moonwalker

Aklıma direk ilk aşkı olduğunu iddia eden Shana Mangatal geliyor şu sözlerini belirtiyor 1988 yılında hayranı olarak kuliste Michael la tanışmışlar sonra kadın Kralın onla flört ettiğini yakınlaşmalarının aşka dönüştüğünü sonra şu sözleri belirtiyor İlişkimiz Elvis Presley’in kızı Lisa Marie ile evlendikten sonra bitti. Evliliğine çok saygılıydı. 1993’te taciz skandalı patladığında, söylentilere son vermek için evlendi. Boşanma sonrası yeniden yakınlaştık. Zor dönemlerinde hep onun yanında oldum”

eğer bu gerçekse Michael Tatiana Thumbtzen de ne zamanı hatırlamıyorum umarım yanlış hatırlamıyorumdur bad dünya turnesinde Krala eşlik ediyor ve o zaman da biribirlerine yakınlarmış bir gün sahnede MJ yi öpünce yapımcılar bunun MJ yi iyi göstermeyeceğini düşünerek kızı gönderiyorlar Tatiana da gittikten sonra MJ in annesinin de bu ilişkiyi desteklediğini söylemiş ve bu yaptıkları doğru bulmadığını birbirlerini sevdiğini söylemiş ne kadar doğrudur bilmiyorum
Tatiana nın Michael'la yakinlasmasini engelleyen kişi Michael'ın babası Joe'dur.Bence Michael ve Tataina çok ama çok yakışıyorlardı.Joe Mj'in mutluluğuna bir kez daha engel olmuş bu kararla.
Michael Jackson’ın müzikal kariyeri müthiş olsa da özel hayatında şanssız bence. Çocukluktan itibaren mercek altında yaşanılan ve bazı insanların kontrolünde sürdürülen hayatı var. Özel hayatına baktığımızda tek gerçek aşkının Diana Ross olduğunu kendisi defalarca söylemiş. Medyanın MJ in özel hayatı konusunda çok fazla uyduruk ve ikiyüzlü haber yapma anlayışında olduğunu görüyoruz. Adam hakkında hem gay hem aseksüel hem pedofil diye haber yapabiliyorlar. Veya röportajlarda saçma sorular sorabiliyorlar .(Oprah Winfrey röportajındaki gibi) Lisa Marie Presley ile kısa süren evliliği var birbirlerini çok sevdikleri belli zaten Lisa Marie ‘ nin röportajlarından veya onun hakkında yazdığı şarkılar (Just A Dream, Weary, Heartless, Over me) dan anlayabiliyoruz. Fakat Shana Mantagal ın anlattıkları bana uydurma gibi geldi pek inandırıcılığı yok. Mj’in Lisa Marie den çocuk istemesi ve lisa nın da michael dan tam emin olmaması ve michaelin onu dışlaması evliliğin sonunu getirmiş. Debbie Rowe ile de sırf çocuk için evlenmiş fakat çocuklar biyolojik olarak onun mu değil mi belli değil ben prince ve Paris in onun biyolojik çocukları olduğuna inanmıyorum. Blanket belki olabilir. Bir de Tatiana Thumbzten olayı var. Çoğu MJ hayranı en çok bu kızı michael a yakıştırır bence de öyle. Bu kız the way you Make me feel klibinde michael dan etkilendiğini aşık oldugunu aynı şekilde michael in de ondan etkilendiğini annesinden ve çevresindeki herkesten duyduğunu söylüyor Michael de onu leave me alone şarkısının klibine davet ediyo bu şekilde devam eden bi ilişkileri oluyo fakat daha sonra Bad turnesinde michaeli öptükten sonra MJ in menajeri kızı apar topar turneden kovuyo. Bir belgeselde bu menajerin Michael in bi kadına bağlı olduğunu görmeleri hayranları için pek iyi olmaz diye düşünüp böyle bişey yaptığı söyleniyor. Yani adamın aşk hayatı bile kontrol altında sanki başkaları karar veriyo. Elbette Mj istese o kızı yanında tutabilirdi kendisi de pek umursamamış belli ki ama bence onunla evlenip gerçek çocukları olsaydı daha iyi olurdu.
