moonwalker

Offthewall yazdı: 03 Nis 2019, 20:54
Captain EO yazdı: 03 Nis 2019, 20:45
Offthewall yazdı: 03 Nis 2019, 20:39 Bir danışmanın anlatımına göre; Stüdyoda Michael ile birlikteydim. Lisa Marie, aniden geldiğinde Michael müziğin sesini kıstı. Lisa tam michael’in karşısına oturdu ve ona sinirli bir şekilde bakıyodu. Birbirlerine tek kelime dahi etmediler. Michael sadece önündeki telefon kablolarıyla falan oynuyodu. Lisa’yı görmezden geldi. 5 dakikalık sessizlikten sonra Lisa ona uzunca baktı ve kalkıp kapıya doğru yönelip Michael’a “ güzel konuşmaydı herzamanki gibi” dedi. Michael yine görmezden geldi. Bende hey Mike! ikiniz arasında herşey yolunda mı diye sordum? O da “tabiki ama bana neden bu kadar sinirli olduğunu bilmiyorum. Sesini gittikçe azaltıp dramatikleştirerek; Bence o galiba şey... o... galiba adet gününde.. dedi.
(J.Randy Taraborrelli The Magic The Madness And The Whole Life)
Bence MJ bu kadının kıymetini bilememiş😄
Gercek isminizi bilmediğim için şöyle hitap edeceğim😂
Sayın Off The wall
Lütfen ama lütfen flood yapmayiniz.
Hani msji yaziyorsunuz ya tekrardan 2.msj yazmayin,hepsini birden yazın olur mu?
Eski yazdıklarıma mı ekleyeyim yeni bi başlık mı açayım napayım anlamadım ki 😂
Yok yok sen bişey yapma 😂Bundan sonra yazacağin yorumlar varya,bir kerede yaz olur mu?Kisa surede ard arda yorum yazmak forum kurallari ihlali(flood) oluyor.Ceza alirsin onu diyorum.Yorumunu yazdin ya bir konu hakkinda bekle biraz zaman geçsin,ayni konuya ard arda yorum yapma yani...

Offff beaaa😂😂Yoruldum hee😂😂
Mjzeynel yazdı: 04 Nis 2019, 16:23
Captain EO yazdı: 03 Nis 2019, 20:59

Eski yazdıklarıma mı ekleyeyim yeni bi başlık mı açayım napayım anlamadım ki 😂
Yok yok sen bişey yapma 😂Bundan sonra yazacağin yorumlar varya,bir kerede yaz olur mu?Kisa surede ard arda yorum yazmak forum kurallari ihlali(flood) oluyor.Ceza alirsin onu diyorum.Yorumunu yazdin ya bir konu hakkinda bekle biraz zaman geçsin,ayni konuya ard arda yorum yapma yani...

Offff beaaa😂😂Yoruldum hee😂😂
Biraz daha karıştırmış olabilir misiniz Hocam :D
(Flood) evet ard arda mesaj yazmak oluyor ama arkadaşın yaptığı flood sayılmayabilir.
Çünkü flood'un asıl anlamı ard arda yazılan "Karmakarışık" cümlelerdir. (Örnk: almdofkwldmfowjd) sanal da bunu gülmek flood atmak olarakta kullanıyorlar.
Arkadaş birbirinden farklı şeyler yazmış ama baya karışık, kısaca anlatmak istediği konuyu kısaca özetlerse hem biz okurken yorulmayız hem de kendiside kalabalık bir yazı oluşturmaz. :D
Evet aslında eskileri silip tekrar baştan düzenlesem iyi olur sürekli flooood yapmış olmam değil mi Sayın @CaptainEo 😂 😂
Mjzeynel yazdı:

Eski yazdıklarıma mı ekleyeyim yeni bi başlık mı açayım napayım anlamadım ki Resim
Yok yok sen bişey yapma ResimBundan sonra yazacağin yorumlar varya,bir kerede yaz olur mu?Kisa surede ard arda yorum yazmak forum kurallari ihlali(flood) oluyor.Ceza alirsin onu diyorum.Yorumunu yazdin ya bir konu hakkinda bekle biraz zaman geçsin,ayni konuya ard arda yorum yapma yani...

Offff beaaaResimResimYoruldum heeResimResim
(Flood) evet ard arda mesaj yazmak oluyor ama arkadaşın yaptığı flood sayılmayabilir.
Çünkü flood'un asıl anlamı ard arda yazılan "Karmakarışık" cümlelerdir. (Örnk: almdofkwldmfowjd) sanal da bunu gülmek flood atmak olarakta kullanıyorlar.
Arkadaş birbirinden farklı şeyler yazmış ama baya karışık, kısaca anlatmak istediği konuyu kısaca özetlerse hem biz okurken yorulmayız hem de kendiside kalabalık bir yazı oluşturmaz. :D
Yoo forumda ki flood tamda benim anlattiğim gibidir Zeynel.Ard arda kisa zaman araliklariyla msj yazmak flood kapsamina girer.Bir nevi kendi kendine konusmak.Diyolog halindeki yazismalar flood kapsamina girmez mesela.Arkadasimiz bilmeyebilir.Hemen ceza vermekte yanlis olur.Anlatmak istedim.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Offthewall yazdı:
Mjzeynel yazdı: 04 Nis 2019, 16:23
Yok yok sen bişey yapma ResimBundan sonra yazacağin yorumlar varya,bir kerede yaz olur mu?Kisa surede ard arda yorum yazmak forum kurallari ihlali(flood) oluyor.Ceza alirsin onu diyorum.Yorumunu yazdin ya bir konu hakkinda bekle biraz zaman geçsin,ayni konuya ard arda yorum yapma yani...

