moonwalker

Soru işaretleri kafanızda kalmasın..Yazın cevaplayalım
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Youtube da son zamanlarda MJ in satanist olduğuna dari videolar çıkmaya başladı... Aşağıda bir örnek video vereceğim bu gerçek mi yoksa yarım yamalak İngilizcemle ben mi yanlış anladım beni biri aydınlatırsa çok sevinirim.. Michael satanist olduğuna kesinlikle inanamıyorum ve bu videolar canımı sıkıyor...

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bad_Mj yazdı: 07 Ara 2018, 14:38 Youtube da son zamanlarda MJ in satanist olduğuna dari videolar çıkmaya başladı... Aşağıda bir örnek video vereceğim bu gerçek mi yoksa yarım yamalak İngilizcemle ben mi yanlış anladım beni biri aydınlatırsa çok sevinirim.. Michael satanist olduğuna kesinlikle inanamıyorum ve bu videolar canımı sıkıyor...

Aman tanrım Michael satanist,tü kaka,vuralım yaftayı hemen!Satanizm şeytana tapmaktır.Onun emirlerini yerine getirmek için ayinler düzenleyip bir çok masum insanı katleden kişilere de satanist denir.Illümanti ise,dünyayi yonetimini ele geçirmeye çalışan örgüt içinde kıdemli görev paylaşımlarının yapıldığı kısaca dini imanı para olan ve yöneticilerini asil,zengin indanlardan özellikle masonlardan seçen bir oluşumdur.Varlığı hala ispatlanamamıştır,çesitli tartışmalar devam etmektedir.
Michael Jackson ise ömrünü muhtaçlara,hasta ve aç insanlara adamış,ırkçılığa her daim karşı durmuş muzikleri ile toplumsal barış,sevgiye,çevre duyarlılığı gibi temaları yaymıştır.Karari sen ver...
Kullanıcı avatarı
By Queen
@Bad_Mj Bu videoyu bende izlemiştim. Videolarda michael jackson 'ın kullandığı semboller masonik semboller diye geçiyor. Mesela 666 vb. Ama Michael asla satanist değildir. Şöyle düşünün They dont care about us ın klibinde tek göz var diye veya Dangerous albüm kapağında tek göz var diye Michael'ı illuminati sanatçısı olmakla suçlayan çok video var. Ama tamamen saçmalık çünkü onun bu sembolleri kullanmaktaki amacı tam tersi kime karşı savaştığını göstermektir. Tabi bunlar benim düşüncelerim.
Kullanıcı avatarı
By ozgur
@Bad_Mj
Uzun zamandır izlediğim kesinlikle en saçma video idi.
Bir tek şey dışında "Evet o bir büyücü" :D :D :D
Tüm sembol ve sözleri herkes farklı yorumlayabilir tabii ki.
Ama insaf be adamın tüm hayatını bir kenara atıp tüm konuşmalarını yok sayıp bir kaç sn'lik görüntülerle bakın ne buldum demek ayıp,çok ayıp.
Her neyse bakın ilk işaret hepimizin bildiği amerikan işaret dilinde I-L-Y (I Love You) bir araya getirilmiş şeklidir.
Bir sevgi ifadesini ne hale getirmişler!
Resim

666 olayı daha tiraji komik.Siz bilmem 666 gördünüz mü ben sadece iki rakam gördüm 69 :D :D :D
Ayrıca bu satanizim vs saçmalıklarından çooook önce kullanılmakta olan bir rahatlama (sanırım ibatet değil) oturuşundaki ohm hareketi.
Resim

Yani kısacası isterseniz bir aziz de yapabilirsiniz veya bir satanist de.
Gerçeği ise sadece bir insandı,bence de yetenekli bir büyücü.
Ben yaInızca dürüst oImak isteyen, insanIarı mutIu etmeye çaIışan biriyim.tanrı’nın bana ihsan ettiği yeteneğim aracıIığıyIa onIara biraz oIsun ‘kaçış duygusu’ vermek amacım. KaIbim burada işte. Tüm yapmak istediğim bu.
Michealimin bir satanist olmadığı kaldı.
Geniş çaplı etkisi olan insanlar için her zaman tuhaf iddialarda bulunulur. Herkes kendi iddiasını kanıtlayacak deliller de bulabilir çünkü bu tarz insanlarin yaşamı belli kalıplar içermez. Her tarafa çekmeye de musait olunuyor boyle olunca.