Brooke Shields da Diana Ross da onun platonik aşkları. Yabancı sitelerde Diana Ross ile 80’lerin başında aralarında bişeyler yaşandığı söylentileri var. Ama brooke shields sadece ona ödül törenlerinde eşlik eden ona arkadaşlık yapmış biri kendisi de röportajlarda yakın arkadaş olduklarını söylüyor. MJ brooke shileds tan sadece etkilenmiş gibi ama Diana Ross onun için başka. Zaten ona olan bakışından da anlasılıyo (1996 WMA da görebilirsiniz) Birçok şarkıyı ona ithaf ettiğini ona yazdığını röportajlarında söylüyo. (The Lady İn My Life, Remember the time). Heryerde herzaman Diana Ross tan çok güzel bahsediyo. Fakat kendi eşi Lisa Marie Presley dahil kimseden onun kadar güzel bahsetmiyo.
Diana Ross platonik aşkı olsa da yaşadığı tek gerçek karşılıklı aşk Lisa Marie Presley ile olanı bence. Michael çok fazla kendisinden bahsetmemiş fakat Lisa ondan çok bahsetmiş birçok röportaj var hepsine baktığımızda Lisa’nın Michael a olan aşkının gerçek olduğundan emin olabiliriz. Oprah Winfrey ile Lisa Marie nin 2010 daki röportajının basında söylediği şey ise bana değişik geldi. Lisa Michael in öldügü gün hayatının en acayip günü olduğunu bütün gün ağladığını söylüyo. daha onun öldügünden haberdar olmadan saatlerce sebebsiz yere ağladığını hatta kocasına bakıp neden böyle olduğunu bilmiyorum dediğini söylüyo. Sonra yukarı kata çıkıp kafasını dağıtmak için Tv izlerken 1 saat sonra John Travolta nın ona mesaj attığını ve Michael Jackson’ın öldügünü duyduğunu söylüyo. Yabancı sitelerde işte bazı insanların ruhlarının derin bi bağlantı içinde olduğunu sevdiği birine bişey olduğunu hissedebildiklerini falan yazıyodu çok değişik geldi bana ilk defa duydum böyle bişeyi ama yaşayan vardır muhakkak sevdigi birine bişey olunca kendini kötü hisseden falan. Sonra da Lisa Marie myspace de Michael hakkında çok duygusal bi yazı paylaşıyo. Bence Lisa için MJ in yeri başka. Hem kral Elvis’in kızı olup hem de kral Michael Jackson ile evlilik yapması onu özel biri yapıyo. Babasını aşırı doz ilaçtan erken kaybetmesi eski kocasını da aynı şekilde kaybetmesi çok acı. O da acıyı çok farklı bi boyutta yaşamış olmalı.