Offff beaaaResimResimYoruldum heeResimResim
Evet aslında eskileri silip tekrar baştan düzenlesem iyi olur sürekli flooood yapmış olmam değil mi Sayın @CaptainEo Resim Resim
Yok,siz bundan sonrasina dikkat edin bence.Duzenlemek isterseniz orası başka ben karişmam tabi kiResim

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Offthewall yazdı: 12 Şub 2019, 22:16 Michael Jackson’ın müzikal kariyeri müthiş olsa da özel hayatında şanssız bence. Çocukluktan itibaren mercek altında yaşanılan ve bazı insanların kontrolünde sürdürülen hayatı var. Özel hayatına baktığımızda tek gerçek aşkının Diana Ross olduğunu kendisi defalarca söylemiş. Medyanın MJ in özel hayatı konusunda çok fazla uyduruk ve ikiyüzlü haber yapma anlayışında olduğunu görüyoruz. Adam hakkında hem gay hem aseksüel hem pedofil diye haber yapabiliyorlar. Veya röportajlarda saçma sorular sorabiliyorlar .(Oprah Winfrey röportajındaki gibi) Lisa Marie Presley ile kısa süren evliliği var birbirlerini çok sevdikleri belli zaten Lisa Marie ‘ nin röportajlarından veya onun hakkında yazdığı şarkılar (Just A Dream, Weary, Heartless, Over me) dan anlayabiliyoruz. Fakat Shana Mantagal ın anlattıkları bana uydurma gibi geldi pek inandırıcılığı yok. Mj’in Lisa Marie den çocuk istemesi ve lisa nın da michael dan tam emin olmaması ve michaelin onu dışlaması evliliğin sonunu getirmiş. Debbie Rowe ile de sırf çocuk için evlenmiş fakat çocuklar biyolojik olarak onun mu değil mi belli değil ben prince ve Paris in onun biyolojik çocukları olduğuna inanmıyorum. Blanket belki olabilir. Bir de Tatiana Thumbzten olayı var. Çoğu MJ hayranı en çok bu kızı michael a yakıştırır bence de öyle. Bu kız the way you Make me feel klibinde michael dan etkilendiğini aşık oldugunu aynı şekilde michael in de ondan etkilendiğini annesinden ve çevresindeki herkesten duyduğunu söylüyor Michael de onu leave me alone şarkısının klibine davet ediyo bu şekilde devam eden bi ilişkileri oluyo fakat daha sonra Bad turnesinde michaeli öptükten sonra MJ in menajeri kızı apar topar turneden kovuyo. Bir belgeselde bu menajerin Michael in bi kadına bağlı olduğunu görmeleri hayranları için pek iyi olmaz diye düşünüp böyle bişey yaptığı söyleniyor. Yani adamın aşk hayatı bile kontrol altında sanki başkaları karar veriyo. Elbette Mj istese o kızı yanında tutabilirdi kendisi de pek umursamamış belli ki ama bence onunla evlenip gerçek çocukları olsaydı daha iyi olurdu.
Çok doğru bir yazı ben de sizin gibi düşnüyorum
Buradan da bakabilirsiniz: https://www.thethings.com/10-women-mich ... ance-with/

Ama kısaca söyleyecek olursak en bilindikleri, Tatum O'neal, Lisa Marie Presley, Debbie Rowe, Brooke Shields ve Diana Ross'dur. Bir de Blanket'in annesi olan bilmediğimiz bir kadın daha vardı.
By Gönül
Ben bir haber gördüm bu konu hakkında sizlerle paylaşmak istiyorum açıkçası pek inanmadım ama Shana Mangatal diye bir kız bir iddia atıyor https://www.express.co.uk/entertainment ... final-days haber burda mj nin son zamanlarında aralarında bir bağ olduğunu falan söylüyor hatta bir kitapta yazmış haberde şu cümle geçiyor
Aktör Shana Mangatal, Michael'ın son günlerinde onunla romantik bir bağ kurduğunu, ancak onu trajik ölümünden kurtarmak için zamanında ziyaret edemediğini iddia ediyor.
fikirlerinizi merak ediyorum siz ne diyorsunuz
Ben o kadını hiç sevmiyorum.Dürüst birisi gibi de durmuyor.Michael'ın böyle bi bayandan da hoşlandğını sanmıyorum.Bak diyorsun haberlere çıkmış diye.Bence gündemde kalmak için bunu yapıyor.Zaten hayatını kaybedeli 12 yıl olan birisinin arkasından gündeme getirmesi gereksiz ve uygun değil.
By Gönül
Merve Kahraman yazdı: 16 Haz 2021, 13:45 Ben o kadını hiç sevmiyorum.Dürüst birisi gibi de durmuyor.Michael'ın böyle bi bayandan da hoşlandğını sanmıyorum.Bak diyorsun haberlere çıkmış diye.Bence gündemde kalmak için bunu yapıyor.Zaten hayatını kaybedeli 12 yıl olan birisinin arkasından gündeme getirmesi gereksiz ve uygun değil.

Evet açıkçası elinde sadece eskiden çekilmiş bir fotoğraf var ve ghost ta oynamış bence de sırf gündeme gelmek için yapmış olabilir fakat joe ve prince ile fotoğraflarının olması da biraz garip
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!