moonwalker

Kullanıcı avatarı
By Efsta_5826
Queen yazdı: 25 Ara 2018, 09:32 Whatzupvitu nasıl hem kısa olduğu için fazla vakit almaz. Bu şarkının çevirisini hiç dinleyemedim. Bence çok tatlı bir şarkı @Captain EO
afedersiniz ya😊 biraz utandım. Acelem olduğu için yanlış okumuşum. Geri silmek isteyince de silemedim
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Efsta_5826 yazdı:
Queen yazdı: 25 Ara 2018, 09:32 Whatzupvitu nasıl hem kısa olduğu için fazla vakit almaz. Bu şarkının çevirisini hiç dinleyemedim. Bence çok tatlı bir şarkı @Captain EO
afedersiniz yaResim biraz utandım. Acelem olduğu için yanlış okumuşum. Geri silmek isteyince de silemedim
Boşver yenisin olur öyle şeyler sen Efsunsun demi?

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By Queen
Efsta_5826 yazdı:
afedersiniz yaResim biraz utandım. Acelem olduğu için yanlış okumuşum. Geri silmek isteyince de silemedim
Önemli değil Resim

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Yaa almancası olan biri Michael Jackson TV de var Wolf ailesinin Neverland'ta Michael Jackson ile tatilini anlatan bir belgesel onu çevire bilir misiniz??

Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Fransa da Hector Barjot (kendisi uluslararası tanınan mj fanı ve koleksiyoncu) ve arkadaşları leaving neverland adlı iftara ve karalayacı yapımın yönetmeni olan Dan Reed e fanların sormak istediği soruları sorarak iyi ter döktürdü.. Program fransızca ama ingilizce alt yazı mevcut ingilizcesi iyi olan biri çevirir ve yayınlarsa minnettar olurum..
https://youtu.be/hxZ24h6wqXs

Kullanıcı avatarı
By ozgur
Bad_Mj yazdı: 25 Mar 2019, 18:17 Fransa da Hector Barjot (kendisi uluslararası tanınan mj fanı ve koleksiyoncu) ve arkadaşları leaving neverland adlı iftara ve karalayacı yapımın yönetmeni olan Dan Reed e fanların sormak istediği soruları sorarak iyi ter döktürdü.. Program fransızca ama ingilizce alt yazı mevcut ingilizcesi iyi olan biri çevirir ve yayınlarsa minnettar olurum..
Daha önce de söyldiğim gibi aslında google çeviri ile aşağı yukarı anlaşılabilir derecede sonuç alınabiliyor.
Youtube ayarlar altyazı sekmesinden otomatik çeviri türkçe seçeneğiyle büyük oranda anlayabilirsiniz.
Resim
Daha sonra düzenlenmek amacıyla şimdilik google çeviri halini buraya ekliyorum.
Hee bu arada mutlaka izleyin, benim çok hoşuma gitti.
İyi seyirler

[Alt=http://www.mjizle.com/vjs/sub/frans.vtt]https://www.youtube.com/watch?v=hxZ24h6wqXs[/Alt]
Kullanıcı avatarı
By captain EO
ozgur yazdı: 27 Mar 2019, 22:22
Bad_Mj yazdı: 25 Mar 2019, 18:17 Fransa da Hector Barjot (kendisi uluslararası tanınan mj fanı ve koleksiyoncu) ve arkadaşları leaving neverland adlı iftara ve karalayacı yapımın yönetmeni olan Dan Reed e fanların sormak istediği soruları sorarak iyi ter döktürdü.. Program fransızca ama ingilizce alt yazı mevcut ingilizcesi iyi olan biri çevirir ve yayınlarsa minnettar olurum..
Daha önce de söyldiğim gibi aslında google çeviri ile aşağı yukarı anlaşılabilir derecede sonuç alınabiliyor.
Youtube ayarlar altyazı sekmesinden otomatik çeviri türkçe seçeneğiyle büyük oranda anlayabilirsiniz.
Resim
Daha sonra düzenlenmek amacıyla şimdilik google çeviri halini buraya ekliyorum.
Hee bu arada mutlaka izleyin, benim çok hoşuma gitti.
İyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=hxZ24h6wqXs
Bu belgeseli dün gece youtubetan ingilizce alt yazili olarak izledim.Izledikten sonra dedim ki "Yarin hemen forumda bunu cevirio paylasayim "Sen benden once davranmissin teşekkür ediyorum.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!