Lisa Marie Presley, Michael ile Kasım 1992 de tanıştıklarını sonrasında arkadaş olduklarını bir süre sonra ona aşık olmaya başladığını söylüyo. Annesi Priscilla Presley de Lisa ‘nın Michael’ da babasını gördügünü bu yüzden etkilendiğini söylüyodu. Lisa Michael ile geçirdiği zamanları hayatının en yüksek dönemleri olduğunu Michael ve onun birleştiklerini ama bir noktadan sonra Michael’in onu dışladığını anlattı. Etrafında onu kontrol eden ve kanını emen insanlar olduğunu ve michael i onlardan kurtarmak istediğini ama onun tarafından dışlandığını michaelin lisa nın eski kocası ile görüşmesini kıskanması ve bu yüzden ona soguk davranması ikisinin inatcı olması, üzerine debbie rowe un araya girmesini canını çok acıttıgını michael dan ayrıldıktan sonra stresten hasta olduğunu söylüyo. Boşanma dan sonra pişman olup michael a geri dönmek istediği ve onunla 4-5 yıl daha ilişkilerinin ayrılıp barışma şeklinde sürdüğünü anlatıyo.Lisa mj için kocasından ayrılmış ve mj in onu dışlaması çok fazla incitmiş o yüzden de Michael’in ona olan sevgisinden emin olmamış ta ki ölene kadar. Michael in onu kullandığını sevmediğini düşünmüş fakat sonrasında tabi pişman olmuş I Was Wrong şarkısında bunu anlatıyo. Öldükten sonra michael hakkında söylediği bazı kırıcı şeylerden pişman olduğunu söyledi. Özel cenaze törenine kızı ile katıldı . Halen daha michael in ailesi ile görüşüyo Twitter ve İnstagram dan mj ailesini ve fanlarını takip ediyo. Lisa Marie nin 2014 ten beri uyusturucu bagımlılıgı var ve şuanki eşinden 3 yıl evvel ayrılmış boşanma davası sürüyo depresyonda olduğu yönünde haberler cıkıyo uzun zamandır. En son da geçen gün evinde alkol alıp kendini odasına kapatıp bütün gün bilgisayardan yüksek sesle elvis Presley ve Michael Jackson ın müzik videolarını izlediği haberleri çıkmıştı ne kadar doğru bilinmez ama ikisini de çok özlediğini düşünüyorum.
Offthewall yazdı: 12 Şub 2019, 22:16 Michael Jackson’ın müzikal kariyeri müthiş olsa da özel hayatında şanssız bence. Çocukluktan itibaren mercek altında yaşanılan ve bazı insanların kontrolünde sürdürülen hayatı var. Özel hayatına baktığımızda tek gerçek aşkının Diana Ross olduğunu kendisi defalarca söylemiş. Medyanın MJ in özel hayatı konusunda çok fazla uyduruk ve ikiyüzlü haber yapma anlayışında olduğunu görüyoruz. Adam hakkında hem gay hem aseksüel hem pedofil diye haber yapabiliyorlar. Veya röportajlarda saçma sorular sorabiliyorlar .(Oprah Winfrey röportajındaki gibi) Lisa Marie Presley ile kısa süren evliliği var birbirlerini çok sevdikleri belli zaten Lisa Marie ‘ nin röportajlarından veya onun hakkında yazdığı şarkılar (Just A Dream, Weary, Heartless, Over me) dan anlayabiliyoruz. Fakat Shana Mantagal ın anlattıkları bana uydurma gibi geldi pek inandırıcılığı yok. Mj’in Lisa Marie den çocuk istemesi ve lisa nın da michael dan tam emin olmaması ve michaelin onu dışlaması evliliğin sonunu getirmiş. Debbie Rowe ile de sırf çocuk için evlenmiş fakat çocuklar biyolojik olarak onun mu değil mi belli değil ben prince ve Paris in onun biyolojik çocukları olduğuna inanmıyorum. Blanket belki olabilir. Bir de Tatiana Thumbzten olayı var. Çoğu MJ hayranı en çok bu kızı michael a yakıştırır bence de öyle. Bu kız the way you Make me feel klibinde michael dan etkilendiğini aşık oldugunu aynı şekilde michael in de ondan etkilendiğini annesinden ve çevresindeki herkesten duyduğunu söylüyor Michael de onu leave me alone şarkısının klibine davet ediyo bu şekilde devam eden bi ilişkileri oluyo fakat daha sonra Bad turnesinde michaeli öptükten sonra MJ in menajeri kızı apar topar turneden kovuyo. Bir belgeselde bu menajerin Michael in bi kadına bağlı olduğunu görmeleri hayranları için pek iyi olmaz diye düşünüp böyle bişey yaptığı söyleniyor. Yani adamın aşk hayatı bile kontrol altında sanki başkaları karar veriyo. Elbette Mj istese o kızı yanında tutabilirdi kendisi de pek umursamamış belli ki ama bence onunla evlenip gerçek çocukları olsaydı daha iyi olurdu.
