moonwalker

Hepimiz biliyoruz ki Michael Jackson'ın vefatı tam anlamıyla cinayetti.Sizce,Mj'i kim veya kimler öldürdü?Yorumlarınızi bekliyorum...(Evet can sıkıcı,gayette üzücü bir konu ama fikirleriniz sayesinde sentez yapabileceğimizi düşünüyorum. )
Bir çok şüpheli var listemizde...

1-Illüminati
2-Sony
3-Ulusal Islam Örgütü
4-Ailesi

Gerçek katil ya da katiller sizce kimler?Ya da düşündüğünüz başka şüpheliler var mı?Yorumlarda buluşalım.
Mjzeynel yazdı:Bu konu biraz derin.
Öncelikle ulusal İslam örgütünü eliyelim, çünkü MJ'nin bütün dinlere saygısı vardı hiç bir dinci bir örgüt MJ'ye zarar vermezdi.
Diğer 3 şıkta asıl şüpheliler yatıyor.
İllüminati örgütü MJ'nin peşinde olan örgüt olarak biliniyor, diğer yandan MJ'nin Sony ile olan olayları, Sony'e böyle bir şey yaptırmış olabilir.
Diğer yandan ailesi... Aslında hiç suçlamak istemezdim ama bana göre Jackson Family (genellikle erkek üyeleri) tarafından Michael Jackson adına yapılan bir paylaşım olunca umursamamaları veya ilgilenmemeleri çok anormal.
Hatta geçen gün "Jackson Family" resmi instagram sayfasına yaptığım bir yorum dakikalar içerisinde kaldırılmıştı.
Jackson Family'e üye olan herkes kendi reklamını yapma peşinde ve MJ'nin gölgesinde kalmaktan bıkmış olabilirler.
Sony, İllüminati ve Ailesi arasında gidip geliyorum.
Aile,Sony ve Illü hakkinda dediklerinin hepsine katılıyorum.Ama,Ulusal Islam Örgütü (Nation of Islam) konusunda katılmıyorum.Bu örgüt,Malcolm X'i ki bir zamanlar kendi üyeleriydi gözlerini bile kırpmadan öldürdü.Michael'ın son yıllarda ,bu örgütle olan ilişkisini,Conrad Murry isimli katili Michael'in evine bu örgütün sokması falan bence önemli bir detay.Searching for Neverland'ta işleniyor bu konu.
Captain EO yazdı: 27 Tem 2019, 01:46 Hepimiz biliyoruz ki Michael Jackson'ın vefatı tam anlamıyla cinayetti.Sizce,Mj'i kim veya kimler öldürdü?Yorumlarınızi bekliyorum...(Evet can sıkıcı,gayette üzücü bir konu ama fikirleriniz sayesinde sentez yapabileceğimizi düşünüyorum. )

1-Illüminati
2-Sony
3-Ulusal Islam Örgütü
4-Ailesi

Gerçek katil ya da katiller sizce kimler?Ya da düşündüğünüz başka şüpheliler var mı?Yorumlarda buluşalım.
Bence İlluminati değil de Sony olabilir belki. Acaba doktorun yanlışlıkla yüksek dozda ilaç verme gibi bi ihtimali de var mıydı bilemiyorum. Bilerek öldürmüş de olabilir öyle gibi duruyo. Kitap yazmış hakkında bi de çok seviyodum falan diyo değişik. Bence Michael, This İs İt konserlerini verebilecek güçte değildi. Yani o 50 konsere strese tempoya dayanamazdı. Ailesi zaten Michael’ı hep “cash cow “ olarak gördüler. Değer verdikleri mi vardı. Şimdi çıkıp tek kelime eden yok içlerinden. O çocukları zaten alakasız.Hiçbiri beş para etmez. Fanlar bile ona daha çok sadık ailesinden ve çocuklarından.
Captain EO yazdı:Hepimiz biliyoruz ki Michael Jackson'ın vefatı tam anlamıyla cinayetti.Sizce,Mj'i kim veya kimler öldürdü?Yorumlarınızi bekliyorum...(Evet can sıkıcı,gayette üzücü bir konu ama fikirleriniz sayesinde sentez yapabileceğimizi düşünüyorum. )

1-Illüminati
2-Sony
3-Ulusal Islam Örgütü
4-Ailesi

Ne kadar düşünsek te işin içinden çıkmayacağımız bir konu.. Ama gerçek şu ki eceli ile ölmedi öldürüldü.. Ben bu konuya fazla takılmayı sevmiyorum.. Umarım şuanki olduğu yerde dünyadakinden çok daha mutludur.. Onu kalbimde ve aklıma daima yaşatacağım.. Huzur içinde uyu yeryüzündeki huzurum!

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bad_Mj yazdı:
Captain EO yazdı:Hepimiz biliyoruz ki Michael Jackson'ın vefatı tam anlamıyla cinayetti.Sizce,Mj'i kim veya kimler öldürdü?Yorumlarınızi bekliyorum...(Evet can sıkıcı,gayette üzücü bir konu ama fikirleriniz sayesinde sentez yapabileceğimizi düşünüyorum. )

1-Illüminati
2-Sony
3-Ulusal Islam Örgütü
4-Ailesi

Ne kadar düşünsek te işin içinden çıkmayacağımız bir konu.. Ama gerçek şu ki eceli ile ölmedi öldürüldü.. Ben bu konuya fazla takılmayı sevmiyorum.. Umarım şuanki olduğu yerde dünyadakinden çok daha mutludur.. Onu kalbimde ve aklıma daima yaşatacağım.. Huzur içinde uyu yeryüzündeki huzurum!

