moonwalker

Kullanıcı avatarı
By captain EO
Çevrilmesini istediğiniz (Michael Jackson ile alakalı olmak koşuluyla tabi)her hangi bir belge,video,film,vs...varsa buraya yazabilirsiniz.Forum üye sayımız arttıği zaman,çeviri ekibi kurulacak ve istediğiniz çeviriler sıra ile değerlendirilecektir.Ekip kurulana dek ben elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.Sevgiler...
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Why Michael Jackson Won? Adlı belgeseli izledim fakat pek bir şey anlayamadım zamanla bunada bakıp çeviri olursa çok sevinirim.

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By Queen
Whatzupvitu nasıl hem kısa olduğu için fazla vakit almaz. Bu şarkının çevirisini hiç dinleyemedim. Bence çok tatlı bir şarkı @Captain EO
Kullanıcı avatarı
By captain EO
Queen yazdı: 25 Ara 2018, 09:32 Whatzupvitu nasıl hem kısa olduğu için fazla vakit almaz. Bu şarkının çevirisini hiç dinleyemedim. Bence çok tatlı bir şarkı @Captain EO
Şarkı çevirisi belgeselden ziyade daha kolay olduğu için bunu kliplendirip en kısa sürede halledebilirim😉
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Daha yeni gördüm bu röportajı çeviri olursa çok memnun olurum çok merak ettim...

Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Ahmet_invincible yazdı: arkadaşlar merhabalar uzun zamandır merak ettiğim şu videoyu çevirecek olursanız çok mutlu olurum ResimResimResim
Aaa bu röportajı hiç görmemiştim şimdi bende merak ettim acaba ne diyor bohemian rhapsody'miz :))

Kullanıcı avatarı
By ozgur
Bad_Mj yazdı: 31 Ara 2018, 23:06 Daha yeni gördüm bu röportajı çeviri olursa çok memnun olurum çok merak ettim...
Bu tür altyazısı olan videolarda şu yöntemi kullanarak geçici çözüm bulunabilir.
(Google çeviri tam karşılık vermese de en azından genel itibariyle konuyu anlayabiliyorsunuz)

Resim

Resim

Resim

Sevgiler
Kullanıcı avatarı
By ozgur
Ahmet_invincible yazdı: 01 Oca 2019, 18:46 arkadaşlar merhabalar uzun zamandır merak ettiğim şu videoyu çevirecek olursanız çok mutlu olurum 😊😊😊
Şu yöntemle google çeviri ile şimdilik kısmen anlayabilirsiniz.
En azından stüdyoda Lama var diye Michael'i stüdyoda bırakan Freddie, sonrasında Thriller albümünde olmayı kaçırdığını anlıyoruz. :D :D :D
Ayarlar>Alt yazılar>Otomatik Çeviri>Türkçe

Sevgiler
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!