moonwalker

Forum kuralları: Arkadaşlar bu bölümde altyazılı videolar aynı formatta olmasını istiyorum.
O yüzden burada sadece yorum yapın yeni başlık açmayın.
Teşekkürler.
(Altyazıları göremeyenler ise;
Ana sayfa>Hoşgeldiniz>Forumla ilgili soru, istek ve öneriler
konusuna yorum şikayet yazabilir)
Çok fazla şey yüklemişsiniz. Gerçekten çok teşekkürler. Videoları indirdiğim zaman Türkçe alt yazı kayboluyor. Galerime direkt altyazı olmadan iniyor. Alt yazı ile birlikte nasıl indirebilirim @ozgur
Queen yazdı: 24 Ara 2018, 09:51 Çok fazla şey yüklemişsiniz. Gerçekten çok teşekkürler. Videoları indirdiğim zaman Türkçe alt yazı kayboluyor. Galerime direkt altyazı olmadan iniyor. Alt yazı ile birlikte nasıl indirebilirim
Dur daha yeni başlıyoruz.
Altyazılar konusunda özellikle böyle bir yöntem seçtik.
Eğer tüm altyazılar indirilebilir olsaydı yılların emeğini bir kaç dk'da sahiplenecek insanlar tarafından sömürülmemek için bu şekilde uygun gördük.Anlayış göstereceğinizi umuyoruz.
O yüzden maalesef indirme seçeneği vermiyoruz.Forumdan izlemeniz gerekecek.
Sevgiler
Haklısınız. Emeğinizin sömürülmesini istemem. Aslında zaten forumdan izliyorum ama bende hep ya videolar silinirse korkusu var. O yüzden alt yazılı genelde bulabildiğim her şeyi indirmeden içim rahat etmiyor.Ama hak veriyorum size bencede bu şekilde ayarlamanız emek hırsızlığını önlemek açısından iyi bir yöntem
Queen yazdı:Haklısınız. Emeğinizin sömürülmesini istemem. Aslında zaten forumdan izliyorum ama bende hep ya videolar silinirse korkusu var. O yüzden alt yazılı genelde bulabildiğim her şeyi indirmeden içim rahat etmiyor.Ama hak veriyorum size bencede bu şekilde ayarlamanız emek hırsızlığını önlemek açısından iyi bir yöntem
Bizler,bu forumu neden kurduk biliyormusunuz?Turkiye'de sonsuza dek surecek bir Michael Jackson arşivi olusturmak için.Surekli "acaba bu forum kapanir mi?" Sorusunu kafalardan silmek için.Bizler,Allah'in takdir ettiği kadariyla burada sizlerle güzel bir arsiv olusturacağiz.Kapanmayacak bir forumda hemde.Baş ilkemiz bu,bunu unutmayalim:FORUM ASLA KAPANMAYACAK...

Michael Jackson'ı yeni nesillere en doğru şekliyle anlatmayı ömrümüz yettigince sürdürecegiz...

The way you make me feel...

Captain EO yazdı:
Queen yazdı:Haklısınız. Emeğinizin sömürülmesini istemem. Aslında zaten forumdan izliyorum ama bende hep ya videolar silinirse korkusu var. O yüzden alt yazılı genelde bulabildiğim her şeyi indirmeden içim rahat etmiyor.Ama hak veriyorum size bencede bu şekilde ayarlamanız emek hırsızlığını önlemek açısından iyi bir yöntem
Bizler,bu forumu neden kurduk biliyormusunuz?Turkiye'de sonsuza dek surecek bir Michael Jackson arşivi olusturmak için.Surekli "acaba bu forum kapanir mi?" Sorusunu kafalardan silmek için.Bizler,Allah'in takdir ettiği kadariyla burada sizlerle güzel bir arsiv olusturacağiz.Kapanmayacak bir forumda hemde.Baş ilkemiz bu,bunu unutmayalim:FORUM ASLA KAPANMAYACAK...

Michael Jackson'ı yeni nesillere en doğru şekliyle anlatmayı ömrümüz yettigince sürdürecegiz...

The way you make me feel...
Evet abla çok teşekkürler güzel mesajın için. Kesinlikle forum kapanmayacak.Buna izin vermeyiz. Zaten henüz çok yeni olmasına rağmen çok hızlı gelişiyor, içeriği giderek daha fazla zenginleşiyor. Özellikle yeni Michael Jackson hayranlarına yol gösterecek ve bizlere de daha çok şey öğretecek bir forum olacak. Videolar silinir diye korkuyorum derken bazen ufak teknik hatalardan dolayı silinebiliyor sanırım onu kastetmiştim. Ama zaten öyle bir şey olursa geri yüklenir

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!