moonwalker

Kullanıcı avatarı
By captain EO
Orhan Pamuğun Kar adlı romanının giriş cümlesi şöyledir :'' Bir kitap okudum ve hayatım değişti''... Bu klişe sözü benim için şöyle :Bir sanatkar tanıdım ve hayatım değişti... Kilometrelerce uzakta yaşayan bir insanla 8 yaşımda bir sinema salonunda tanıştım. O, beyaz perdenin tam ortasında ben ise sinema koltuğundaydım. Aramızda sadece kilometreler yoktu üstelik... Onun gülümseyişini gördüğüm an hiç abartmıyorum kalbimin alev aldığını hissettim... 18 yaşıma kadar onu her gördüğümde yüreğimin korlanacağını bilmeden bir de:)

Nasıl başarıyor hiç bir zaman anlayamayacağım ve anlatamayacağım o sihri ve tutkusu bu yürekten hiç silinmeyecek! Müziğin Mevlanası... Sesiyle ruhumun huzurun bulmasını sağlayan gülüşüyle kalbimi ısıtıp yangınları körükleyen Tutkum, iyi ki bu dünyadan geçtin... 61.yaşın kutlu olsun ilk aşkım...
Elinize yüreğinize sağlık sanki hepimizin duygularını anlatmışsınız. Teşekkürler. 61.YENİ YAŞIN KUTLU OLSUN MICHAEL JACKSON MELEK KALPLİ GÜZEL İNSAN SENİN SEVGİN SONSUZA DEK YAŞAYACAK SONSUZ BÜYÜK AŞK I LOVE YOU VERY VERY MUCH
Kullanıcı avatarı
By captain EO
cinderellafulya yazdı: 30 Ağu 2019, 13:04 Elinize yüreğinize sağlık sanki hepimizin duygularını anlatmışsınız. Teşekkürler. 61.YENİ YAŞIN KUTLU OLSUN MICHAEL JACKSON MELEK KALPLİ GÜZEL İNSAN SENİN SEVGİN SONSUZA DEK YAŞAYACAK SONSUZ BÜYÜK AŞK I LOVE YOU VERY VERY MUCH
Teşekkür ederim Fulya Hanım... Hepimizin hisleri tabii aynı. Bu arada geç cvp yazdığım için özür diliyorum. Anca müsait olabildim.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!