moonwalker

Kullanıcı avatarı
By ozgur
satastekin yazdı: 05 Ara 2018, 17:44 "Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin". :) Hep aynı uyarıyı alıyorum.
@satastekin
Sorunun neden kaynaklandığını anlamadım, farklı bir cihazda denermisiniz.
Hem bilgisayardan hem telefondan kontrol ettim sorun görünmüyor.
By satastekin
Aynı bağlantı ile telefondan denedim ve oldu, Fakat Bilgisayardan yine açmadı. Neyse en azından oldu :) Teşekkürler.

Edit: Chrome yerine Mozilla ile giriş yaptım, sorun düzeldi. Sanırım Chrome'dan.
Kullanıcı avatarı
By Bad_Mj
ozgur yazdı:Michael Jackson'ı korumaları Bill Whitfield ve Javon Beard'ın tarafından yazılan kitaptan uyarlanan Searching for Neverland'ın [user]Captain EO[/user] tarafından yapılan çevirisi ile karşınızdayız.
Michael Jackson'ın çocuklarına olan sadakatini ve hayatının son iki yılında gerçekleşen gizli dramı anlatılan bu filmi mutlaka izleyin.....
Ben bu linkten her açtığımda alt yazı olmuyor malesef.. :(( hep altyazısız izliyorum..

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bad_Mj yazdı: 08 Ara 2018, 13:28
ozgur yazdı:Michael Jackson'ı korumaları Bill Whitfield ve Javon Beard'ın tarafından yazılan kitaptan uyarlanan Searching for Neverland'ın [user]Captain EO[/user] tarafından yapılan çevirisi ile karşınızdayız.
Michael Jackson'ın çocuklarına olan sadakatini ve hayatının son iki yılında gerçekleşen gizli dramı anlatılan bu filmi mutlaka izleyin...
Ben bu linkten her açtığımda alt yazı olmuyor malesef.. :(( hep altyazısız izliyorum..

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tapatalktan giriş yaptiğin için olabilir mi acaba?Chromden girip veri tasarrufu yaptigin takdirde filmi alt yazili olarak izleyebilirsin.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!