moonwalker

Kullanıcı avatarı
By MJHamit
Aklıma takılan şey şu Michael bu görüntüleri çekilmesine izin vermiş mi?Aralarında Mıchael'ın bilmediği varmıdır?

Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
MJHamit yazdı:Aklıma takılan şey şu Michael bu görüntüleri çekilmesine izin vermiş mi?Aralarında Mıchael'ın bilmediği varmıdır?

Ben bunu defalarca izledim bence bu görüntüleri tamamen Michael çekmiş..

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By michaeljacksonevreni
Bu başlık altında bende sizlere Michael'ın çocukları Paris ve Prince Jackson'ın Michael'a ithafen yaptıkları dövmelerden bahsedeceğim. Önce Paris Jackson'dan başlayayım:
-- Paris'in bir kolunda Michael'ın ünlü Dangerous albümünün kapak fotoğrafının dövmesi bulunmakta.
Resim
Resim

-- Paris'in bir elinin üstünde Michael'ın ikonik Bad albümünün simgesi bulunmakta.
Resim

-- Paris'in bir ayağında kendi el yazısıyla Applehead yazan bir dövmesi mevcut. Bu dövmeyi yaptıktan sonra İnstagramda şunu paylaşmıştı:
"Attığım her adımda ayağımı kaldırıyor ve beni ileriye götürüyorsun. Seni seviyorum” diye bir elma emojisi ile.
Resim

-- Benim bildiğim Michael için yaptırdığı son dövmesi ön koluna Michael'ın el yazısıyla yazdırdığı "Queen of My Heart" dövmesi. Bu dövmeyi yaptırtıktan sonra instagramda şunu paylaşmıştı:
"Diğer herkese göre o Pop'un Kralıydı. Bana göre, o benim kalbimin kralıydı" :uzgun
Resim

PRİNCE jACKSON'A GELİRSEK
---Sağ Baldırında Kanatlı Pop Kralı dövmesi bulunmakta.
Resim
By michaeljacksonevreni
Bu videoyu izlediğimde hem mutlu oldum hem de çok üzüldüm.
Michael'ın nasıl mükemmel bir baba olduğunu, çocuklarının ona nasıl bağlı olduğunu daha iyi anladım. Videoda Michael'ın çocukları başka çocuklarla beraber gösteri yapıyor. Michael ve diğer aileler onları izliyor.
https://youtu.be/pKmfmkSl0C4
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!