Tek gerçek aşkinin Diana olduğuna asla katılmıyorum. Evet,Michael kendisine platonik olarak hisler besliyordu zira bu hisler Diana evlendiğinde bitti zaten kendisi bunu Moonwalk'ta açıklıyor. Biyolojik babalik konusuna gelince,Mj Prince,Paris ve Blanket'in yüzde yüz biyolojik babasidir.Debbie bunu defalarca dile getirmiştir. Brooke'ta bir zamanlar Michael Jackson'la ilişki yaşadığını açıklamıştır. Yani sadece ona davetlerde eslik eden konu mankeni olmamıştır.Ayrica Oprah ropartaji bazi gercekleri halkin ilk kez duydugu donum noktasi ropartaji olma niteligini tasir(vitiligo) ve saçma hiç bir yani yoktur.Bashir ropartaji deseydin anlardım ama Oprah asla sacma değildi.Michael orada kendisini çok güzel ifade etti.
Captain EO yazdı: 13 Şub 2019, 10:10
Offthewall yazdı: 12 Şub 2019, 22:16 Michael Jackson’ın müzikal kariyeri müthiş olsa da özel hayatında şanssız bence. Çocukluktan itibaren mercek altında yaşanılan ve bazı insanların kontrolünde sürdürülen hayatı var. Özel hayatına baktığımızda tek gerçek aşkının Diana Ross olduğunu kendisi defalarca söyle....................
Tek gerçek aşkinin Diana olduğuna asla katılmıyorum. Evet,Michael kendisine platonik olarak hisler besliyordu zira bu hisler Diana evlendiğinde bitti zaten kendisi bunu Moonwalk'ta açıklıyor. Biyolojik babalik konusuna gelince,Mj Prince,Paris ve Blanket'in yüzde yüz biyolojik babasidir.Debbie bunu defalarca dile getirmiştir. Brooke'ta bir zamanlar Michael Jackson'la ilişki yaşadığını açıklamıştır. Yani sadece ona davetlerde eslik eden konu mankeni olmamıştır.Ayrica Oprah ropartaji bazi gercekleri halkin ilk kez duydugu donum noktasi ropartaji olma niteligini tasir(vitiligo) ve saçma hiç bir yani yoktur.Bashir rooartaji deseydin anlardım ama Oprah asla sacma değildi.Michael orada kendisini çok güzel ifade etti.
Doğrusu ben bir kaç noktada Offthewall ile aynı görüşteyim.Oprah Röportajında gerçekten de saçma sorular sorulmuştur.(Örneğin: "bakir misiniz?" gibi).Ama tabii Michael'in on beş yıl aradan sonra ilk defa röportaj vermesi ve hakkında merak edilen ve daha çok uydurulan konuları açıklığa kavuşturulması için gerekliydi.Yani bence her iki görüş de doğru.
Diana konusunda da hep söyle düşünmüşümdür.İlk gençlik yıllarında yaşanan çoğunlukla da bu şekilde platonik aşklar unutulmaz ve en saf olanlardır.Dolayısıyla Diana ile olan gönül bağı çok daha farklı değerlendirilmeli gibi geliyor bana.Yetişkin olarak tam gerçek bir ilişkiyi (her ne kadar bir türlü sevemesem de) Lisa ile yaşamıştır, bana kalırsa.Sevmiş evlenmiş denemeiş fakat olmamış.Biraz kaba ve belki biraz sert olacak ama aradaki diğer kadınları önemsiz olarak görüyorum.(Düşün Brooke'u bile :D :D :D )
He şunu da eklemeden geçmeyelim.Lady in my life şarkisinin bestecisi ve söz yazarı Michael Jackson değildir.

Oprah röportajı beni cok ama cok aydinlatan bir röportaj olmustur.Michael jackson,kendisine atilan bir cok sacma sapan iftiraya tum samimiyetiyle cevap verdi ve normal bir insan olduğunu herkese gösterdi diye dusunuyorum.(oksijen cadirinda uyumadigi vs..)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!