moonwalker

By michaeljacksonevreni
Dünyaya gelmiş en büyük sanatçılardan Michael Jackson hakkındaki biyografi film için yeni haberler çıktı. Sizinle paylaşayım:
Biyografi filmi Graham King tarafından üretilecek. Michael Jackson Estate ile iş birliği içinde.
Graham King, Michael Jackson hakkında yaklaşık 5 yıl boyunca araştırma yapmış. Onun masum olduğuna inanıyor. Film bütün iddiaları ele alacak.
King şunları söyledi: “Jackson ailesiyle ilk kez 1981'de tanıştım ve onların mirasını beyaz perdeye taşımaktan onur duydum. Dodger Stadyumu'nda oturup Zafer Turu'nu izlerken, yaklaşık 38 yıl sonra bu filmin bir parçası olma ayrıcalığına sahip olacağımı asla hayal edemezdim.”
Showbizz'deki yazar Mj The Musical'in galasından sonra John Branca ve Graham King ile konuşma yapmış. Film Michael'ın 2009'daki hayatının sonuna kadar gidecek.
https://www.showbiz411.com/2022/02/07/m ... gan-script

Biyografi filminin yazarı John Logan oldu. King ve Logan daha önce Martin Scorsese'nin The Aviator filminde birlikte çalışmışlardı . Logan ayrıca Ridley Scott'ın En İyi Film Oscar ödüllü Gladyatör'ünü de yazdı .
Mj biyografi filminin dağıtım haklarını LİONSTAGE şirketi satın aldı.
Lionsgate Sinema Grubu Başkanı Joe Drake şunları söyledi: “Lionsgate'in bu destansı filmin bir parçası olacağı için çok heyecanlıyım ve Bohemian Rhapsody'den Ali'ye ikonik hayat hikayeleri anlatmakta başarısını kanıtlamış Graham ile çalışmaktan heyecan duyuyorum; John ile birleştiğimizde daha sıra dışı ellerde olamazdık.”

Hollywood'dan bir Mj filmi beni hep korkutuyordu. Amerika ve İngiltere'nin ona nasıl davrandığını biliyoruz. Beni bu projeye sıcak baktıran: Katherine Jackson'ın da projeye destek olması..
Katherine Jackson:Michael, The Jackson 5'in bir üyesi olarak küçüklüğünden beri sinemanın büyüsüne bayılıyordu. Bir aile olarak hayat hikayemizi beyaz perdede canlandırmaktan onur duyuyoruz.
https://deadline.com/2022/02/michael-ja ... ion-123492

Filmi merakla bekliyorum.
By michaeljacksonevreni
Filmin adının "Michael" olacağı söyleniyor.
Forbes.com 'daki bir yazara göre tahmini olarak film Ağustos 2023 ya da Haziran 2024'te vizyona girecek.
Film haberi birçok ülkede yayınlandı. Bu da filme çok ilginin olduğunu gösteriyor. Rekor kıracak bir film olabilir. Michael'ı oynayacak kişiyi çok merak ediyorum.
By michaeljacksonevreni
Biyografik filmde Michael'ı canlandıracak oyuncu belli oldu. Jafaar Jackson.
Jafaar, Michael'ın erkek kardeşi Jermanie Jackson'ın oğlu. Michael'ın yeğeni.
Resim

Filmin yönetmeni Antonie Fuqua
Filmin Yapımcıları Graham King ve Michael Jackson Estate
Filmin Distribitörü Lionsgate Şirketi olacak.
Son zamanlarda çıkan haberlere göre filmin sadece California'daki çekimleri için 120 milyon dolar harcanacak.
Neverland restore ediliyor. Büyük ihtimalle orada çekimler yapılacak. Michael'ın oğlu Prince, Michael'ın Hayvenhurst'taki eski aile evinde de çekimler yapılacağını doğruladı.,
Filmin çekimleri Eylül- Ekim gibi başlayacak. Yeni gelişmeleri merakla bekliyoruz.
michaeljacksonevreni yazdı: 05 Nis 2023, 08:59 Biyografik filmde Michael'ı canlandıracak oyuncu belli oldu. Jafaar Jackson.
Jafaar, Michael'ın erkek kardeşi Jermanie Jackson'ın oğlu. Michael'ın yeğeni.
Resim

Filmin yönetmeni Antonie Fuqua
Filmin Yapımcıları Graham King ve Michael Jackson Estate
Filmin Distribitörü Lionsgate Şirketi olacak.
Son zamanlarda çıkan haberlere göre filmin sadece California'daki çekimleri için 120 milyon dolar harcanacak.
Neverland restore ediliyor. Büyük ihtimalle orada çekimler yapılacak. Michael'ın oğlu Prince, Michael'ın Hayvenhurst'taki eski aile evinde de çekimler yapılacağını doğruladı.,
Filmin çekimleri Eylül- Ekim gibi başlayacak. Yeni gelişmeleri merakla bekliyoruz.
Böyle güzel haberleri bizlere duyurduğun için çok teşekkürler.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!