GM8 go cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By Mjderya
Captain EO yazdı:
Bad_Mj yazdı: 07 Ara 2018, 14:38 Youtube da son zamanlarda MJ in satanist olduğuna dari videolar çıkmaya başladı... Aşağıda bir örnek video vereceğim bu gerçek mi yoksa yarım yamalak İngilizcemle ben mi yanlış anladım beni biri aydınlatırsa çok sevinirim.. Michael satanist olduğuna kesinlikle inanamıyorum ve bu videolar canımı sıkıyor...

Aman tanrım Michael satanist,tü kaka,vuralım yaftayı hemen!Satanizm şeytana tapmaktır.Onun emirlerini yerine getirmek için ayinler düzenleyip bir çok masum insanı katleden kişilere de satanist denir.Illümanti ise,dünyayi yonetimini ele geçirmeye çalışan örgüt içinde kıdemli görev paylaşımlarının yapıldığı kısaca dini imanı para olan ve yöneticilerini asil,zengin indanlardan özellikle masonlardan seçen bir oluşumdur.Varlığı hala ispatlanamamıştır,çesitli tartışmalar devam etmektedir.
Michael Jackson ise ömrünü muhtaçlara,hasta ve aç insanlara adamış,ırkçılığa her daim karşı durmuş muzikleri ile toplumsal barış,sevgiye,çevre duyarlılığı gibi temaları yaymıştır.Karari sen ver...
Micheal ile ilgili videolar tutuyor ne kadar saçma olursa olsun merak Edip izleniyor .

GM8 go cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By smile
MJ öldüğü halde hala en çok kazanan ölenler arasında 1.liğini kanıtlıyor para kazanmanın en kısa yolu MJ den geçer birşeyler uydurmak ne olursa olsun satanist olsa çocukların sesi,yılın hümanisti, yardımlarından ötürü rekorlar kitabına girmezdi. bu insanlar kendi arasında türeyip sonunda tükenirler
Repitilan, satanist...sıradaki (saçmalık) ne olacak merak ediyorum doğrusu.

Karalayabilmek için o kadar saçma şeyler paylaşıyorlar ki sadece komik :D

Michael ve satanizm...? Günümüzdeki satanistlerin bir çoğu çakma satanisttir zaten. Yani uyuşturucu, alkol, şiddet vb. şeylerle ilgilenenler. Gerçek satanizm ise bambaşkadır. Kısaca "insanlara karşı iyi biri ol (vahşi hayvanlara zarar verme der, ki günümüzün satanistleri kedi keser nedense), fakat sana zarar verene sende ver. Sadece bu dünyayı umursa" der. Ki bunların ikisi de Michael ile alakalı mı? Kesinlikle hayır.

Sıradakiler "Michael Jackson aslında Mars'tan gelmiş bir uzaylıdır" falan olursa hiç şaşırmam. Hatta aydan. Moonwalk ın adı da aslında bir sübliminal mesajdır hdhdjdms :D
Zırvalık, gerçekten. Neler demedikleri kaldı Michael'e, bir bu eksikti.
Hayır bir de, yıllardır Türkiye'de bir olay var anlamıyorum.. a, bilmem kim, Yahudi; bilmem hangi müzik grubu, Hristiyan. Kime neyse, herkes kendinden sorumlu... Kimse size soruyor mu, siz hangi dindensiniz diye? Yoo.. ama eleştirmeyi biliriz.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!