moonwalker

Soru işaretleri kafanızda kalmasın..Yazın cevaplayalım
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
MJHamit yazdı:Slash bu videoda neyi amaçladı?
Nedeni neydi?
Aaa bu videoyu ilk defa görüyorum hakikaten slash ayıp etmiş mj ye resmen senin durduğun yeter artık ben ve gitarımın zamanı der gibi susmak bilmeden şov yapmış... Tam olarak amacını ve neden yaptığını bende bilmiyorum.. Anlamış da değilim..

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By Queen
@MJHamit Şov icabı yapılan bir şey 😂 Slash, Michael a hazırlanıp Billie Jean performasını sergilemesi için zaman kazandırmaya çalışıyor. Yani amacı saygısızlık yapmak değil
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Queen yazdı:@MJHamit Şov icabı yapılan bir şey Resim Slash, Michael a hazırlanıp Billie Jean performasını sergilemesi için zaman kazandırmaya çalışıyor. Yani amacı saygısızlık yapmak değil
Tamamen Şov olma ihtimali de var evet..
Ama tam olarak emin olmadım ben yaa sanki bilerek yapıyor birazda..

Kullanıcı avatarı
By Queen
Bad_Mj yazdı:
Queen yazdı:@MJHamit Şov icabı yapılan bir şey Resim Slash, Michael a hazırlanıp Billie Jean performasını sergilemesi için zaman kazandırmaya çalışıyor. Yani amacı saygısızlık yapmak değil

Videoyu izlerken dikkat et. Michael ve Slash çok uyumlu davranıp, zamanı iyi ayarlıyorlar. Michael Black or White bitince duruyor Tam o sırada Slash başka bir ritimde bir şeyler çalıyor. Sonra başta Michael sonra korumaları şov icabı Slashı durdurmaya çalışıyor. Michael arkaya gidip Bilie Jean için hazırlığını bitirip müzik başladığı anda Slash sahneden çekiliyor. O yüzden bence tamamamen gösteri amaçlı ve çok güzel olmuş.

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
Queen yazdı:
Bad_Mj yazdı:

Videoyu izlerken dikkat et. Michael ve Slash çok uyumlu davranıp, zamanı iyi ayarlıyorlar. Michael Black or White bitince duruyor Tam o sırada Slash başka bir ritimde bir şeyler çalıyor. Sonra başta Michael sonra korumaları şov icabı Slashı durdurmaya çalışıyor. Michael arkaya gidip Bilie Jean için hazırlığını bitirip müzik başladığı anda Slash sahneden çekiliyor. O yüzden bence tamamamen gösteri amaçlı ve çok güzel olmuş.

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O korumalar evet şov.. ama bana mj slash a ayak uyduruyor gibi geldi.. Slash durması gereken yerde durmadığı için mj ona ayak uydurmak zorunda kaldı sonra araya korumalar girdi ve şov yapıldı... Orda bilie Jean için bu kadar hazırlığa gerek oldğunu düşünmüyorum ben sadece ceketi giyecek.. Sonuçta playback yapıyor.. Bilemedim yinede tam olarak..

By satastekin
Bu gösteriler tamamiyle planlı bir şekilde hazırlanmış, aynı şovu 1995 Mtv Vidyo Müzik Ödüllerinde de görebilirsiniz. Slash'ın gitar soloyu uzatması ve sonra korumaların gelmesi falan filan. Sadece burada şov süresini uzatmışlar.
Kullanıcı avatarı
By Mjderya
Dikkat dağıtmak için yapılmış millet ne oluyor orada derken michaeal yeni şarkıya giriyor

GM8 go cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
By Efsta_5826
Queen yazdı: 05 Oca 2019, 15:09 @MJHamit Şov icabı yapılan bir şey 😂 Slash, Michael a hazırlanıp Billie Jean performasını sergilemesi için zaman kazandırmaya çalışıyor. Yani amacı saygısızlık yapmak değil
Ben diyecektim. Görevlilerin/korumaların tavırları çok belli ediyor.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!