moonwalker

Kullanıcı avatarı
By innjou
ozgur yazdı: 21 Şub 2020, 20:40
innjou yazdı: 21 Şub 2020, 16:25 Herkese tekrar merhaba!

Geçen senenin Ağustos ayında Fransız bir hayran tarafından yapılmış, Michael'ın sanatını ve ilham aldığı sanatçıları anlatan bir belgesel var. Michael hakkında izlediğim en iyi belgesel diyebilirim ve tüm hayranlar için de Michael'ın sanatını daha iyi anlamak adına muhteşem bir kaynak olduğunu düşünüyorum.

Belgeselin İngilizce altyazısı mevcut, rica etsem uygun olduğunuzda çevirebilir misiniz?

Teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=nZHP_VO ... dex=9&t=0s
Kesinlikle harika bir belgesel.
Bi bakayım dedim ve kapatamadım :)
Fakat şuan çeviri yapacak bir arkadaşımız mevcut değil.Şimdilik google çeviri ile yapılmış halini siteye ekleyebiliyorum.Zaman sorunu nedeniyle sadece görebildiğim kadarıyla albüm isimlerini orjinale çevirdim.Gerçi oldukça anlaşılır oldu.Sadece bir iki yerinde küçük aksamalar var.
Bu güzel belgeseli formumuza kazandırdığınız için tüm arkadaşlarım adına teşekkür ederim.
Kendi adıma da tabii ki :) Teşekkürler.

Video hazır olduğunda bu mesaja link ekleyeceğim.
Rica ederim, Michael’ın adının ve sanatının unutturulmaya çalışıldığı böyle bir dönemde böyle gerçek belgesellere ihtiyacımız var.

Ben de uygun olduğum zaman çevirip atmaya çalışacağım, umarım kısa zamanda halledebiliriz.

İyi günler
Kullanıcı avatarı
By ozgur
innjou yazdı: 22 Şub 2020, 20:42
Rica ederim, Michael’ın adının ve sanatının unutturulmaya çalışıldığı böyle bir dönemde böyle gerçek belgesellere ihtiyacımız var.

Ben de uygun olduğum zaman çevirip atmaya çalışacağım, umarım kısa zamanda halledebiliriz.

İyi günler
Aslında belgeseli google çeviri ile formumuza ekledim.
Sizden şöyle bir ricam olabilir, alyazıda gördüğünüz eksikleri-yanlışları video zamanını da not alarak iletirseniz çok kısa sürede düzenleyebilirim.Zaten altyazı dosyaları orjinal formatında (srt) olarak kullanılıyor.

Belgesel linki;
Lettre d'amour à Michael Jackson
Kullanıcı avatarı
By innjou
ozgur yazdı: 23 Şub 2020, 13:21
innjou yazdı: 22 Şub 2020, 20:42

İyi günler
Aslında belgeseli google çeviri ile formumuza ekledim.
Sizden şöyle bir ricam olabilir, alyazıda gördüğünüz eksikleri-yanlışları video zamanını da not alarak iletirseniz çok kısa sürede düzenleyebilirim.Zaten altyazı dosyaları orjinal formatında (srt) olarak kullanılıyor.

Belgesel linki;
Lettre d'amour à Michael Jackson
Ben belgesel linkini paylaşmadan önce otomatik olarak çevrilen altyazıyı kontrol etmiştim. İlk başlarda çeviri fena olmasa da sonlara doğru çok bozuluyor. Tamamını oturup düzgünce çevirmek istiyorum.

Şu an maalesef zamanım yok ancak müsait olduğumda yardım etmeye çalışacağım.

İyi günler
Kullanıcı avatarı
By SaBenYusuf
https://youtu.be/G0Bc3WPcxwM
Truth About Leaving Neverland & Michael Jackson - Taj Jackson Interview | Hugging The Cactus
Bunu lütfen çevirin. Çok güzel bir belgesele benziyor. İçinde Taj Jackson da var. Ki bu en çok ilgimi çeken kısmı. Çünkü Taj, bence Jackson ailesindeki en vefalı, amcasını en çok seven ve onun için bireyler yapmaya çalışan kişi.
Kullanıcı avatarı
By Sevgi
Lasa marie nin 2009 daki oprahla ropirtajini altyazili cevirirmisiniz tesekkurler
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!