moonwalker

Oprah Show- MJ ile L. M. Presley’ in Evlilikleri -2005

(Tam metnini bulamadığım için anladığım kadarıyla çevirmeye çalıştım...)

Oprah, ilk başta, aşk evliliği yapıp yapmadıklarını soruyor ve Lisa Marie bunun aşk evliliği
olduğunu onaylıyor. Yirmi dört – yirmi beş yıl önce ilk kez gördüğünü ve o zaman bir şeyler
hissettiğini söylüyor. Sürekli telefonla görüştüklerini ve o zamanlar çok genç olduklarını
söylüyor. Sonrasında Onun basının abarttığı gibi olmadığını, normal birisi olduğunu ve çok
normal bir ilişkileri olduğunu anlatıyor.
O: Onu sevdiğini söyledin
L M: Evet

O: Onun da seni sevdiğini düşünüyor musun?
L M: Bu soruya cevap vermek zor benim için. Bunun cevabını bilmiyorum, dürüst olmak
gerekirse..

O: Onun seni sevebileceği kadar sevdiğini düşünüyor musun diye sorayım o zaman?
L M: Evet birisini sevgisini gösterebilecek kadar çok duyarlıydı

O: Sana alıştığını söyleyebilir misin?
L M: Öncelikle oturduğum koltuğun çok soğuk olduğunu söylemek istiyorum... Soruya
gelince, bunun olduğunu söyleyebilir miyim? Tüm işaretler bunun olduğunu gösteriyor; ama,
yine de onun adına cevaplayamam bunu.

O: Bir anne olarak kendine baktığında 10 üzerinden kaç puan veriyorsun kendine?
L M: 8

Annelik üzerine konuşuyorlar bir müddet; Oprah’ın soruları doğrultusunda Lisa Marie;
çocuklarına aşırı şevkat ve sevgi ile yaklaştığını, öyle ki onların bundan kaçtıklarını, Lisa’nın
ilgisinin çılgınlık düzeyinde olduğunu ve bunu bildiklerini; fakat, bazen onları bununla
sıktığını belirtiyor... Bu yüzden arkadaş olarak yaklaşmak istediğini söylüyor, bunun;

anneleri olarak arkadaşça yaklaşmanın, çok zor olduğunu söylüyor... Hem korumacı hem de
arkadaş olabilme dengesini kurmakta zorlandığını belirtiyor...
Ünlü bir aile olmanın zorlukları ve babasının ününün ona yansımaları üzerine konuşuyorlar...
Oprah, Lisa’nın babasına çok benzediğini, Lisa da Onun bir parçası olduğunun kendisine
gurur verdiğini söylüyor.
Okulu ve Fransızca Eğitimi aldığından konuşuyorlar...
Michael Jackson ile ilgili pek konuşmuyorlar aslında... İlk eşinden bahsediyorlar bir süre,
Priscilla kızının ilk eşi müzisyen Danny Keough ile evlendiğini düğün günü telefonda
öğrendiğini söylüyor. Fakat yine de bunun, Michael Jackson ile evleneceğini öğrendiği andan
daha iyi olduğunu söylüyor. Benim ne yapacağımı görmek için evimin üzerine helikopterler
geldi. Kendimi havuzun suyunda boğmak istedim, gibi bir ifadeyle basına ve bu evlilik
haberine reaksiyon gösterdiğini belirtiyor. Lisa Marie, helikopterlerin Michael Jackson ile
evlendiklerini söylemek için Priscilla’nın evine geldikleri hikayesini şöyle anlatıyor;
LM : Annem panik halinde beni aradı telefonla ve şöyle söyledi: “Of, Tanrım, evimin üstünde
helikopterler var!... Senin Michael Jackson ile evlendiğini söylüyorlar!!” ve ben, sessiz
kaldım.
Priscilla, Michael’ın kızını hala gerçekten sevdiğine inandığını ve evliliklerini Onun
tarafından mantık çerçevesinde değerlendirdiğini söylüyor.
Priscilla: “Michael’ın kızımı sevdiğine inanmak istiyorum.” “Onun sadece bir tek şey için
evlendiğine inanılmasından nefret ediyorum!... Popularitesini sürdürmek için ve bir şekilde
kızım ve babası ile birlikte anılmak için. İnsanların böyle konuşmalarını duymak benim için
çok zor. Bunlara inanmıyorum! Demek istediğim kızım gerçekten sevgiye layık.”
Daha sonra Elvis’dan bahsediyorlar... Elvis’ın kızını müzik kariyerinden uzak tutmaya, onu
korumasına karşın; Priscilla, kızını şarkı söylemesi için hep desteklediğini söylüyor. Elvis
kızının yeni kariyeri hakkında ne düşünürdü? sorusuna cevabı; “Sanırım gurur duyardı”
oluyor.
Priscilla: “Muhtemelen onun yanında olur ve ona her türlü öğütlerini verirdi. Hangi şarkıyı
söylemesi gerektiğini, hangi şarkıyı söylememesi gerektiğini ve nasıl söyleyeceğini ona
anlatırdı.Destek verir ve gerçekten memnun olurdu.”

Çeviri; fatihtuna

www.mjturkfan.com
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!