bu gece, yüksek öğrenime katılmak için sizi teşvik ediyorum. Lütfen Birleşmiş Negro Koleji Fonu nu destekleyin.
Kullanıcı avatarı
By smile
28 Aralık 1996
Michael, Japonya'nın Fukuoka kentindeki Fukuoka Kubbesinde 35.000 taraftarın katıldığı History konseri verdi.
Resim
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
30 Aralık 2006
Michael, Al Sharpton ile birlikte, Jesse Jackson ve Raymone, Augusta'daki (Georgia) James Brown arenasında düzenlenen James Brown'un cenazesine katıldı ve kısa bir konuşma yaptı.

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By smile
31 Aralık 2008
Michael, Hennessey & Ingalls'da bir Santa Monica kitabevinde görüldü. Daha sonra Beverly Hills’te Dr Klein’i ziyaret etti.
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
1 Ocak 1994
Michael, Barbara Streisand'ın Las Vegas'taki MGM Grand Garden'daki konserine arkadaşı Mike Milken ile katıldı.Resim

Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
2 Ocak 1983
Michael Jackson, klasik albümü Thriller'den ikinci single olarak “Billie Jean” i çıkardı. Tek tartışmalı Jackson'ın en başarılı ve iyi bilinen bir şarkı oldu.Resim

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!