moonwalker

Gün geçmiyor ki, Michael Jackson hakkında ortaya garip, tuhaf iddialar atılmasın... Gelin, basında yer alan tabloid leri burada paylaşalım, tartışalım,doğrusunu öğrenip öğretelim...
Micheal Jackson , dünyanın en önde gelen primatologlarından biri tarafından evcil şempanze Bubbles'a saldırmakla suçlanıyor.

Dame Jame Goodall, Neverland çiftliğinde pop simgesiyle yaşarken hayvanın yüzüne yumruk atıldığına ve midesine tekme atıldığına inandığını söylüyor.

Jackson, dünya çapında onunla sık sık seyahat eden bir arkadaş olmadan önce, 1980'lerin sonlarında bir hayvan eğitmeninden beklenmedik evcil hayvanı benimsedi.Goodall, şımartılmış lüks bir hayat yaşıyor gibi görünmesine rağmen, Bubbles'ın sık sık saldırıya uğradığını ve Jackson'ın teoriyi kendisine kişisel olarak sunduğunda öfkesini kaybettiğini iddia ediyor.

Onu görmeye gittim ve Bubbles hakkında konuştuk. Onu işaretledim, ”dedi daha önce TMZ'ye.
Bubbles hala yaşıyor ve o çok güzel. Ama Michael'la birlikteyken dövülüyordu. "

Goodall, görünürdeki suistimalden Jackson'ın sorumlu olduğunu özellikle iddia etmese de, diğerleri saldırıya ilk elden tanık olduklarını iddia etti. La Toya Jackson'ın eski kocası Jack Gordon, şempanzeye saldıran yıldıza şahsen şahit olduğunu iddia ediyor.

Gordon, "Michael'ın Bubbles'ın yüzüne yumruk attığını, midesini tekmelediğini gördüm" dedi.
Şu anda 35 yaşında olan Bubbles, 1990'ların ortasında Jackson'ın onu vermesinin ardından Florida, Wauchula'daki Büyük Maymunlar Merkezi'nde yaşıyor.

Yıldızla yüzleşen son tartışma , Leaving Neverland'ın galasından sadece bir hafta sonra ortaya çıktı . Belgesel, ikisi de şarkıcı tarafından çocukken cinsel tacize uğradıklarını iddia eden Wade Robson ve James Safechuck'un kapsamlı ifadelerini içeriyor.

Jackson'ın ailesi her iki iddiayı da reddetti.
michealjacskon yazdı: 06 Kas 2020, 11:35 Micheal Jackson , dünyanın en önde gelen primatologlarından biri tarafından evcil şempanze Bubbles'a saldırmakla suçlanıyor.

Dame Jame Goodall, Neverland çiftliğinde pop simgesiyle yaşarken hayvanın yüzüne yumruk atıldığına ve midesine tekme atıldığına inandığını söylüyor.

Jackson, dünya çapında onunla sık sık seyahat eden bir arkadaş olmadan önce, 1980'lerin sonlarında bir hayvan eğitmeninden beklenmedik evcil hayvanı benimsedi.Goodall, şımartılmış lüks bir hayat yaşıyor gibi görünmesine rağmen, Bubbles'ın sık sık saldırıya uğradığını ve Jackson'ın teoriyi kendisine kişisel olarak sunduğunda öfkesini kaybettiğini iddia ediyor.

Onu görmeye gittim ve Bubbles hakkında konuştuk. Onu işaretledim, ”dedi daha önce TMZ'ye.
Bubbles hala yaşıyor ve o çok güzel. Ama Michael'la birlikteyken dövülüyordu. "

Goodall, görünürdeki suistimalden Jackson'ın sorumlu olduğunu özellikle iddia etmese de, diğerleri saldırıya ilk elden tanık olduklarını iddia etti. La Toya Jackson'ın eski kocası Jack Gordon, şempanzeye saldıran yıldıza şahsen şahit olduğunu iddia ediyor.

Gordon, "Michael'ın Bubbles'ın yüzüne yumruk attığını, midesini tekmelediğini gördüm" dedi.
Şu anda 35 yaşında olan Bubbles, 1990'ların ortasında Jackson'ın onu vermesinin ardından Florida, Wauchula'daki Büyük Maymunlar Merkezi'nde yaşıyor.

Yıldızla yüzleşen son tartışma , Leaving Neverland'ın galasından sadece bir hafta sonra ortaya çıktı . Belgesel, ikisi de şarkıcı tarafından çocukken cinsel tacize uğradıklarını iddia eden Wade Robson ve James Safechuck'un kapsamlı ifadelerini içeriyor.

Jackson'ın ailesi her iki iddiayı da reddetti.
Bu haber, yabancı bir siteden mi? Google'dan otomatik çevrilmiş kokusu aldım :dil3
evet öyle. Çünkü bazı kelime anlamlarını karıştırıyorum ama habere gelicek olursak inanmıyorum Türk haber sitesinde de MİCHEAL JACKSON TARAFINDAN YILLARCA SÖMÜRLÜREN BUBLES buna da inanmıyorum ama Neverland e hayavanat bahçes açmasını doğru bulmuyorum ama orda hem bakımları yapılıyordu hemde çocuklar içindi
Hayır kesinlikle inanmıyorum micheal jackson sevgi dolu bir insandı bunu yapmış olamaz sürekli iftira atıyorlar micheal bublesi çok özlüyorum diyordu onu evladı gibi seviyordu üstelik bakımınıda ihmal etmiyordu sürekli yalan dolan haberler yapıyırlar seni çok seviyoruz kral❣️💕
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!