moonwalker

By michaeljacksonevreni
Michael Jackson'ın Britney Spears'ı şöhretin tehlikeleri konusunda uyardığı ve ölümünden sadece haftalar önce hayatına ve ailesine odaklanmak için şov dünyasından erken emekli olmasını tavsiye ettiği Spears'ın arkadaşı tarafından söylendi.
Arkadaşı yıllar önce verdiği demeçte:
Michael ona, "Sonun benim gibi olmasın" diye uyardı. Uyarısı ürkütücüydü, Britney'e öleceğini söylemeye çalışıyormuş gibi. Bence Michael'ın uyarısı Britney'nin omurgasını titretti. Akıl sağlığını korumak için şov dünyasından ayrılması gerektiğini vurgulayarak onu uyardı, dedi.

Jackson uyarısıyla arandığında Spears, bugüne kadar devam eden konservatörlüğü altındaydı.

Jackson muhtemelen Spears'ın iyi belgelenmiş zihinsel sağlık mücadelelerinin farkındaydı ve şimdi bildiklerimizi bilerek, belki de şarkıcının konservatörlük altında artan özerklik kaybının habercisiydi.

Resim

Ve tam olarak Britney'in dün konservatörlüğü son buldu. Britney için çok sevindim. Michael ve Britney, müzik endüstrisi tarafından istismar edildi. Kariyerleri arasındaki benzerlikler, yıldızlar arasındaki bağın yürek burkan bir resmini çiziyor ve muhtemelen Jackson'ın neden Spears'ı uyardığını açıklıyor.
Dilerim medya Britney'e bu dönemde nasıl desteklediyse; Michael'a yapılan istismarında farkına varırlar. Bu kalbi güzel adamın ruhu hak ettiği özgürlüğe kavuşur.

Kaynak: https://www.yourtango.com/entertainment ... re-he-died
By michaeljacksonevreni
Bu yazıyı iyi düşüncelerle yazmıştım. Ki; Britney'in Oprah denilen yılanla bir röportaj yapacağını öğrenene kadar...
Konservatörlüğü son buldu. Medya onun arkasında. Kendisi Michael'a ve ailesine ihanet etmiş bir kadınla özgürlüğünü duyurmaya karar verdi.
Eminim ki Oprah bundan iki yıl sonra Britney'e de ihanet edecek.
Britney yanlış yapıyorsun !!!!!!!!
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!