moonwalker

Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
ozgur yazdı:
Bad_Mj yazdı: 25 Mar 2019, 18:17 Fransa da Hector Barjot (kendisi uluslararası tanınan mj fanı ve koleksiyoncu) ve arkadaşları leaving neverland adlı iftara ve karalayacı yapımın yönetmeni olan Dan Reed e fanların sormak istediği soruları sorarak iyi ter döktürdü.. Program fransızca ama ingilizce alt yazı mevcut ingilizcesi iyi olan biri çevirir ve yayınlarsa minnettar olurum..
Daha önce de söyldiğim gibi aslında google çeviri ile aşağı yukarı anlaşılabilir derecede sonuç alınabiliyor.
Youtube ayarlar altyazı sekmesinden otomatik çeviri türkçe seçeneğiyle büyük oranda anlayabilirsiniz.
Resim
Daha sonra düzenlenmek amacıyla şimdilik google çeviri halini buraya ekliyorum.
Hee bu arada mutlaka izleyin, benim çok hoşuma gitti.
İyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=hxZ24h6wqXs
Otomatik çeviri işini ben beceremiyorum yaa bu arada attığınız link çalışmıyor :(

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
By smile
Bad_Mj yazdı: 28 Mar 2019, 14:22
ozgur yazdı:
Bad_Mj yazdı: 25 Mar 2019, 18:17 Fransa da Hector Barjot (kendisi uluslararası tanınan mj fanı ve koleksiyoncu) ve arkadaşları leaving neverland adlı iftara ve karalayacı yapımın yönetmeni olan Dan Reed e fanların sormak istediği soruları sorarak iyi ter döktürdü.. Program fransızca ama ingilizce alt yazı mevcut ingilizcesi iyi olan biri çevirir ve yayınlarsa minnettar olurum..
Daha önce de söyldiğim gibi aslında google çeviri ile aşağı yukarı anlaşılabilir derecede sonuç alınabiliyor.
Youtube ayarlar altyazı sekmesinden otomatik çeviri türkçe seçeneğiyle büyük oranda anlayabilirsiniz.
Resim
Daha sonra düzenlenmek amacıyla şimdilik google çeviri halini buraya ekliyorum.
Hee bu arada mutlaka izleyin, benim çok hoşuma gitti.
İyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=hxZ24h6wqXs
Otomatik çeviri işini ben beceremiyorum yaa bu arada attığınız link çalışmıyor :(

Bilgisayar üzerinde otomatik çeviri oluyor telefonda üzerinde deniyorsan otomatik çeviri olmuyor
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Yaa biri wanna be starten samethıng i çevirebilir mi yaa şöyle History turdaki münich konseri ile birlikte bu şarkının çevirisine ulaşamadım..

Kullanıcı avatarı
By innjou
“Bad 25”, “Michael Jackson’s Journey from Motown to Off the Wall” ve 5 Ekim’de çıkacak olan “Square One” belgesellerine altyazı yapılabilir diye düşünüyorum.

İlk ikisi Spike Lee tarafından yapılmış, sadece Off the Wall ve Bad albümlerini inceleyen belgeseller; diğeri de 1993 davasını inceleyecek ve Jordan’ı tanıyan bir kadının da yapımına katılacağı bir belgesel. Youtube’a da konacak diye hatırlıyorum.

Zamanım olsa ben çevirmek isterdim ancak maalesef programım çok yoğun. :(

Edit: Mike Smallcombe’un da katkıda bulunduğu, “Chase the Truth” adında bir belgesel de yayınlanmıştı. Eğer çevrilirse Türk hayranlar için çok güzel bir kaynak olacağını düşünüyorum.

Youtube’da Charles Thomson isimli bir gazetecinin davaları derinlemesine anlattığı bir podcast’ten kesitlerle yapılmış amatör bir video var, o da çevrilebilir. Videonun adı “Leaving Neverland: Take Two” idi hatta.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
innjou yazdı: 18 Eyl 2019, 20:53 “Bad 25”, “Michael Jackson’s Journey from Motown to Off the Wall” ve 5 Ekim’de çıkacak olan “Square One” belgesellerine altyazı yapılabilir diye düşünüyorum.

İlk ikisi Spike Lee tarafından yapılmış, sadece Off the Wall ve Bad albümlerini inceleyen belgeseller; diğeri de 1993 davasını inceleyecek ve Jordan’ı tanıyan bir kadının da yapımına katılacağı bir belgesel. Youtube’a da konacak diye hatırlıyorum.

Zamanım olsa ben çevirmek isterdim ancak maalesef programım çok yoğun. :(

Edit: Mike Smallcombe’un da katkıda bulunduğu, “Chase the Truth” adında bir belgesel de yayınlanmıştı. Eğer çevrilirse Türk hayranlar için çok güzel bir kaynak olacağını düşünüyorum.

Youtube’da Charles Thomson isimli bir gazetecinin davaları derinlemesine anlattığı bir podcast’ten kesitlerle yapılmış amatör bir video var, o da çevrilebilir. Videonun adı “Leaving Neverland: Take Two” idi hatta.
Seni burada görmek çok güzel. Zaman olsa da senin güzel çevirilerini izlesek keşke. Forumumuza hoşgeldin. Bakacağım hemen ✌️
Kullanıcı avatarı
By innjou
Teşekkür ederim, hoş bulduk. :)
Eğer çevirmeye karar verirseniz, yardımımın dokunacağı herhangi bir şey olursa söylemeniz yeterli. Elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım.
Kullanıcı avatarı
By innjou
Bugün "Square One" Youtube'da yayınlanacak. Hatta 1 saat var galiba.

Akşam izleyip çevirmeye çalışacağım. Video sahibi ayarlardan altyazı eklemeye izin verirse yapıştırabilir veya videoyu indirip altyazıyı ekleyebilir misiniz?

Bu hafta yapabilirsek güzel olur.
Kullanıcı avatarı
By captain EO
innjou yazdı: 05 Eki 2019, 14:50 Bugün "Square One" Youtube'da yayınlanacak. Hatta 1 saat var galiba.

Akşam izleyip çevirmeye çalışacağım. Video sahibi ayarlardan altyazı eklemeye izin verirse yapıştırabilir veya videoyu indirip altyazıyı ekleyebilir misiniz?

Çook teşekkürler, daha yeni gördüm mesajınızı. @ozgur konuya el atabilirmisin?
Kullanıcı avatarı
By innjou
Captain EO yazdı: 06 Eki 2019, 07:14
innjou yazdı: 05 Eki 2019, 14:50 Bugün "Square One" Youtube'da yayınlanacak. Hatta 1 saat var galiba.

Çook teşekkürler, daha yeni gördüm mesajınızı. @ozgur konuya el atabilirmisin?
Maalesef o akşam ani bir kararla sinemaya gittiğimden dolayı çeviremedim. Bu akşam başlayacağım. Gecikme için kusura bakmayın.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!