moonwalker

Michael Jackson'ın suçsuzluguna dair destek,öneri ve kanitlar...
hala anlamıyorum nasıl oluyor
Öncelikle o en çok kazanan olu unlü ,madem para için yapmadılar neden şimdi
insanlar kendilerince cevaplıyor insanları dış görüşünden ayıramayız evet ama eskiden de kafatasına bakılıp analizler bile yapılırdı
insanlar ve medya kendini bazen Tanrı olarak görüyor ve diğer insanlar diyor ki evet ben izlemediim ama dedilerse doğrudur hm hım bunu araştırmadan doğru olduğunu söyleyebiliriz
taciz olayları en hassas olduğum konulardır ve burda anlıyorum ki yalan insanlar birde şunu sebep görüyor
o çok zengin ,o çok ünlü... dergilerle herşeyin ispatı var .
michealjacskon yazdı: 01 Kas 2020, 20:46 hala anlamıyorum nasıl oluyor
Öncelikle o en çok kazanan olu unlü ,madem para için yapmadılar neden şimdi
insanlar kendilerince cevaplıyor insanları dış görüşünden ayıramayız evet ama eskiden de kafatasına bakılıp analizler bile yapılırdı
insanlar ve medya kendini bazen Tanrı olarak görüyor ve diğer insanlar diyor ki evet ben izlemediim ama dedilerse doğrudur hm hım bunu araştırmadan doğru olduğunu söyleyebiliriz
taciz olayları en hassas olduğum konulardır ve burda anlıyorum ki yalan insanlar birde şunu sebep görüyor
o çok zengin ,o çok ünlü... dergilerle herşeyin ispatı var .
Sorunu kendin yanıtlamışsın aslında. Tek neden var:Para... Gönlünü ferah tut, Michael ASLA böyle bir şey yapmadı.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!