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hani demissin ya "bu dunyadaki huzurum" diye,çok doğru. Benimse,çocukluğum,gençliğim ,öğretmenim...Ilk aşkım. Idolüm vs...Iste bize bu kadar şeyi veren adamı kimlerin neden ve nasıl öldürdüğü beni ilgilendiriyor.Umursamaz olamıyorum nw yazik ki...Michael 'a sokaktaki herhangi bir insanmış muammelesi yapamıyorum.Merak ediyorum,araştırıyorum.Evet sonuca tabiki ulaşamayız ama fikir alış verişlerinde bulunarak sentezleyebiliriz diye düşünüyorum.
Belki biraz ütopik gelecek ama 15 yaşında biri olarak ben İlluminati ile büyüdüm, bir ara çok araştırırdım o yüzden bana garip gelmiyor. Ben İlluminatiye kurban gittiğine inanmak istiyorum. Yani bu konu hakkında sürekli kendime sorular sorup cevaplıyorum ama diğer seçenekler arasında en mantıklı olan bu.
İnanmamı sağlayan kanıtlar ↓↓↓
https://youtu.be/_hAc53ctso0
https://youtu.be/9a3dxRAmhSw
https://youtu.be/0tsjyHhjo-k
Bu belgeseli izlemeyenleriniz varsa acil izlesin derim.
Oynatma listemi bırakıyorum ↓↓↓
https://youtube.com/playlist?list=PLFDN ... 3g1wmUNmEJ
Illüminati Örgütünün bu olayda parmağı olduğuna eminim..michael bu örgütle 90'lardan beri ters düşüyordu. Onların isteklerini red ediyorduki michael öldükte sonra yapılan hologram gösterisini dikkatli izlerseniz ilüminati örgûtüne ait bazı simgeleri görebilirsiniz..
Sony desen sony zaten michael'ın baş belası idi son yıllarda ters düşmeler yaşandı ve Michael Sony i sevmezdi.. michael'ın durumu belli idi yeni hastalık atlatmış yeni yeni toparlanmaya başlamıştı tam toparlanmaya başlamıştık ki this is it adında bir projeye zorla ikna edildi ki ben zorlama olduğunu düşünüyorum jermaine jackson ile yaptığım görüşmede söylediklerinden anladığım bir zorlama oldu kısacası Michael aslında kabuğuna çekilmiş çocuklarıyla yaşamayı tercih etmişti peki onu neden bunca sene sonra sahneye çıkarmak istediler üstelik de rahatsız olduğunu bile bile hastalık atlattığını göre göre durumuna göre göre ya bu adam History konserlerini bile tamamlayamamıştı ki rahatsızlandığı için .. yani buna rağmen 10 konser diye anlaştığı konser serisini önce 20'ye sonra 50'ye çıkardılar,neden?; Ben bile Michael'ın 50 konser yapamayacağını tahmin edebiliyorken nasıl onu 50 konsere sürüklediler anlamadım Michael'ın ben 10 konseri bile yapabileceğini sanmıyorum ..biletler bir günde bitti dakikalar içinde bitti zırvalarını dinlemek istemiyorum.. adamın hali ortada hangi biletten bahsediyorsun? Benim fikrimce her şey planlıydı yani bu cinayette Sony'nin de büyük parmağı var bundan da eminim.. ölü stresinden daha fazla para getirir gibi de düşünmüş olabilirler dikkat ederseniz Michael hiçbir prova görüntülerini profesyonel kaydettirmezken neden this is it isimli lanet olası konserin provalarını sanki olacaklar tahmin ediliyormuş gibisine profesyonelce kaydedildi ? Sony bence en büyük katil katillerden biri her şeyi biliyordu;conrad muray denen pislik Sony tarafından this is it konseri için michael'a tahsis edildi ve Michael'ın kişisel doktoru görevden alındı peki neden?.. illuminati ve Sony katildir Conrad murray ise hem katil hem pis bir maşadır. Michael'ın ailesi ise konser 50'e çıkarılmasına ve doktorun değiştirilmesine karşı gelmemiş olmakla hatalıdır. Yani bu olayda 3 katil 1 hatalı hırslar ve yanlışlar, geç kalınmışlar yüzünden kaybedilen bir Michael Jackson ve Michael jackson'sız kalan biz hayranlar, yardıma muhtaç hasta çocuklar ve sevgisiz koca bir dünya var 😭
"History konserlerini "
Mesajları sesle yazdığım için bazen yanlış yazabiliyor düzeltmeye çalıştığım ama düzeltme iznim yok adminlar mesajın o kısmını history olarak düzeltirse sevinirim
O zaman konuyu hortlatıyorum Michael 'ın ölümü bazı şıkların tamamıyla tam olarak bağlantılı olmasa da hepsi ile bir şekilde bağlantılı ama ben bu soruya kendi söylemiyle cevap vermek istiyorum;

The Sun'ın haberine göre, Popun Kralı ölümünden sadece haftalar önce "Beni öldürmeye çalışıyorlar" diye yazdı.
Diğer notlarda, süperstar "hayatından korktuğunu" ve "sistem kataloğum için beni öldürmek istiyor" dedi.
Bunlar, Jackson ile yirmi yıllık bir dostluğu olan 34 yaşındaki Alman işadamı Michael Jacobshagen'e iletilen bir dizi mektup arasında yer alıyor
.

Bana kalırsa Michael'ı dünyaya yardım etme isteği öldürdü sisteme karşıydı, savaşa karşıydı, şiddete karşıydı. Kısacası Michael huzurlu güzel bir dünya istiyordu sistemin aksine ve bunun için tüm bunların sebebi olan sisteme karşı durdu. Sonucunda ise bu duruşun işine gelmeyen insanlar tarafından öldürüldü ister bir örgüt olsun bu isterse tek bir kişi Michael 'ı öldüren şey "Yeni Dünya Düzenine" karşı duruşuydu.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!