moonwalker

Kullanıcı avatarı
By ozgur
Uri Geller röportajı

Resim

Uri: Michael ile 2001 ́de ilk defa tanismistim, cok mütevazi ve dost canlisi biriydi, hemen
dost olduk zaten. Beni hep londraya ziyarete gelirdi.
Evlenmeye karar verdigimde Michaeli aradim ve sordum, Michael nikah sahidim olurmusun?
Ve hemen, ohh tabii ki seve seve olurum dedi. Dügün günü, bütün davetliler geldi ama
Michael ortalikda yoktu ve halan nikah öncesi nerdeydi kimse bilmiyor. Endiselenmeye
basladim, gecikicek herhalde dedim ve konuklara önce yemege gecilem Michael gecikicek
dedim, kimse Michael Jacksonun dügüne gelicegine inanmadi.. Yemek bitti Michael halan
ortada yoktu, iyice merak etmeye baslamistim acaba birseymi oldu diye kendisinede
ulasamiyorduk.. Cok endiseliydim, hem onu merak ediyordum hemde esime vericegim yüzük
Michaeldeydi (güler). Iki saat gecikmeden sonra Michael gözüktü, rahatlamistim hicbir seyi
yoktu sagsaglim karsimda duruyordu ve bana öyle bir sarildi ki, bir kac saniye bile olsa
(burda aglamaya baslar), özür dilerim! Bir kac saniye bile olsa o sarilmasi öyle icten ve
dostcaydi ki icinden gecen dilekleri duygulari görebiliyordum.
O sira nikahdan kareler gösterilir.
Uri: Michael gene beni ziyarete gelmisti, öyle cok sevinmistim ki beraber gezip alisveris
yapicaktik. Metrodaydik ve birden yüzlerce Michael hayrani etrafimizi sardi, herkes birilerini
arayip Michael Jackson burda diye aramis olmasi ki hepsi birden hucum ettiler.. Cok korktuk,
michael az kalsin kollarimda ölüyordu, hayranlari ona ulasmak icin öyle bastirmislardi ki
Michaeli eziyorlardi az kalsin. Ben ve birkac kisi insanlari uzaklastirmaya calisiyorduk ki o
sira michaeli yerde buldum, bayilmisti. Cok korktum ve Michael diye bagirdim. (o anki
görüntüler gösteriliyor) Bakin iste burda yerde yatiyordu, Michael geldiginde hep kendi
kameram ile cekimler yapiyordum.
Korumacilar hayranlari uzaklastirmaya calisiyorlardi, Michaelin yere ihtiyaci vardi rahat
nefes alabilmesi icin ve br baktim Michael isik misali kollarimdan kalkmis kosarak kendini
metroya atmisti. Büyük bir kaza atlatmistik o gün.
Q: Peki hic Michaelin bagimli oldugunu biliyormuydunuz, uyumak icin ilaclar aldigini?

Uri: Hayir asla.. Asla Michaelin ilac aldigini görmedim vede aldigina inanmiyorum. O cok
güclü saglikli bir insandi ama bende kaldiginda beni cok korkutuyordu. Bir sabah kalktigimda
Michael halan uyuyordu ve bir süre sonra odasina girdim bakmak icin ve ölü gibi orda
yatiyordu, telasla hemen gidip, Michael diye seslendim tepki vermedi biraz daha yüksek sesle
seslendim gene tepki yok, o an öyle korktum ki omuzlarindan tutup sallayarak Michael
gözlerini ac lütfen diye bagirmaya basladim, cok korkmustum.. Ve sonra Michael lütfen
gözlerini ac, dünyanin sana ihtiyaci var lütfen ac diye daha da bagirmaya baslayip daha bi sert
sallamaya baslamistim onu ve gözlerini acip öylece bana bakiyordu.
Q: Peki ölüm haberini nasil aldiniz?
Uri: Ölüm haberini telefonda aldim. Önce inanmadim kötü bir saka olarak algilayip telefonu

o kisinin yüzüne kapattim. TV actigimda heryerde onun haberi vardi, The King Of Pop öldü
diye ve aglamaya basladim.
Onunla son defa görüsememistik, bana küstü. Michaeli Martin B. ile ben tanistirmistim ve ilk
defa Living with Michael Jackson röportajinda cocuk taciz olayi acilmisti, cok kirilmisti ve
asil dogrulari ögrenmek icin birgün Michaeli hipnoz ettim ve sorular sordum. Michael hicbir
zaman kücük bir cocugu uygunsuz elledin mi diye sordugumda bana, Hayir! Bunu asla
yapmadim, yapmamda dedi ve bana gücenip küstü ve ondan sonra kontagimizi tamamen
kopardi.

Çeviri; cashmere

www.mjturkfan.com
Kullanıcı avatarı
By Efsta_5826
Michael'la dost olmak ne güzel şeymiş böyle😍
Duygulandım. Şu küsme olayı filan da çok komikti😂 Ama gerçekten ayıp etmiş. Çeviri için çok sağ ol💕
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!