moonwalker

Forum kuralları: Arkadaşlar bu bölümde altyazılı videolar aynı formatta olmasını istiyorum.
O yüzden burada sadece yorum yapın yeni başlık açmayın.
Teşekkürler.
(Altyazıları göremeyenler ise;
Ana sayfa>Hoşgeldiniz>Forumla ilgili soru, istek ve öneriler
konusuna yorum şikayet yazabilir)
Mjderya yazdı: 27 Ara 2018, 23:31 Bu video da alt yazı yok mu ben de mi acilmadi

GM8 go cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tapatalk ile giriş yapıyorsanız göremeyebilirsiniz!
Videoları lütfen mobil cihazınızın browserınızdan veya bilgisayarınızın browserınızdan izleyiniz.
Bizde seni çok seviyoruz Michael.💘 Her neredeysen hep mutlu ol. Belgeselde hayranlarına üzerinde çalıştığı projelerden bahsedip 'Michael Jackson hayranı olmaktan her zaman gurur duyacaksınız', demişti. Biz zaten onunla gurur duyuyoruz. O çok normal bir insan. Diğer tüm insanlardan daha normal olduğunu söyleyebilirim. Belgesel Michael 'ın tatlı utangaçlığını, hayranlarına duyduğu inanılmaz sevgiyi, ne kadar yardımsever biri olduğunu, espri yapan eğlenceli yönünü ve ne kadar samimi bir insan olduğunu göstermiş. Belgesel hem çok eğlenceli hem çok üzücüydü. Yine ağlayarak izledim. Michael ile ilgili bütün belgeselleri ağlayarak izliyorum zaten çünkü kendimi tutamıyorum. Onu çok özlüyorum.Ben sadece Michael'ı ne kadar çok sevdiğimi söylemek istiyorum ve asla onu sevmekten vazgeçmeyeceğim💖Belgesel için çok teşekkür ederim 💖💖💖💖💖💖💖💖
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!